• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata - no já včera došla domů, chvíli jsem myslela, že mě trefí šlak, co tu bylo nádobí a zaneřáděná lednička, to víš, nechat chlapa samotného skoro 6 týdnů...ale než jsem se nadechla, že to řádně zkritizuju a pak se do toho pustím, tak už byl doma z práce a prý, ty nic nedělej, já jsem to zašpinil, já si to uklidím, akorát jsem neměl dřív čas...tak jsem si lehla do ložnice s knížkou a on všechno umyl, uklidil a teď se tu docela nudím.
4. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno,tak u mě mrch v plném proudu a s bolestma jak prase,ale já vydržím :grinning:
jinak se jede juknout k našim tak najuknu asi až odpolko :wink:
@78marcela když budeš vařit hlavně pozor na játra víš jak to dopadlo posledně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@rvasata tak to já budu teda taky radši péct dorty než štrykovat :wink:
4. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no pááááni ten je zlatej a ten bordel si dovedu naprosto živě představit.Ten můj by shnil.Je to hroznej dobytek.Tak víš co.Relaxuj a užívej si pohody.Kdy se ti to takhle poštěstí
@evik31 A to já zase radši háčkovat...Copak upéct to jo,ale to zdobení. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
a koukám po ránu píšu jak tatar :grinning:
4. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak to mě zas baví zdobit :wink:
4. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem tak líná dneska děs
4. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No prosimte ja si tu krvavou novinu radsi precetla 3x abych se ujistila ze jeste satle nespim :grinning: :grinning: :grinning: Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Evik ma KRAMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by člověk neřekl,jak nás mrcha potěší
4. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teda vy ste ranni ptacata. ja teda mam jiz prebaleneho Bodu v cistem pelisku, Jiz je i po snidani, a ja si ted davam kaficko s melounem. Takze jsem tu na 10 minut a pak musim s Bodou ven na curani a kakani. To je ale vzdy pekna drina, jak nemuze chodit na zadni tak ma takovou tasku na zadni nozky a ja ho vlastne na pul nesu. Moje zada trpi a to jeste mam sebou hadr protoze milacek si cvrkne na chodbe a ve vitahu (nejak mu ten sverac po tom plinkovem systemu ochabl) nez dobehnem ven. takze to mam 3x denne takovou malou posilovnu s uklidem boaraku :slight_smile:. Ale co bych pro milacka neudelala je to moje chlupate miminko a tak mu dam peci jakou jen muzu. Dneska jsem mu ale zase nasla zhnisane packy, ja se z toho zblaznim, to uz to mel zahojene a proto chapu ze vcera nechtel cupkat protoze ho to asi bolelo. Doufalko, ty prateta ja Boda, to jsou ale starosti, co? :unamused:
4. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no vid????????????? :grinning: ja mam takovou radost ze Evik se dockal, uplne mne leze mraz po zadech ze Evik muze konecne na ten KET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Evik do boje HURAAAAAAAAAAAA!
4. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Hned mne mene tizi svedomi ze jsem predbehla ve fronte :slight_smile:
4. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Já mám taky radost.No já bych to měla dostat kolem víkendu,ale já nemám absolutně žádné příznaky...no doufám,že nebudu jako Evík....To by mě švihlo
4. srp 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jo děvčata těšímě ,že mě fandíte,ale už budu muset na autobus :frowning2:

@rvasata neboj taky se dočkáš,já ti tam budu o výkendu pomalu směrovat,aby trefila no snad to neveme přes kanáry jako ta moje :grinning:
4. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No holka zlatá.Kdyby nepřišla z důvodu početí tak ať nechodí,ale jsem fakt naivní,ale já pořád tak věřím.A když by ne tak ať přijde jak mááá a honeeeem :grinning:
4. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - no Evčo, konečně, ale teda, to trvalo, vždyť já ti ji posílala před lázněma a ona došla až teď, jo? No, to je síla. Ale hlavně, že došla, tak si to teď užívej, protože pak ji mít dobrých devět měsíců nebudeš. No a ty játra...ty já už asi radši ani dělat nebudu. V lázních jsem najela na dietní stravu, zhubla jsem tam za těch 5 týdnů 8 kilo, což je velký úspěch (zvlášť když jsem polykala ty hormony), i když teda jsem stále menší slůně, ale chci v tom režimu pokračovat, takže dnes udělám květákový nákyp a okurkový salát. To bude mít miláček radost..jak v tom není maso, tak to pro něj není oběd, ale holt má smůlu. Já teď chci jíst zdravě co nejvíc.

4. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám takové tušení, že to teď holky vyjde, že otěhotním (nejen já, vy taky). Ale když si logicky vezmu, že teď jsem po lázních tak zrelaxovaná, žádný stres a ni problémy, jen samé zdravotní procedury a procházky, ještě jsem tam pěkně zhubla, což má jistě taky vliv...navíc jsem se tam trošku zamilovala a cítila se po dlouhé době opravdu jako ženská a stále se tak cítím...tak to prostě vyjde, cítím to. Není to pitomý?
4. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela :slight_smile: :slight_smile: je to nádherný a to je ten nejlepší přístup.Jen tak dál.SUPER.Tak jestli to cítíš tím lípo pro nás :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela lepsi pripravu na tehu si ani neumim predstavit :slight_smile:. Takze jen tak dal!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem ted dorazila z me narocne psi prochazky, uf uf uf, Boda vycurany a vykakany venku a ted uz je pekne v ciste plince zase v pelisku a relaxuje :slight_smile: no a ja jdu do zprchy protoze se vzdy spotim jako kun :slight_smile:. No mam takovou malou pripravku na mimi :slight_smile:.
4. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne ženy:slight_smile: Tak jsem se probrala z mrákot, které semnou sekly, když jsem si přečetla zprávu od Evika:wink: Proto jdu tak pozdě:grinning: Ufff Eviku gratulujůůůůů:slight_smile: To je super, bezva, úúúžasný!:slight_smile: Tak holky, šupky dupky do boje. Téda, nás bude! To je paráda:slight_smile: Mám opravdu nelíčenou radost. Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Manžel odjel s holkama směr Plzeň. My jsme tam byly s Bárou, když jí byly 2 roky a už tehdy se jí to líbilo, tak myslím, že teď to bude ještě lepší:wink: Bohužel si nechali doma foťák, takže budou fotky jen z mobilu, ale muž má mobil dobrej, tak snad ty fotky budu za něco stát. A já mám teď dopoledne klídéééééék:slight_smile:

@rvasata Ono to není nic světaborného. vyválím válečkem, vykrájím kytky formičkama a pak je nechám "usušit" v prohnutých mističkách nebo Bára má taková velká vajíčka od cukrovinek a tam to šlo taky dobře... No a berušky e užmoulaj v rukách. Fakt nic těžkého. Mě teda zdobení nebaví, ale pro blízké to udělám ráda:slight_smile:

@rozmarynek Jó, rozhodně to nemáš s pesanem lehký:frowning2: A je to taky hrozně bolestivý. Ale alespoň cítíš vděčnost:slight_smile: Moc bych mu přála, aby mu bylo líp:slight_smile:
4. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no tak já teda dort a marcipána nai pro blízkého ne :grinning: :grinning: .Ještě,že každý umí něco jiného. :grinning:
4. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, moc se omlouvám, že vám sem lezu, ale moc prosím o jakoukoli zkušenost......čeká nás na podzim první IVF, ale ještě předtím mudra chce, abych podstoupila hysteroskopii, protože mi moc roste sliznice, takže je podezření na polyp v děloze , mám jít hned po další mrše, to znamená začátkem září a pak se objednat na IVF, žádost už byla poslána. chci se zeptat, kdo jste absolvovaly tenhle zákrok, doporučili vám potom nějakou dobu čekat se snažením nebo IUI či IVF? vím, že po laparce se doporučuje aspoň dva měsíce počkat, ale jak je to u hystero????? je to taky nutné? moc vám děkuji
4. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Jéééé ahóooj:slight_smile: Tohle je už nějakej ten pátek moje domovská diskuse:slight_smile: Jak jsem už psala na hysterce jsem byla a hned pak v dalším cyklu jsem šla na IUI. Tehdy jsem chodila v Pronatalu k Dr. Hulvertovi, který už tam není. Držím ti palce:slight_smile:
4. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka,já se zase povaluju,zase mi je zle.
@sedmitecka já byla taky,měla jsem polyp,prý by to pak nevyšlo,kdyby ho tam nechali.
4. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa A kdy jsi pak šla na IUI nebo IVF?
4. srp 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky,no hned
4. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee doufalko, ahoooj, děkuju :wink:

kessinkaa, u mě je taky podezření na polyp, mám strašně vysokou sliznici a silnou mrchu.......a i když se mi tam budou š´tourat a odstraní ten polyp, i pak můžu hned na IVF???
4. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka já si myslím,že jo.
4. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to by bylo fajn, já se bála, že budou muset být třeba 2-3 měsíce pauza, na rekonvalescenci a obnovení sliznice neboi tak,..... :confused:
4. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek