• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka Přesně tahle jídla jsem měla na mysli :grinning:

@kessinkaa Kuchtíme s manželem špagety s omajdou z mletého masa.
3. srp 2010 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja uz jsem taky tady. jsme vecereli :slight_smile:.
@doufalko, a nemuzes alespon skusit nejakou socialni pracovnici ktera by treba chodila 2x tydne a tak by ti to s par dny v tydnu take trochu pomohlo?
3. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata to je opravdu krasa!! No a mala je uplna modelka - ten postoj je jak do zurnalu :slight_smile:. No ja si myslim ze bys mohla klidne otevrit "Rvasatka Butik" a tech par papiru se da obehat :slight_smile:
3. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa zavináče doma mám trdelník bohužel néééé,a kde jsi si koupila ve městě nebo v parku tam dělali pěkně velké :grinning:
3. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek No to já jsem jí zařídila sestru, která jí chodívala dávat léky. Ale prateta ji prostě přestala pouštět do bytu, že si léky dokáže vzít sama a nikoho cizího do bytu neche :angry:

Kessi, utoipence mám doma taky, ale trdelník ne. Jen jedno naše velké trdlo, ale to by ti asi nechutnalo:wink:
3. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo zavináče to byly... Tak ty teda doma nemám :unamused:
3. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 v parku,byl mňamozní
3. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka koukej být těhotná!!!!!!....už chci s někým trpět :grinning:
3. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa no vidíš to jsi byla u sportovní haly tam chodím občas mm vypomáhat do bufetu ,když jsou od podzima zápasy ve florbale a kdybys prošla park tak jsi u sídliště a tam bydlím :grinning:
3. srp 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Kdyby to šlo na povel, tak tu máš rázem zástup spolutrpitelek:wink::slight_smile: Ale udělám, co je v mých silách:wink:
3. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 škoda že tam neděláte trdla :grinning: ,ach jo to je dobrota
3. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka tak sakra,už musí být těhu vlna néé
3. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa No tak proporce na to, abch tu vlnu rozpoutala rozhodně mám:grinning:
3. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa no taky mám trdlo ráda,ale fakt je neděláme :unamused:
@doufalka kdyby se to rozpoutalo podle proporcí tak jsem další adept :grinning:
3. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak kokám tady pořád nikdo :cry:
jo a mám takovou malou novinku,odpolko jsem trošku špinila,ale nechala jsem si to pro sebe (radši) :wink:
ale ted už jsem začla trošku krvácet tak vypadá,že se rozjíždí mrcha no konečně tak od zítřka začnu papkat estrofen,tak to Renčo možná i spolu dáme :wink:
3. srp 2010 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ....ti to moc přeju
3. srp 2010 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa no nechci to zakřiknout,ale asi už konečně joooooooo
už mě pobolívá i víc břicho tam myslím ,že to tentokrát nebude jen špinění(doufám no ale stej ně ten estrofen začnu baštit,když dr. říkal ,že špinění taky stačí
3. srp 2010 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 to máš brát od druhého dne??
3. srp 2010 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak aspon my to řekly od druhého dne cyklu tys to brala jinak
3. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 jak kdy...jednou druhej,jindy třetí.Já být tebou,tak ho baštím od čtvrtka,dnešek nepočítám
3. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa myslíš jo,no jestli budu zítra víc krvácet tak to budu brát jak říkala kdysy sestra od krvácení a to vycházelo od čtvrtka a je fakt ,že víc jsem to dostala až večer takže to ani není celý den,tak ono to na ten čtvrtek stejně výjde
3. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 jo tím nic nezkazíš,neboj nic
3. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak jo děkuju moc,já jdu hodit koupel ,koukám všichni ostatní už chrupkaj tak běž taky hajat at se aspon trošku vyspíš :wink:
3. srp 2010 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 dobrou Eviku :slight_smile:
3. srp 2010 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa dobrou a hlásím konečně to krvácení :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Zdar.no co čtou oči mé.Mrcha je taky.No Jupéííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning:
4. srp 2010 v 06:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka Páááni ten dort je božskej.Tak tohjle bych zase neudělala já.Ani kdyby jsi mě zabila.Sárinka bude mít v září a asi jí nechám udělat u nás v cukrárně.Dělají výborný. :grinning:
4. srp 2010 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak přeju krásný ráno.Jdu si uvařit kafoč.A že by jste všechny spinkali?????
4. srp 2010 v 07:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky, dnes mám před sebou první volný prázdninový den, kdy nevím, co mám dělat. V lázních jsem měla vždycky program až do noci, po návratu jsem byla u našich, kde jsem taky věděla, co dělat, ale dnes už jsem doma, miláček v práci a já se asi nudím...já snad aji začnu vařit a uklízet nebo co.
4. srp 2010 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela Ahojda,jeee tak přijeď k nám a nudit se fakt nebudeš.Nebo můžeš klidně i u nás uklidit.Já uklízím akorát tak pusou :angry:
4. srp 2010 v 08:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek