IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
alim75
3. srp 2010
@doufalka Přesně tahle jídla jsem měla na mysli 😃

@kessinkaa Kuchtíme s manželem špagety s omajdou z mletého masa.
rozmarynek
3. srp 2010
Ja uz jsem taky tady. jsme vecereli 🙂.
@doufalko, a nemuzes alespon skusit nejakou socialni pracovnici ktera by treba chodila 2x tydne a tak by ti to s par dny v tydnu take trochu pomohlo?
rozmarynek
3. srp 2010
@rvasata to je opravdu krasa!! No a mala je uplna modelka - ten postoj je jak do zurnalu 🙂. No ja si myslim ze bys mohla klidne otevrit "Rvasatka Butik" a tech par papiru se da obehat 🙂
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa zavináče doma mám trdelník bohužel néééé,a kde jsi si koupila ve městě nebo v parku tam dělali pěkně velké 😃
doufalka
3. srp 2010
@rozmarynek No to já jsem jí zařídila sestru, která jí chodívala dávat léky. Ale prateta ji prostě přestala pouštět do bytu, že si léky dokáže vzít sama a nikoho cizího do bytu neche ]-(

Kessi, utoipence mám doma taky, ale trdelník ne. Jen jedno naše velké trdlo, ale to by ti asi nechutnalo;-)
doufalka
3. srp 2010
Jo zavináče to byly... Tak ty teda doma nemám :-|
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 v parku,byl mňamozní
kessinkaa
3. srp 2010
@doufalka koukej být těhotná!!!!!!....už chci s někým trpět 😃
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa no vidíš to jsi byla u sportovní haly tam chodím občas mm vypomáhat do bufetu ,když jsou od podzima zápasy ve florbale a kdybys prošla park tak jsi u sídliště a tam bydlím 😃
doufalka
3. srp 2010
@kessinkaa Kdyby to šlo na povel, tak tu máš rázem zástup spolutrpitelek😉🙂 Ale udělám, co je v mých silách😉
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 škoda že tam neděláte trdla 😃 ,ach jo to je dobrota
kessinkaa
3. srp 2010
@doufalka tak sakra,už musí být těhu vlna néé
doufalka
3. srp 2010
@kessinkaa No tak proporce na to, abch tu vlnu rozpoutala rozhodně mám😃
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa no taky mám trdlo ráda,ale fakt je neděláme :-|
@doufalka kdyby se to rozpoutalo podle proporcí tak jsem další adept 😃
evik31autor
3. srp 2010
tak kokám tady pořád nikdo 😢
jo a mám takovou malou novinku,odpolko jsem trošku špinila,ale nechala jsem si to pro sebe (radši) 😉
ale ted už jsem začla trošku krvácet tak vypadá,že se rozjíždí mrcha no konečně tak od zítřka začnu papkat estrofen,tak to Renčo možná i spolu dáme 😉
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ti to moc přeju
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa no nechci to zakřiknout,ale asi už konečně joooooooo
už mě pobolívá i víc břicho tam myslím ,že to tentokrát nebude jen špinění(doufám no ale stej ně ten estrofen začnu baštit,když dr. říkal ,že špinění taky stačí
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 to máš brát od druhého dne??
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa tak aspon my to řekly od druhého dne cyklu tys to brala jinak
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 jak kdy...jednou druhej,jindy třetí.Já být tebou,tak ho baštím od čtvrtka,dnešek nepočítám
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa myslíš jo,no jestli budu zítra víc krvácet tak to budu brát jak říkala kdysy sestra od krvácení a to vycházelo od čtvrtka a je fakt ,že víc jsem to dostala až večer takže to ani není celý den,tak ono to na ten čtvrtek stejně výjde
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 jo tím nic nezkazíš,neboj nic
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa tak jo děkuju moc,já jdu hodit koupel ,koukám všichni ostatní už chrupkaj tak běž taky hajat at se aspon trošku vyspíš 😉
kessinkaa
3. srp 2010
@evik31 dobrou Eviku 🙂
evik31autor
3. srp 2010
@kessinkaa dobrou a hlásím konečně to krvácení 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
rvasata
4. srp 2010
@evik31 Zdar.no co čtou oči mé.Mrcha je taky.No Jupéííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😃
rvasata
4. srp 2010
@doufalka Páááni ten dort je božskej.Tak tohjle bych zase neudělala já.Ani kdyby jsi mě zabila.Sárinka bude mít v září a asi jí nechám udělat u nás v cukrárně.Dělají výborný. 😃
rvasata
4. srp 2010
Jinak přeju krásný ráno.Jdu si uvařit kafoč.A že by jste všechny spinkali?????
78marcela
4. srp 2010
Dobré ráno holky, dnes mám před sebou první volný prázdninový den, kdy nevím, co mám dělat. V lázních jsem měla vždycky program až do noci, po návratu jsem byla u našich, kde jsem taky věděla, co dělat, ale dnes už jsem doma, miláček v práci a já se asi nudím...já snad aji začnu vařit a uklízet nebo co.
rvasata
4. srp 2010
@78marcela Ahojda,jeee tak přijeď k nám a nudit se fakt nebudeš.Nebo můžeš klidně i u nás uklidit.Já uklízím akorát tak pusou ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli