• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@sedmitecka hele já fakt nevím,měla jsem jen ten polyp.Určitě to bude v pořádku neboj :wink:
4. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kess díky, a po odstranění toho polypu jsi hned šla na IVF? super :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Mě nic nedělali, bylo to jen vyšetření. Takže já jsem šla opravdu hned. Ono asi záleží na tom co ti tam najdou a jaký rozsah bude zákrok mít. Skoro bych řekla, že každá to může mít jinak. Držím ti palce, aby to šlo co nejdříve:wink::slight_smile:
4. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne holky! Na rychlo nakukuji a koukám, že Evík už má mrchu u sebe. Tak to je fajn, to je moc dobře!! Člověk by ani nevěřil, že se z takové zprávy může radovat :grinning:
Já mám zase hektický den. Včera měli přijet stavbaři, ale celý den lilo, takže se nic nekonalo a dneska, když mám manžela v práci, tak přijeli. Takže jsem byla zase dopolko pro oběd a pořád tam odbíhám a kontroluji :slight_smile: I když makají opravdu poctivě, ale ráda se chodím koukat.
Rovnou jsem toho využila a kousek za stavbou máme pole s obilím, tak jsem tam Tobíka šoupla a fotila :grinning: Jsou z toho moc pěkné fotečky...
Házím sem jednu na ochutnávku :wink:
Jinak moc držím palečky Tobě Doufalko, ať se ten maličky pořádně touhle dobou zakousává a drží se u Tebe ještě 9 měsíců!!!
Letím zase něco dělat...
Navečer ještě nakouknu..
4. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
barbika, krásná fotka!!!!
4. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás po delší době pozdravit :slight_smile: u nás nic nového, po mrše (asi příští středa) zkusíme IUI...

eviku - gratuluju k mrše, po tak dlouhé době bys to měla oslavt :slight_smile:

doufalka - vidím, že jsi 2. den po ET a po nativu, držím palečky

sedmi: ahooooj, tebe bych tu nečekala :grinning: ale snad ti tady zkušenější poradí :wink:
4. srp 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zpátky :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika krásný hošíček i fotečka :slight_smile:
4. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmitecka já jsem byla taky na hysteroskopii dělaly mě jí zrovna s laparkou,taky mě to dělali ,protože jsem měla silnou menstruaci a třeba i 14 dní,ale u mě dopadla dobře hysteroskopie zato laparka na prd totálně neprůchodný vejcovody takže jsou fuč proto ten silnej bolestivej menzes,ale mě teda moje mudra(né v sanusu) navrhla rovnou laparo a tu hysterku my nabídl dodatečně primář v nemocnici,když prej budu spaát tak se tam taky jukne
@evik31 jak ti je,bříško už je lepší??
autor
holky jak tak čtu tak vás na tohle posílají až v caru,já tohle měla všechno už zasebou od mé gyndařky zkoušela vše než nás tam poslala,no pak bez vejcovodů už neměla na vybranou,hormonální profil spermiogram vše jsme měly akorát asi genetiku nám nedělaly ,ale to jsem říkala,že uvidím po ket jinak bych se nato asi zeptala
4. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ani nemluv už mám v sobě dva ibalginy se mě to snad vrazilo i do zad mm mě ted přivez domu ani mě nenechal jet autobusem,se ani neptej co se mě stalo vystupuju u našich z busu a udělalo se mě zle a už sem seděla na schodech v buse,řidič si musel myslet ,že jsem nadraná hned po ránu :grinning:
4. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika moc krásnej prdolka :grinning:
4. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela já si taky přivezla od našich zeleninku mám cuketku,okurku papriky a rajčátka budou zeleninové hody :grinning:
já chci taky zhubnout :confounded:
4. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucccy ahoj kde jsi tak dlouho byla nooooooooo :wink: tak at to dobře dopadne
@doufalka taky jsem včera nevěřila ,že dorazila nejsi jediná ,jsem s ní už nepočítala ,ale už se těším na zítra volám do sanusu a papám estrofének :grinning:
4. srp 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela píšu na přesáčku,jelikož dočítám,ale až ted jsem si všimla,že jsi se nám v lázních trošku zamilovala tak jsem teda trošku na rozpacích a nevím co si myslet holka :sunglasses:
4. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady nikdo tak zatím teda jdu nooooooooooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucccy ahooooj :wink: no jooo no, taky sem už teď vlastně patřím :grinning: :grinning: :grinning: potřebuju se poradit se zkušenějšími :slight_smile:

evik, tak to jsem zvědavá, co mi v tom břiše najdou, laparku mi nenabídli, ale zkusím navrhnout, jestli by mi aspoň při té hystero nemohli udělat i vyšetření průchodnosti vejcovodů, když už budu chrnět :slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika To je krásnej ječmínek::slight_smile:

@evik31 Už bych pomalu seděla s rukou na telefonu...:wink: Jo hele a dala bych si ogrillovanou cuketu, papriku nebo lilek... Mňam, to je veliká dobrota! A plněné papriky jsou taky mňamózní! Asi nám zítra zajedu pro nějakou zásobičku a něco si opečeme:slight_smile:
4. srp 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka: no jasně, že se tě to týká :wink:
4. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmitecka no já mám dojem ,že hystero dělaj spodem ,ale nejsem si jistá při laparu ti udělají dírky do bříška,ale dívím se většinou posílaj nejdřív na laparo,já jsem i podepisovala papír,že když budou neprůchodné tak at je odstraní,abych pak nemusela na operaci znova bez souhlasu to neudělají a stejně musíš na ivf a když jsou zvětší části neprůchodné jako byl ten jedem můj tak mě vysvětlily ,že kdybych otěhotněla přirozeně tak mě stejně hrozí mimoděložní a to se ti bez nich s povedeným ivf nemůže stát,ale třba ti je jen profoukly a stačilo by ti pak iui ,a nebo odstranily srůsty kdyby byly,ale nechci tě děsit samozřejmně já mám sliznici spíš zas menší
4. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jo budu si dělat k večeři cuketku :wink:
4. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmitecka tu průchodnost ti nabídnout teda měli oni,když viděly,že se iui nedaří
4. srp 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Cuketku bych si pěkně nezdravě osmažila:wink: A mě teda neprůchodnost taky neudělali. Ale já jsem prokazatelně ovulovala, tak možná proto. Nevím.
4. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no já jsem zas ovulku neměla tak možná proto mě na to mudra poslala,mě 3 měsíce zkoušela dát clostilbelgit a když se nezadřilo tak jsem šupajdila
4. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak si piš,že si ji nezdravě osmažím :grinning:
4. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - No jo no, zamilovala, já myslím, že k těm lázním to tak trošku patří :slight_smile: A pokud se to ustojí v rozumných mezích a nikomu se tím neubližuje, tak na tom nevidím nic špatného. Spíš to tu ženskou pozvedne, nebo alespoň já ten pocit měla, byla jsem ráda, že jsem si měla jít s kým zatancovat, nebo někam na výlet. A myslím, že každé ženské udělá dobře, když o ni nějaký chlap stojí, byť třeba jen platonicky. Mě to pomohlo k tomu, abych se cítila víc žensky, protože já mám sice hodného chlapa, kterého bych nevyměnila ani za nic, ale pravda je ta, že po těch letech, co jsme spolu, už trošku pozapomněl, jak ženské zalichotit, nebo jak dát najevo, že ona je pro něj ta jediná...A tady jsem si ctitelů užívala a bavilo mě to. Tím ovšem nemyslím nic, za co bych se měla stydět, nebo z čeho bych měla mít výčitky. Ale jak jsem psala, cítila jsem se hezky, a i to třeba prospěje mimískovi, když budu psychicky v pohodě:slight_smile:
4. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak to asi u nás bude rozdílem v partnerech,já nemám potřebu,aby o mě někdo stál,mám manžela který mě to dává dost často najevo jak při našich chvilkách tak i v běžném životě a jsem za to ráda nikdy bych neměnila,i když jsou chvilky,že si lezem na nervy,ale o to je to pak lepší a musím říct nikdy ani jeden z nás neodchází z domu,aby tomu druhému nedal aspon pusu a to samé při návratu :wink: kolikrát jsem byla mrzutá,když mě kvůli tomu budil,ale ted si říkám ,že život je někdy kurv..a a nevíš kdy ta pusa může být poslední a za to jsem za takového chlapa vděčná :wink:
4. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to máš fajn a máš pravdu. Já vím, že mě má můj chlap rád. I když mi nevyznává lásku, ale vím, že má. Dokazuje to tím, že je se mnou při tady tom všem, že při mě stojí... ale nikdy mi neřekne miluju tě, nikdy mi neřekne, že mi třeba sluší tato halenka nebo tak něco. A ani jsem netušila, že by mi to chybělo. To až tam se ve mně ta ženská probudila, začala jsem se malovat a tak. A myslím, že to je dobře. Ale jak jsem psala, mého chlapa bych nevyměnila, jsem ráda, že ho mám a neublížila bych mu tím, že se tam s někým vyspím. To ne a to jsem ani nemyslela.
4. srp 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak to se u nás snad chválí vše ,ale hlavně jídlo :grinning:
ale i to potěší :wink: jinak to já se líčím normálně pořád né teda ,když jsem doma to né,ale jak vyrážíme do města tak jo to u nás šminek je hodně jsem uchýl na ne trošku,ale spíš teda na ty decentní :sunglasses:
jinak se mě líbí i gelové nehty ,ale v práci by mě vadily olámu tam i ty svoje :grinning:
4. srp 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek