• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 No, já se začala malovat teď. Dřív, kdysi, jsem se taky líčila, ale pak nějak to upadlo, a teď jsem v lázních nakoupila to nejdůležitější a začala jsem znovu. A na nehty jsem objednaná příští týden:slight_smile:
4. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ty máš jinak povolání kde ti dlouhé nehty nebudou překážet,já si je nechala udělat akorát na svtbu a pak už né dost mě v práci vadily neměla jsem v prstech takový cit :wink:
4. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no, neměly by překážet. A doufám, že je ve svém povolání využiju až tak za šest let. Do té doby nechci o práci ani slyšet. A ty jsi dělala co za práci?
4. srp 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
toho pipse bychom mohli zkusit poslat do hajzlu
4. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
se omlouvám, to nepatřilo sem, hraju jednu onlinovku :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás tak čtu a připojím svoje myšlenky: Jsme spolu s chlapem už téměř 16 let. Na tu dobu myslím, že mi dává dostatečně najevo, že je semnou rád, ale oproti dřívějšku se dokážeme na sebe taky pořádně naštvat. Naposledy to bylo snad v neděli. Najednou mu vadí, že mám jiný názor než on. Ale není to nic hrozného. Neměnila bych. POkud jde o líčení, tak jsem se vždycky líčila. Decentně, skoro neznatelně, ale líčila. V posledních pár letech na to kašlu a jsem na sebe proto hodně naštvaná. Jenomže někdy jsem večer bávala tak unavená, že jsem se ani nedokázala odlíčit... Tak jsem se prostě přestala líčit na doma a teď už se nelíčím skoro vůbec. Teda nelíčila jsem se. K vánocům jsem od muže dostala peníze na permanentní make-up, takže mám obočí, linky a pusu. Už se necítím taková neupravená, na doma to bohatě stačí. No a když jdu ven, udělám si řasy´a lesk na rty. Musím říct, že jsem spokojená:slight_smile: Jenomže holky, já mám už nějakej věk, navíc obočí a rty jsem měla hrozně světlé... Prostě líčení je nutnost, takže tohle mi chlap udělal pro mé pohodlí a dobrý pocit:slight_smile:
4. srp 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 To neva, klidně ho tam pošlu s tebou;-D
4. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrcholem mého snažení je použití řasenky a lesku na rty :slight_smile: Mám strašně citlivou pleť a i po řasence mi dovedou pěkně natéct oči a po lesku pusa, že vypadám jak kačer Donald :grinning: Můj chlap není rád, když se líčím. Takže to používám jen, když o něco jde, třeba když je na mě kontrola v práci. Vždycky říkám, že když už by kvalita mojí práce stála za prd, tak ať aspoň ohromím kouzlem osobnosti a je na mě hezký pokoukání :grinning:
4. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik, no jo, laparku mi nenabídli, protože není předpoklad, že něco nebude v pořádku - údajně......a já se na ní nehrnu, to je fakt :slight_smile: ale při hystero můžou taky spodem jen zkontrolovat kontrastní látkou průchodnost, případně udělat "profuk", tak se na to zeptám :slight_smile:
4. srp 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela šila(zatím teda šiju těžkou konfekco což je spíš pro armádu né teda tu naší většinou je to vývoz a taky sváříme kryty na bazény nafukovací přetlakové haly na tenis atd.,je toho spousta ted teda se ocitáme momentálně v krizi tak se snad z toho vyhrabem jinak budu nezaměstnaná :frowning2:
@alim75 taky mastím hry :wink:
@sedmitecka tak uvidíš když budeš spát tak by tu průchodnost udělat mohly sestřence to dělaly jinak se to asi pod narkozou nedělá a říkala,že měla bolesti jak prase ani to do ní nemohly vstříknout tak musí stejně na laparo asi má taky srůsty
4. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, jak se daří? krásně se mi čtete, že se tu neprobírá jen jedno téma:slight_smile:
k tomu malování se přidám, já jsem na něj moc líná a přítel to nemá rád, takže se maluji čím dál tím míň. to mi teda vůbec nevadí, ale on má taky rád, když jsou nějaké ty faldíky a ty mi teď narosly, tak je spokojený. a já moc ne, ale jaksi s ním nemám motivaci na jejich hubnutí..tak jsem sama zvědavá, jak zbaculatím..
tak vůbec nevím co budu dělat, protože s další várkou hormonů budou i další faldy.. no, je veselo.

holky, některá tu popisovala cystu, když měla pocit, že má ovulaci. tak jsem nad tím moooc přemýšlela, protože ona je to pravda. tak teď koumám, jak jsem deset dní po první MS špinila, že mi taky mohla nějaká ta cysta prasknout, protože to špinění bylo jen 2dny. a ví některá, jak to je dál, jestli se při té cystě i vyvíjí vajíčka a je možnost oplodnění? protože se samozřejmě stále sleduji a bolí mě prsa, tak jestli si třeba po tom našem víkendu mohu dělat nějaké naděje a nebo jestli se mi jen hlásí blížící se mrška?
ach jo, stále nějaké doufání..
4. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda S tou cystou jsem to já. Podle UTZ, který mi dělali v CARu, v tom vaječníku s cystou nezrála žádná vajucha, ale bez problémů to "utáhnul" ten druhej, tam byl vidět dominantní folík vždycky.
4. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
alim, ahoooooj :wink:
4. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady zase prázdno tak teda dobrou noc :pensive: :pensive: :pensive:
4. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeji krásný den, děvčata

@alim75 diky, a ten folikul na tom druhém vaječníku dozrál normálne kolem toho 14dne? at cysta praskla nebo ne?

@evik 31 tobě přeji at už bříško tolik nebolí, at si tu mršku trošku vychutnáš v pěkném, když už byla návštěva tolik očekávaná. :slight_smile:

5. srp 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den holky.Jak je?Já teda nechci sejčkovat a být histerka.Ale já nemám absolutně žádné příznaky MS.prsa nebolí,břicho nebolí,pleť nádherná :confused: :confused:
5. srp 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, jen jukam protoze vyrazim z Bodou na kontrolu k veterinari a tak budu az kolem poledne. Boda dobry jen mu zase zacali hnisat packy :frowning2:, takze antibiotika prestali zabirat. Ach jo :frowning2:
5. srp 2010 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!
@rvasatko a kdy to máš nebo jsi měla dostat?? Teď jsem mimo obraz... Že by se zadařilo normálně??? Moc bych Ti to přála!!

Holky, mě už asi týden hrozně bolí prsa, a to už mám dávno po mrše... Jsem z toho nějaká zmatená. Asi ještě doznívají hormony či co....
No nic, jdeme se s Tobíkem oblíkat a jdeme to zase zkontrolovat na stavbu. Ještě, že je to tak blízko. Neumím si představit, že bych měla někam ještě dojíždět...

Zatím papa
5. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Jéé díky.Ale v to opravdu nedoufájm :grinning: :grinning: ikdyž....no já sama nevím.Ale poslední byla 7června po nezdařeném KETU.Tak nevím.ale mě nebolí břicho,prsa nic. A to před MS mívám.Jestli se mi to rozházelo tak mě šlehne
5. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata nechtěla jsi spíš napsat 7.července :sweat_smile:
jinak zdravím
5. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...
5. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tady nikdo tak půjdu teda nakoupit noooooooo :angry:
5. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no taky si říkám, jestli tam nemá být 7 července :slight_smile: Protože jinak už bych testila ostošest :grinning: Hele já taky při Tobíkovi ze začátku neměla žádné příznaky... Vůbec nic mě nebolelo a já si říkala, že snad ani nejsem těhotná, že ten test musel být nějaký divný čico :grinning:
@evik31 už jsem tuuu, vrátila jsem se na chvíli domů. V 11 zase musím vyrazit směr stavba a zaplatit beton, který nám přivezou na věnec...
Jinak tu právě byli od ČEZu, takže jsem zvědavá, kolik zase bude doplatek za elektriku :angry:
5. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no jo nooo.Nebuď detailista :grinning: :grinning: .Jsem dělala maso na sekanou.
5. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika mě při Sárince taky nic nebylo.Bylo mě snad líp než-li kdy předtím.Ale fakt to je blbost.Buď přijde bez bolestí,neže by mě to vadilo a nebo to mám rozházený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata já jdu koupit masino na sobotní grilovačku tak snad nebude lejt :angry:
5. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika teda ty jsi ale stavby dozor a co hodit nějaký fotky at víme jak to u vás vypadá,nebo jsi i na modré střeše? :dizzy_face:
5. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Lejt??Tady je nádherně.Sluníčko svítí a na déšť to nevypadá :slight_smile:
5. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 my budeme grilovat zítra :slight_smile: takže už mám naloženo a doufám, že bude hezky.
Jinak na střeše nejsem. Ale hodím Vám se nějakou fotečku :slight_smile:
Koukám, že se to trochu přeházelo, ale určitě poznáte jak to má jít po sobě :grinning:
Ještě sem hodím fotku, jak to má vypadat, až to bude. Jenom okna a střecha a fasáda budou jiné :grinning:
5. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásní dopoledne, ženy:slight_smile:

@rvasata Podle toho, co jsi napsala, jsi podobná čekatelka na mrchu jako Evik:wink: Ale kdo ví?:wink: Holky vím bezpečně, že zázraky se dějí, tak proč by se neudál tady mezi náma?:slight_smile:

Taky bych chtěla v sobotu grillovat. Má být hezky podle předpovědi. Dneska je tady u nás taky hezky a podle předpovědi teda být nemělo:-/

holky jsou na trampolíně, tak jdu něco podělat:wink: Chce to trošku vysát a umejt koupelnu a toaletu. Za ty 3 dny, co se flákám je to šílený! Nedovedu si představit svýho chlapa bydlet samotného :confounded:

Pěkný den. Nás čeká odpoledne několik pochůzek a holky si vyškemraly, že pojedeme do IKEA. Mohou tam být 2 hodiny v dětském koutku a ony jsou do něj úplně zamilované. Jen nevím, co tam budu dělat já, protože jakmile vlezu dovnitř, nechám tam veškeré úspory. A nemusím ani do nábytku a příslušenství. Stačí, když se rozhlédnu v těch jejich potravinách....
5. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek