• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@tadelka papa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když měla první stimulaci, tak se sestře narodila holčička a to už má kluka a je mladší... :frowning2: já jí to strašně moc přeju, ale... :frowning2: ale aspoň si užívám miminek v rodině :slight_smile:
24. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo to znám já mám kolem sebe taky samý mimi a já pořád nic :frowning2:
24. čer 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec nemám šanci se dostat k pc, teď jsem Vás tu tak v rychlosti pročítala. Je fajn, že se nás tu sešlo tolik!! A doufám, že to bude i stejný počet těhulek v roce 11. Určitě to všem vyjde a každá si pochová to svoje vytoužené miminko!!!
Já jdu zítra na UTZ a kontrolu k dr a tam se dozvím, kdy by mi mohli eventuáně udělat KET. Docela bych to brala jako před 2 rokama hned. No uvidíme, jak se tělo vypořádalo se všemi těmi hormony po stimulaci a OPU a ET.
Jo a aby toho nebylo málo, tak jdu na krev a příští týden na kontrolu štítné žlázy. Tak doufám, že už se mi taky tak trochu srovnala a budeme moct ubrat léky....
No nic, letím do postýlky nabrat trochu síli na zítřek a snad se zase brzo ozvu...
Mějte se a hezký večer!

24. čer 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
krááásné ránko holky,

marcelko: začni se těšit do lázní, jelikož tam budeš relaxovat a připravovat tělíčko na to, že až se vrátíš, tak už si moc neodpočne ( spíš naopak) :wink: poznáš nové prostředí, lidi, nové zážitky- vše Ti prospěje... a budeš se mít hlavně pořád na co těšit- byteček, zařizování, miminko.... :slight_smile:

miminka máme kolem sebe všechny- stejně tak těhulky, ale nikdy nevíme, jakou cestou si prošly ty maminky jež vezou kočárek, nebo mají to bříško... všem se nám určitě zadaří, takže to budeme moc přát i okolí :slight_smile: nebud už někdo testovat? asi ještě ne, že? já už to zkusím asi zítra nebo v neděli... dýl to as nevydržím a pak v týdnu si zajdu na krev, abych si to potvrdila / vyvrátila a pak nebyla v CARu paf z toho , co mi řeknou... mohla bych se jim tam taky složit a to bych nerada... dneska ani to sluníčko nesvítí :frowning2:

marcajdo: jak Tobě se dneska daří? kdy máš další KO? držím moc pěstičky...
25. čer 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marty: držím pěstičky na //... pěkně hlaď bříško :slight_smile:

valkil, anevin: japak vy ste na tom?

všem co jdou na KO držím pěstičky, ať je krásná sliznice a ať pěkně rostou folíky :slight_smile:
25. čer 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také všem krásné ráno...

@martiiik18 - právě se dnes začínám balit, odjíždím ještě na víkend k našim, a z tama pojedu rovnou do lázní v pondělí, je to blíž. Stále se mi tam nechce, no ale co se dá dělat, že jo. Strašně doufám, že mi to pomůže, i když tam nejdu ze ženského, ale i tak, aych si odpočinula, a hodila celé tělo do klidu. Abych pak mohla v srpnu krásně těhotnět.
Jen pěkně hlaď bříško, at se mají u tebe mrňousci dobře. Obdivuju, že jsi to tak vydržela, snad budu i já tak trpělivá. Už se těším, až nám vyfotíš první pozitivní testík...
25. čer 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, já právě nic nevydržím.už se nemůžu dočkat zítřka nebo neděle, až budu moct testovat :slight_smile: dyť su dneska teprve 5. den po ET a to i s dnem ET .... neboj, uvidíš, že Ti to uteče jako voda a už zase budeš balit a pojedeš domů na KEtík z kterého budeš mít krásné odpočinuté miminko :wink:
25. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jsem si spletla, myslela jsem že už jsi déle po ET. Tak to je opravdu brzy, tak hlavně moc nestresuj, když tam zatím nebude nic vidět. Den výkonu se prý nemá počítat, tak to je opavdu ještě brzo. Tak to je hlaď ještě bez testíku...
25. čer 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeposílám nám tabulku, ať ji nemusíme složitě hledat..

gambrinuska – tabulka:
Evik31 : 1ivf stimulace Puregon dlouhý protokol,ET -13.5.2010 - negativní,4 nanučky,čekání na KET(červenec)
Gambrinuska : 1IVF puregon-krátký protokol, OPU 27-29.6
78marcela : 1IVF stimulace puregon+orgalutran, OPU 1.6., ET 6.6 - negativní, 13 mražáčků, čekání na KET (14.8)
valkil : 7. den po ET (1. IVF), + máme 2 nanučky ( z celkem 19 folíků bylo 7 oplodněných )
lucccy : 1.ivf stimulace Synarel+Puregon, kontrola 24.6.
martiiik18 : 1IVF- březen 2010- dlouhý protokol-potvrzeno těhu, 16.4.revize dělohy 7+1 tt- není srdeční akce, 2 IVF - dlouhý protokol, OPU 6 vajíček ( PK, AH, ICSI), ET 21.6.- 2 embryjka, čekání na krev- KO 3.7.
marcajda : 5IUI, od 9.6.stimulace GONAL-1 IVF, kontrola 23.6.
marty154 : 1IVF puregon-krátky protokol,OPU 18.6.(10vajíček),ET 23.6.
Anevin : 1IVF duben 2009 negativní,2IVF červenec 2009 ohs všechno zamraženo.V listopadu 09 KET negativni
v unoru 2010 KET negativni.19,6 2010 Ket odběr krve 3,7
tadelka: 1 IVF+ICSI, OPU 30.6.09. kratky protokol, ET 3.7.09 2 embryjka, nemáme nanučky,test negativ.,2 IVF+ICSI
kratky protokol,OPU 30.9.09, odsato 13 vajíček, ET 2 embryjka, 6 zamraženo, test pozitiv.ale nevydržel
HCG jenom 89, KET 15.11.09 ET 3 embryjka, test negat., červen 2010 dlouhý protokol,stimulace
gonal,kontrola 24.6.09
pierrette1: 1IVF duben 2010 krátký protokol stimulace Puregon+Synarel, OPU nebylo, 28.6.kontrola a uvidíme co dál
25. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Krásné u nás opět sluníčkové ráno,
no co to tady vidím Marcelka se ještě netěší joooooooo,bože já bych jela hned kamkoliv hlavně,že bych změnila na chvíly prostředí,v úterý nám už budeš určo psát jak se ti tam líbý uvidíš :grinning:
Matiiik taky tě obdivuju ,já posvé zkušenosti bych tak brzo netestovala bála bych se :frowning2:
jinak těm co mají dneska nějaké kontroly hodně štěsí ,čekatelkám na // taktéž :sweat_smile:
jinak jáse dneska přihlásím sem tam mám hodně pečení na zítřejší akci,takže zatím papa pak zas juknu
25. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam se ztratily smajlíky? Vždyť jsem to kopírovala s nima...ach jo, to je na pytel. Ponaučení, že se raději nemám pouštět do žádných větších akcí.
Je mi to líto, že někam zmizly.
25. čer 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela kde jsou ti smajlíci někde si je zapomněla :grinning:
25. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neřeš mě to nejde vůbec potáhnout dolů tak zatím už musím
25. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
V úterý vám budu posílát Evčo naštvaný maily, že jsem měla pravdu, uvidíš.
Jestli tam seženu internet, to je taky otázka. Přítel řekl poslední slovo, notebook ne a hotovo. Pokud chci, naistaluje mě tam normální počítač, když zjistím, že by to bylo možné. Ale až po týdnu pobytu.
25. čer 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
Ahojky, jsem na tom všelijak. Na net se v práci skoro nedostanu a doma jsem tak utahaná, že na to pak nemám ani náladu :unamused: Tak nevím, proč ta únava a vůbec se mi to nelíbí.
Dnes jsem 10. den po ET a ráno na testu // , :dizzy_face: i když ta důležitá čárka o trochu slabší, tak snad se to bude jen zlepšovat a zlepšovat a po 9 měsíců to nic neohrozí. Doufám, že ty divný bolesti břicha k tomu patří a není to předzvěst něčeho horšího.

78marcelko, docela Ti ty lázně závidím, ale na druhou stranu bejt v Tvý kůži, asi bych raději začala přípravu na KET, než se někde rekreovala. Ale když už tam jedeš, snaž si to co nejvíc užít, ať si pak co nejvíc v pohodě.

A co anevin? Taky by mě zajímalo, jestli už začala testovat :wink:
25. čer 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: já pekla včera- placičky s ovesnými vločkami a ořechy- mám je moc ráda a pak sem ještě dělala manžílkovi pudink( jahoda, čokoláda, vanilka), jelikož má rozřezanou dáseň od zubaře, tak musí papat jak miminko... takže sem včera jen stála v kuchyni a pak než sem ji uklidila- byl to záhul... neska ji musím vysát ještě...

marcelko, Ty si to strašně hnusíš a zbytečně... já to mám tak, že kam se mi nchc, tak tam je to pak úplně super a nechce se mi odtama domů :slight_smile: snad to budeš mít stejně...

jinak holky sem to nevydržela a zkusila sem testnout a duch tam je... pregnyl to být nemůže , jelikož sem zkoušela test 2. den po ET ( i s dnem ET) a bylo úplně bílo... tak uvidíme zda bude čárka sílit... když by sílila, tak si skočím příští týden na krev...testovala sem mamatestem 10- a ta prý není moc spolehlivá, tak si nedělám kdo ví jaké naděje... pravda se ukáže v dalších dnech :slight_smile:
25. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
valkil- zatím potichounku ale srdečně gratuluji a těším se na fotečku miminka ( miminek) :wink:
25. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
nechávali jsme si jen jednu blastocytku, tak pokud se nám nerozdělila a nerozhodla se, že nás potrápí jednovaječnými dvojčátky, tak bude jen jedno :sunglasses:
Já se z toho zatím neraduju, protože si pak nedovedu představit to zklamání. Bohužel mi hrozně letí čas, je mi 37, a to je každý měsíc drahý :frowning2:
25. čer 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
@valkil

Holky, to je super!!!!Prima zprávičky, to naše nové téma se ujalo, a štěstí nám to přineslo. Mlátím tu radostí do klávesnice, jak píšu, jsem nadšená, to je priiiiiiimaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Tak teď to jenom doklepat do zdárného konce a to se taky podaří. Mám děsnou radost s váma holky, uvidíte, že tady na tom témátku otěhotníme všechny, ta pozitivní energie se prostě musí někde odrazit.
Blahopřeju!!!
25. čer 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkil já myslím, že to už vyjde, neboj se.
25. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
valkil: neboj, určitě vše dopadne dobře... sice vím o čem mluvíš , ale radost ze // a pak z potvrzení z krve a pak z utz... nepřipouštěj si to špatné co by mohlo být, ale zaměř se na to dobré co bude :wink:
25. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18
Teď si teprve čtu, že už jsi to taky nevydržela testla jsi! Mamatest od GS? Ten mi dneska ukázal tu čárku nejsilnější, pak jsem zkusila nějaké dva citlivější testy a tam byl opravdu jen duch!
Takže citlivé testy (s tou citlivosti 10) jsou skoro horší než ten s citlivostí 25! :confounded:
Večer možná nafotím, pro srovnání.

Tak to držím palečky aby // nikam nezmizela a držela se!!!
25. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Marcelko, kéž by... já ještě stojím pevně nohama na zemi, jelikož opravdu to můž být cokoliv, jelikož je vážně strašně moc brzy, ale doufám, že to vyjde...
25. čer 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
valkil: a Ty si sehnala mamatesty s citlivostí 25? já už je nemůžu nikde sehnat :frowning2: a z jiných mám strach...
25. čer 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 Brzy je, ale když víš, že to pregnyl být nemůže, tak bych si ten optimismus povolila.
Mamatesty jsou prý nejspolehlivější a je to pravda. Mě ukazovaly taky duchy, pak silnější čárky, a pak taky zase duchy jak HCG ubývalo. Zatím co RapiClear za 70 Kč nehodil ani stíneček nikdy.
25. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho měla koupený (ale ještě nebyl prošlý). Jiank jsem si je objednávala přes lekarna.cz, ale tam jsem objednala taky ten 10, což mě teda mrzí. Ale tak uvidím zítra :wink:
25. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla všechny desítkové, co mě to takhle ukazovaly. Ty vyšší jsem ani nezkoušela, protože jsem testovala hodně brzy, tak jsem chtěla ty nejcitlivější.
Já myslím, že to je v pohodě, když ti to tak pěkně ukázalo. Zítra budu číhat na daší zprávičku od tebe a na fotky.
25. čer 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no teda holky přifuním se z krámu zjistím ,že zapomenu mák ,pak nakounu a tady toto :wink:

@martiiik18
@valkil holky držím pěsti at to výjde :grinning:
25. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to jsou novinky, vid. Je to super, máme první těhulky.
25. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek