• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata Krása! Hadérky i princezna :dizzy_face:
3. srp 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak aspoň že budeš mít teď tolik potřebný klid, ta bílkovina v moči by mohla být tak na 14 dní. A nějaký celodenní stacionář by pro pratetu nepřipadal v úvahu?
3. srp 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 já ti to připomenu :grinning: :grinning:
3. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Tak když pominu, že moc nemusím kombinaci žluté a zelené (ale to je moje vlastní úchylka, protože to k sobě rozhodně jde), tak je to prostě BOMBA!!!! Jsi šíííleně šikovná. Škoda, že ti nemůžu zaslat nějaké tozměry Báry, hned bych ti udělala kšeftík:wink: Ale bojím se, že by to bez zkoušení nefungovalo :frowning2: Ten svetřík s velkokapacitní kapucou... No to je paráááda. Dnes se dělají u mikin a světků kapucky, které skoro ani nejsou přes hlavu a ta čepička je parádní:slight_smile: Jsi šikulka!:slight_smile:

No a proč já nemám ráda tu kombinaci... Jsem jednou dělala dort pro tchána a prostě mě nenapadl motiv, co bych jako měla udělat. Dělám marcipánovej potah a figurky... Tedy pro děti!!!! A jemu to moc chutnalo, tak jsem si říkala, že mu to taky udělám, ale berušky nebo ovoce, to mi přišlo infantilní. nakonec jsem udělala žlutej potah, na něm červené kytičky a zelené stonky a lístky.... No na té žluté to vypadalo příííííšerně! Na chuť byl sice dobrej, ale teda hnusnej na pohled! Prostě se mi nepovedl. Od té doby tu kombinaci prostě nemusím. Bohužel jsem ho nevyfotila, tak se o tu hrůzu nemůžu podělit. Jo a byly to tchánovy 70. narozeniny a přišlo hodně lidí... Prosila jsem domácí, aby to snědli dříve, než přijdou hosté. Povedlo se:wink:
3. srp 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky.Já tyhle barvičky upřímně taky moc nemusím,ale tak nějak se mi to začalo líbit.Díky za pocvhalu
3. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ale hlavní je,že dort chutnal.Já zase neumím dorty...to by to dopadlo
3. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ani si nedovedeš představit, jak bych byla šťastná, kdybys mi to někdy mohla připomenout :wink: :dizzy_face:
@rvasata jsi fakt šikovná,se tím můžeš živit :wink:
3. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 neboj nic,určitě brzo!!!
3. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka takže teda Kamilko :grinning: v dino parku si to užijou my tam taky v zoo a v dino byly a bylo to perfektní :wink:
jinak si myslím,že by to pro tetu asi taky bylo lepší mýt nějakou opravdovou stálou péči pečovatelek než v nemocnici
3. srp 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata šikulka,ale já bych asi chtěla oba rukávky stejné,ale náš zákazník náš pán :grinning:
ale jsi opravdu šikulka
3. srp 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás máme taky takové centrum ted tam je holčina už je tam pár let a je v komatu,jinak tam jsou i krátkodobě nemocní,nám tam chtěly převézt z nemocnice mm otce,ale v den púřevozu zemřel tak pro něj to bylo spíš vysvobození :pensive:
3. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic jdu ještě žehlit pak zas juknu
3. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Tady v Praze je to téměř nedostupný:frowning2: Toho Alzhimera má v papírech a jak to někde čtou, tak ji už nechtěj. Měla by jít do specializovaného zařízení, ale není kam:frowning2: Máme zažádáno, ale holky - ty čekačky...! A když si prostě uvědomíte, že musíte čekat než umře v tom kterém zařízení třeba 250 lidí... Šílenost.
3. srp 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 I zde je zaregistrovaná. Prostě nejsou místa :confounded:
3. srp 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to síla, když si člověk představí, že by se třeba nemohl postarat jako ty, že bys třeba bydlela daleko, nebo by ti manžel nemohl pomoct. Co s těmi lidmi pak je?! :unamused:
3. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 No kdyby neměla nikoho, tak by asi doma umřela. To už by dneska nebyla. Já jí, i když ne každý den, vozím jídlo a nutím jí se najíst. Ona díky té nemoci zapomíná i jíst. Už má jen 46kg.Možná by ji nechali v té LDN. Ale to nevím. A nebo, a to hrozí pořád, podpálí byt nebo ho vytopí. Prostě zapomene vyplnout sporák nebo vodu. A podotýkám, že bydlí v paneláku, takže v ohrožení je spousta lidí. Ale takhle se to zhoršilo až v posledních měsících, řekla bych během 1/2 roku. V zimě jsem pro ni přijela a řekla jsem jí, aby byla připravená a ona vyšla z baráku v tílku a lehkém svetříku... Nevěděla, že je prosinec!

Jinak těch zařízení na alzihemra není moc a pokud takové zařízení je v jiném obvodu, než bydlí pacient, není téměř žádná šance:frowning2:
3. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jo kdyby nebylo potřeba tolik papírů a živnost....
3. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlásím konečně vše vyžehleno a i když venku je příjemně tak ze mě leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady zase nikdo :confounded:
3. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jsem tu Evičko!!!!!A dala bych si trdelník a zavináče :grinning:
3. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ukládám holky:slight_smile:
3. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem taky, odbíhám ke sporáku, páčto vařím večeři :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jinak, co se týká toho, jak jídlo vypadá, vůbec neřeším. Pro mě je důležitý, jak to chutná a někdy mám pocit, že nejlíp chutnají jídla, která vypadají, jakoby je někdo už jednou přežvejkal :grinning: Takže ten tvůj dort bych stláskla, jen by se po něm zaprášilo :grinning:
3. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nejsem žádnej přeborník na dorty:wink: Naučila jsem se dělat falešnej marcipán, tak prostě potahuju co se dá. Tenhle jsem udělala Barunce letos k narozeninám. Je připravenej k transportu k našim, proto není na talíři, ale v pekáčku:wink:
3. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 copak kuchtíš dobrého???
3. srp 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hmmmmmmmmm,taky šikulka!!!mňamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Máš pravdu, třeba knedlíky se zelím a masem jsou nejlepší jako míchanice a takové lečo... Ale ten dort byl opravdu dobrý. Jen jsem se s jím nechtěla prezentovat:wink: Já jsem začala teprve na začátku tohoto roku, takže to možná vypiluju, ale já nemám estetické cítění, takže musím někde něco okoukat a pak to zkusit. Ta žlutá příšera.... Teď mi to došlo, on ten dort vpadal jak zeleno-žlutej mlok:grinning::grinning::grinning:
3. srp 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek