• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika Budete mít opravdu krásné bydlení. A je něco v okolí? Takhle to vypadá, že vám stavějí usprostřed pole:grinning: Ale i kdyby jo, tak by člověk alespoň měl klídek a mohla by jsi kluka bez obav vypustit před dům...:wink:
5. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalka ahoooj, jo jo, Ikea, to je vždycky vítr pro peněženku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka děkuji. No je to pole a má tam být asi 36 baráčků. Ale my už budeme mít za baráčkem pole. Takže je to fajn. Jinak zatím tam stojí 1 domeček a my budeme druhý. Jinak předestírám, že to nebude žádný satelit. Je to řešený tak, aby to zapadlo do rázu vesnice a přírody. Už při koupi pozemku jsem museli souhlasit s podmínkami výstavby. Jako, že max přízemý s obyt. podkrovím atd....
Jinak s tou IKEOu to znám. Já tam zase ulítám na doplňkách. To je něco pro mě :grinning:
5. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no nestraš.Nechci být jako EVíííík. :grinning: .No budu počítat že mám ještě pár dní čas.7 ješte není :angry: no zázraky??Já už mám jeden doma.takže fakt těžko
5. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Pááááááni tak to budete mít super baráček
5. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika no krása to bude bydlení,no nechci strašit,ale s tím polem to nemusí být výhra hlavně když tam zasejou takovou řepku olejku tak to bude mazec,ale jinak moc pěkný :sweat_smile:
jinak já jsem ty Ikey nějak nepřišla na chut ,podíváme se to jo ,ale většinou něco málo koupíme,když jedem do Prahy tak většinou pak hupsnem vedle do Sconta a to je pak vítr v peněžence tam se mě to líbí víc je to takové uspořádanější :grinning: ,ale každý má rád to svoje
@rvasata neboj dojde mě nepřekonáš :sweat_smile:
5. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika jinak vás strašně obdivuju stavět ,mýt prcka a chtít dalšího,nechápu jak to zvládáte finančně my platíme úvěr na byt a auto a do toho ivf a někdy mě jde hlava kolem :astonished:
5. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to doufám....Jsem si vnutila,že bych třeba i mohla být těhu.No fakt jsem paranoidní.Ale na mrchu mám nějaký ten den čas.
5. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no hlavně neplaš prosímtě joooo :wink: jestli máš ještě pár dní čas tak bych se btím zatím nazaobírala,já jsem se taky pořád pozorovola a pak jak to dopadlo,ted jsem se pozorovat přestala a je tady,tak vydž :grinning:
jinak holky máte někdo zkušenosti s estrofenem?__ Můj dr. my řekl 2x denně,ale ten co ho zaskoval říkak,že mám 3x denně,abych zas nebyla přehormonovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale uklidnuji se ,že je to dr. tak snad ví co dělá :astonished:
5. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ono naštěstí je mezi námi a polem docela široký pruh trávy, kterou si seká místní zemědělec pro ovečky. Takže to snad zase tak horký s tou řepkou nebude :grinning:
No a s tou stavbou atd... My jsme do toho původně nechtěli jít, protože máme teď pěkné bydlení. Jenom jsem nebyla sama majitel, ale s tetou. Tu jsem chtěla vyplatit (dá se říct přeplatit), ale ona mě ta její rodina roznesla po vesnici a byli jsme ti zlí, kdo je vlastně vyhazuje z baráku. Tak jsme řekli dost, že se to teda prodá a my si postavíme. A jakmile došlo na slovo prodat, tak se to rozpoutalo znovu. Ale teď najednou se pořád ptá, kdy už to prodáme, že chce peníze. Takže mi v klidu stavíme a až dostavíme, tak to budeme řešit. No a po prodeji splatíme tu hypo co jsme si vzali :slight_smile: Takže jedině z toho důvodu do toho jdeme, že nebudeme tolik zadlužený. Teď to ty 2-3 roky vydržíme.

No nic, s betonem přijel o půl hod dřív, takže jsem musela vystartovat a dát si 200m maratón, když jsem tam doběhla zaplatit, tak jsem nemohla popadnout ani dech. Tobíka na ruce a brala jsem to přes pozemky, který jsou zarostlí trávou až po pás :grinning:
Takže teď si jdu uvařit obídek - rybu s bramborem a pak snad relaxovat :grinning:
5. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak zavolej Dejmkovi a máš to. :sunglasses:
5. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata zavolat můžu z okna páč jsem nechala u našich telefon :angry:
počítala jsem to a i když to budu brát po3 tak ym, to dá někde na 19dní tak to je v poho to my do kontroly budou stačit,třeba budu mýt po nich výstavní sliznici :grinning:
5. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika jo sdílet majetek s někým z příbuzenstva to je to nejhorší co může být taky někdy říkám radši cizí než vlastní :wink:
5. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no uvidíš.Aby jsi ají ale zase neměla přehnaně výstavní :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata to bys pak záviděla vid :grinning:
5. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus kočeny,
@barbika fakt hezoučkej baráček :wink:

@evik31 já beru estrofen.Šilhan mi ho psal 3x2,ale Novotná 3x1 a bohatě to stačí,já fakt dobře reaguju.

@rvasata to bude sranda,až fakt budeš těhotná :slight_smile:

@doufalka ty to nepřeháněj,práce neuteče!!
5. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jako 3x denně 2 tablety je hodně nééééé,to se mě zdá zbytečně hodně to já mám aspon jeden teda
a jak se cítíš mamino :grinning:
5. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ted koukám,že už tam máš 8tt ježíš to letí nedávno jsi tam ještě měla 6tt
5. srp 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kocky, tak jsme doma. Boda se zhorsil po tom co jsme snizili leky protoze vypadal o moc lepe a tak jdeme zpet na puvodni davku. To znamena ze se asi zase zlepsi 9problemy co ma ted) ale asi se to provali jinde protoze jsou to hrozne davky a tak to zase asi nevydrzi jatra a nebo ledviny. Takze je to takove vyhaneni certa dablem :frowning2:. No ale zatim je vesely, chutna mu papat - i jednou za den dojdeme ven curat a kakat (jinak cura do plen) tak to zatim jeste jde. je to ted takove velke chlopate miminko.

Jinak barbiko, domecek je kouzelny, jen co okolo bude ta krasna zahradka a nejaky strom tak to bude jak pernikova chaloupka :slight_smile:.

Rvasatko, chichichichi to bys valila bulvy kdybys byla tehule co? No ja jak jsem mela ducha na testiku tak to bylo taky tak - zadne priznaky na mrchu ktere mam kazdy mesic jako hodinky no a byl duch = zakousnuty mrnous - jen ne dost pevne :frowning2:.

5. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no a kolik jich máš brát???Jen jednu denně???No je mi zle,ale dnes o kapku míň.
5. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa :confused: :confused: Taaak a teĎka mám v hlavě ea by to mohlo být....To budou sny. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a kdy tu mrchu očekáváš?
5. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa né 3x1 ,tak to tak beru
5. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata hlavně zbytečně neplaš :wink:
5. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to je normál,vždy může přidat,uvidíš jak to vyroste sliznice.Kdy tam jdeš?
5. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kess a rozmarýnku děkuji. No nám se líbí jednoduchý tvar domečku. A možná je to i o ceně. Ty složité baráčky jsou taky pěkné, ale už je to finančně náročné.
Na zahrádku už se moc těším :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika budete mít bazének a terásku :slight_smile: ,to je potřeba :wink:
5. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Však vím..to je taková pidi nadějička....ale co.Já se na doktůrka těším :grinning: :grinning:
5. srp 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa no budu-li brát měsíční cyklus tak 6-7 srpna.Ale prsa mě nebolí podbřišek taky ne...tak nevím,nevím.
5. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak uvidíme,třeba to bude,dodatečný dáreček k narozkám :grinning:
5. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek