• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Tak změna holky...2 jsem zaačla špinit a dostala jsem to 6.července.Ooo jeee tak to v tom budu mít bordel.no potěš koště a to mě to trvalo přes rok,ne-li se mi to srovnalo :angry: :angry: :angry:
5. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa bylo by to pěkný holky.Ale nejsme ve filmu a vůbec jakpak je tobě????
5. srp 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa jj budeme mít terásku 3x4 m a bazén, no uvažujeme o tom koupacím jezírku, ale ještě nevíme...
5. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata no nic moc.Pořád jsem doma,protože máš strach někam jít......aby se mi neudělalo zle!!Tak že krvavá Mery,už se hlásí :angry: ??
5. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika tak to ti chválím :grinning: ,tam bude nejlepší relax :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa měla bych tam jet asi 14dc na ultrazvuk,ale ještě jsem nevolala nemám doma mobil,ale počítám tak 16.8. v pondělí to budem mýt akorát výročí svatby a nebo 13.8. v pátek,ale to bych byla asi jen 10dc to by bylo asi brzo
5. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbika tak už mám taky naložené masino :wink:
já chci taky terásku a bazének :frowning2:
5. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no nic tady zas nikdo tak jdu zalejt kytky
5. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 no ten 13 pátek raděj néééééééééééééé!!!!
5. srp 2010 ve 13:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa mě když jsem čekala Tobíka a bylo mi jakože blbě (stačilo pomyslet na jídlo, ale nezvracela jsem) tak pomohlo vzít si kousek nějaký zeleniny. Ale každý to má jinak. Už aby Ti to povolilo a Ty mohla bezestrachu chodit ven, viď :wink:

Jo jinak házím inspiraci na terásku i s tím zastřešením. Moc se nám to líbí... Jenom s tím rozdílem, že mi tam budeme mít posuvný dveře cca 4 metry a ne okno
5. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviku hoď mi inspiraci na nějakou marinádu do které nakláš :slight_smile: Já to dělala klasika olej a koření a jednu jsem udělala olej+hořčice+koření.. Ale nějak nemám inspiraci
5. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbika moc hezká inspirace to se bude vegetit :grinning: už ted závidím
@kessinkaa já myslím,že to bude toho 16.8. dáme si s manžou dárek krásnou sliznici :grinning:
5. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbika my děláme různé,ale nejvíc asi g. koření+sušený česnek+olej+cibule+pivo(já dávám spíš černé)+když mám dávám čerstvé bylinky bazalka atd.,ale to tam pak třeba nedávám pivo a česnek aby se to netlouklo
taky někdy dávám hořčici,ale tu francouskou
dobrou dělá i manža najdu recept a pak hodím
5. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviku no už se těším. Bude to na Jih, takže krásně sluníčko. No parádička. Už se tam vidím, nohy nahoře, kávičku na stole a DĚTI budou běhat po zahradě :grinning:
5. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě jsem samo zapoměla na manžu, ale ten bude vždycky po mým boku :grinning: TAkže to je samozřejmost!!
5. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbika tuhle dělá manža chodí se na vepřové nebo krutí maso
Medová pivní marináda na steky!
3lžíce medu
250ml černého piva
2 lžícě vinného octa
2 lžíce olivového oleje
1 lžíce sekaného rozmarýnu
5. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evik31 má tam být steaky :grinning:
manža jí dělá ale podle oka
5. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@eviku děkuji za inspiraci. Hned na další grilování to vyzkouším :wink:
5. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@barbika tak pak dej vědět jak chutnalo mm je hodně hledá na netu a pka si to zkouší na ty svý steaky :grinning:
5. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika no nádherná teráska bude!!!My jí taky furt šperkujeme :slight_smile: .No docele mi pomáhá mrkev,ale je to tak na hodinu.
5. srp 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Barunka mi pořád říká, že mrkev je dobrá na očíčka!;.-) Budeš mít teda zrak jak ostříž:grinning::grinning::grinning:

Jinak ahoj ženy. Dorazila jsem domů a to nejhlavnejší jsem nestihla. Nestihla jsem ověřit podpisy na nějakých smlouvách, tak musím zítra za rozbřesku na poštu :confounded:

Jdu udělat holkám večeři (rozhlík se šunkou a okurku) a večer se snad připojím, i když... večer všechny mizíte za nějakým lepším světýlkem vy můry :angry: :grinning:
5. srp 2010 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka no já mám oči super,ted budu vidět,až za roh :grinning: .Neboj,já tady budu :wink:
5. srp 2010 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa No zataím se nahlásí vůbec nikdo tak uvidíme :sunglasses:
5. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a tady zase nikdo chjoooooooooooo :unamused:
5. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
5. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jááááááááááá tu jsem
5. srp 2010 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak mám za sebou kontrolu v CARu. Co se cysty týká, tak tam samozřejmě byla, ale naštěstí se aspoň nezvětšila - 36mm. Takže jsem si hned v duchu říkala, že stimulace se odkládá :frowning2: Ale paní doktorka mě notně překvapila, protože nechala sestru zavolat na sálek, a že prý za půl hodiny nástup na odsátí cysty, a při tom čekání prý vyřídíme všechny papíry a vysvětlí mi postup při stimulaci, že dneska začínám. Koukala jsem jak vejr. Takže jsme to všechno sepsali, podepsali, všechno mi vysvětlili.
Pro začátek vyzkoušíme ultrakrátký protokol, dneska začínám na 3 dny 2x denně cákat do frňáku Synarel, zítra už píchat 300 jednotek Puregonu, a 7. den začínám připíchávat Orgalutran. K tomu mi přihodila denně 1/2 tablety Prednisonu. Nafasovala jsem rovnou už i Ovitrelle a Utrogestan. Už mám i poukaz na předoperační vyšetření kvůli OPU, kdyby se mi podařilo nějaký to vejce snést. V lékárně jsem nechala 4,5 tis. a prý jestli chci účtenku, tak jsem jim řekla, že tu bych leda mohla předložit matce přírodě za to, že mě takhle vypekla :angry: :grinning:
Odsátí cysty nebyl nijak dramatický zákrok, sestřičky byly naprosto úžasný, jedna mě celou dobu držela za ruku, abych se nebála, a prý, kdyby to bolelo, tak ji mám mačkat, fakt zlatá ženská :dizzy_face: Zákrok nebolel, je mě potom trošku tlačilo břicho, ale zhruba za 2 hodinky už jsem o ničem nevěděla.
A kontrolní UTZ příští čtvrtek. Teď už mi jen držte palce, abych něco snesla :slight_smile:
5. srp 2010 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kessinkaa vidííííííííííímmmmmmmmmm :wink:
5. srp 2010 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alim75 držím teda :wink:
5. srp 2010 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 tak ti moc držím palečky.Já byla docela v klidu,ale vedle na forech,to je jobovka za jobovkou!!Jedna holčina byla na kontrole a nebije srdíčko a jiná,musí na přerušení v 20tt,vada srdce....ach jo
5. srp 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek