IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
doufalka
5. srp 2010
@barbika Budete mít opravdu krásné bydlení. A je něco v okolí? Takhle to vypadá, že vám stavějí usprostřed pole😃 Ale i kdyby jo, tak by člověk alespoň měl klídek a mohla by jsi kluka bez obav vypustit před dům...😉
sedmitecka
5. srp 2010
doufalka ahoooj, jo jo, Ikea, to je vždycky vítr pro peněženku 😃 😃 😃 😃
barbika
5. srp 2010
@doufalka děkuji. No je to pole a má tam být asi 36 baráčků. Ale my už budeme mít za baráčkem pole. Takže je to fajn. Jinak zatím tam stojí 1 domeček a my budeme druhý. Jinak předestírám, že to nebude žádný satelit. Je to řešený tak, aby to zapadlo do rázu vesnice a přírody. Už při koupi pozemku jsem museli souhlasit s podmínkami výstavby. Jako, že max přízemý s obyt. podkrovím atd....
Jinak s tou IKEOu to znám. Já tam zase ulítám na doplňkách. To je něco pro mě 😃
rvasata
5. srp 2010
@doufalka no nestraš.Nechci být jako EVíííík. 😃 .No budu počítat že mám ještě pár dní čas.7 ješte není ]-( no zázraky??Já už mám jeden doma.takže fakt těžko
rvasata
5. srp 2010
@barbika Pááááááni tak to budete mít super baráček
evik31autor
5. srp 2010
@barbika no krása to bude bydlení,no nechci strašit,ale s tím polem to nemusí být výhra hlavně když tam zasejou takovou řepku olejku tak to bude mazec,ale jinak moc pěkný :-N
jinak já jsem ty Ikey nějak nepřišla na chut ,podíváme se to jo ,ale většinou něco málo koupíme,když jedem do Prahy tak většinou pak hupsnem vedle do Sconta a to je pak vítr v peněžence tam se mě to líbí víc je to takové uspořádanější 😃 ,ale každý má rád to svoje
@rvasata neboj dojde mě nepřekonáš :-N
evik31autor
5. srp 2010
@barbika jinak vás strašně obdivuju stavět ,mýt prcka a chtít dalšího,nechápu jak to zvládáte finančně my platíme úvěr na byt a auto a do toho ivf a někdy mě jde hlava kolem :-o
rvasata
5. srp 2010
@evik31 no to doufám....Jsem si vnutila,že bych třeba i mohla být těhu.No fakt jsem paranoidní.Ale na mrchu mám nějaký ten den čas.
evik31autor
5. srp 2010
@rvasata no hlavně neplaš prosímtě joooo 😉 jestli máš ještě pár dní čas tak bych se btím zatím nazaobírala,já jsem se taky pořád pozorovola a pak jak to dopadlo,ted jsem se pozorovat přestala a je tady,tak vydž 😃
jinak holky máte někdo zkušenosti s estrofenem?__ Můj dr. my řekl 2x denně,ale ten co ho zaskoval říkak,že mám 3x denně,abych zas nebyla přehormonovaná :-p ,ale uklidnuji se ,že je to dr. tak snad ví co dělá :-o
barbika
5. srp 2010
@evik31 no ono naštěstí je mezi námi a polem docela široký pruh trávy, kterou si seká místní zemědělec pro ovečky. Takže to snad zase tak horký s tou řepkou nebude 😃
No a s tou stavbou atd... My jsme do toho původně nechtěli jít, protože máme teď pěkné bydlení. Jenom jsem nebyla sama majitel, ale s tetou. Tu jsem chtěla vyplatit (dá se říct přeplatit), ale ona mě ta její rodina roznesla po vesnici a byli jsme ti zlí, kdo je vlastně vyhazuje z baráku. Tak jsme řekli dost, že se to teda prodá a my si postavíme. A jakmile došlo na slovo prodat, tak se to rozpoutalo znovu. Ale teď najednou se pořád ptá, kdy už to prodáme, že chce peníze. Takže mi v klidu stavíme a až dostavíme, tak to budeme řešit. No a po prodeji splatíme tu hypo co jsme si vzali 🙂 Takže jedině z toho důvodu do toho jdeme, že nebudeme tolik zadlužený. Teď to ty 2-3 roky vydržíme.

No nic, s betonem přijel o půl hod dřív, takže jsem musela vystartovat a dát si 200m maratón, když jsem tam doběhla zaplatit, tak jsem nemohla popadnout ani dech. Tobíka na ruce a brala jsem to přes pozemky, který jsou zarostlí trávou až po pás 😃
Takže teď si jdu uvařit obídek - rybu s bramborem a pak snad relaxovat 😃
rvasata
5. srp 2010
@evik31 Tak zavolej Dejmkovi a máš to. 😎
evik31autor
5. srp 2010
@rvasata zavolat můžu z okna páč jsem nechala u našich telefon ]-(
počítala jsem to a i když to budu brát po3 tak ym, to dá někde na 19dní tak to je v poho to my do kontroly budou stačit,třeba budu mýt po nich výstavní sliznici 😃
evik31autor
5. srp 2010
@barbika jo sdílet majetek s někým z příbuzenstva to je to nejhorší co může být taky někdy říkám radši cizí než vlastní 😉
rvasata
5. srp 2010
@evik31 no uvidíš.Aby jsi ají ale zase neměla přehnaně výstavní 😃 😃
evik31autor
5. srp 2010
@rvasata to bys pak záviděla vid 😃
kessinkaa
5. srp 2010
Čus kočeny,
@barbika fakt hezoučkej baráček 😉

@evik31 já beru estrofen.Šilhan mi ho psal 3x2,ale Novotná 3x1 a bohatě to stačí,já fakt dobře reaguju.

@rvasata to bude sranda,až fakt budeš těhotná 🙂

@doufalka ty to nepřeháněj,práce neuteče!!
evik31autor
5. srp 2010
@kessinkaa jako 3x denně 2 tablety je hodně nééééé,to se mě zdá zbytečně hodně to já mám aspon jeden teda
a jak se cítíš mamino 😃
evik31autor
5. srp 2010
@kessinkaa ted koukám,že už tam máš 8tt ježíš to letí nedávno jsi tam ještě měla 6tt
rozmarynek
5. srp 2010
Ahoj kocky, tak jsme doma. Boda se zhorsil po tom co jsme snizili leky protoze vypadal o moc lepe a tak jdeme zpet na puvodni davku. To znamena ze se asi zase zlepsi 9problemy co ma ted) ale asi se to provali jinde protoze jsou to hrozne davky a tak to zase asi nevydrzi jatra a nebo ledviny. Takze je to takove vyhaneni certa dablem 😞. No ale zatim je vesely, chutna mu papat - i jednou za den dojdeme ven curat a kakat (jinak cura do plen) tak to zatim jeste jde. je to ted takove velke chlopate miminko.

Jinak barbiko, domecek je kouzelny, jen co okolo bude ta krasna zahradka a nejaky strom tak to bude jak pernikova chaloupka 🙂.

Rvasatko, chichichichi to bys valila bulvy kdybys byla tehule co? No ja jak jsem mela ducha na testiku tak to bylo taky tak - zadne priznaky na mrchu ktere mam kazdy mesic jako hodinky no a byl duch = zakousnuty mrnous - jen ne dost pevne 😞.

kessinkaa
5. srp 2010
@evik31 no a kolik jich máš brát???Jen jednu denně???No je mi zle,ale dnes o kapku míň.
rvasata
5. srp 2010
@kessinkaa =-) =-) Taaak a teĎka mám v hlavě ea by to mohlo být....To budou sny. 😃 😃 😃
kessinkaa
5. srp 2010
@rvasata a kdy tu mrchu očekáváš?
evik31autor
5. srp 2010
@kessinkaa né 3x1 ,tak to tak beru
evik31autor
5. srp 2010
@rvasata hlavně zbytečně neplaš 😉
kessinkaa
5. srp 2010
@evik31 tak to je normál,vždy může přidat,uvidíš jak to vyroste sliznice.Kdy tam jdeš?
barbika
5. srp 2010
kess a rozmarýnku děkuji. No nám se líbí jednoduchý tvar domečku. A možná je to i o ceně. Ty složité baráčky jsou taky pěkné, ale už je to finančně náročné.
Na zahrádku už se moc těším 🙂
kessinkaa
5. srp 2010
@barbika budete mít bazének a terásku 🙂 ,to je potřeba 😉
rvasata
5. srp 2010
@evik31 Však vím..to je taková pidi nadějička....ale co.Já se na doktůrka těším 😃 😃
rvasata
5. srp 2010
@kessinkaa no budu-li brát měsíční cyklus tak 6-7 srpna.Ale prsa mě nebolí podbřišek taky ne...tak nevím,nevím.
kessinkaa
5. srp 2010
@rvasata tak uvidíme,třeba to bude,dodatečný dáreček k narozkám 😃

Začni psát odpověď...

Odešli