• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
teda vy jste vtipné děvčata :grinning: :grinning: :grinning: ,kdyby mi nebylo zle,tak se směju
6. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer holky,
tak jsem se sem konečně dostala,jak už jsem nastoupila do práce,tak už není čas ani nakouknout,hrůza.No řeknu vám,jen jsem to hopem přečetla,ale teď nevím hlavu a patu,bylo toho celkem hodně :grinning:
Marcelko,zítra hodně štěstí při Ketu :slight_smile: .
Evíku,když jsem se dočetla,že mrcha se ohlásila,četla jsem to ještě 5krát,než jsem uvěřila,to je bezva,tak hurá do Ketíku :slight_smile: :slight_smile:
Alimko taky přeji ať se ti to podaří :slight_smile:
Doufalko,ty prosím tě odpočívej,trochu uber z plynu :sweat_smile:
Jo a vítám i nové snažilky :sunglasses:
6. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jestli problém nebude v tom, že když jsem píchala, tak manžel spal ve vedlejší místnosti :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 ahojky zlato,tak jak v práci a kdy jdeš do boje?
6. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ahoj kuřátko,v práci blázinec,ale to neni nic nového,do boje jdu hned,jak dorazí ta mrcha,tak snad se nebude nikde zdržovat.No četla jsem,že ti neni pořád dobře,ale vydrž to,v březnu tě čeká odměna :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 snažím se,ale je to fakt děs.Hlavně aby byl,ledňák v pořádku!!!V útery jdu na ultrazvuk.Tak snad mrcha brzo dorazíííííí!!!!
6. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa teda to letí,vidím,že už máš v závorce 8.tt - bezva a neboj bude to dobrý,takže v úterý budu držet všechno,co mám :slight_smile: A mysli na něco hezkého :slight_smile:
6. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

@alim75 No jasně, to tak trošku problém být může :wink: :grinning:

@marty154 Neboj, já se nepřepínám. Bára tu mám sestřenici a hezky si hrají:slight_smile: Manžel se jim poměrně věnuje a já se jen sem tam rozčiluju, cože to dělají za ptákoviny:wink: Dnes odpoledne, jak venku lilo, jsem jim dala modelínu a bylo to to nejklidnější odpoledne za týden (když pominu ten den, kdy byly s manželem v Plzni:wink:) :slight_smile: Ale potom, když modelíny uklidily a chtěly si hrát jinak, jsem přišla do pokoje a modelína byla absolutně všude po koberci!!!!!!!!!!! Naštěstí je to taková ta novodobá, která po pár minutkách zaschne a dá se hezky vydrolit, takže jsem to lehce vyluxovala. No byla to paráda, jak si hrály. Pak jsem jim dala večeři a koukám, já jsem měla modelínu i zespodu na rohlíku. Půjčili si v kuchyni prkénko :grinning:

Holky, já se taky popadám za břicho. A je zač popadat :wink:
6. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Taky já budu v úterý držet palce:slight_smile: To budu 8. den po ET, to už by šlo testnout... :sweat_smile:
6. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No utíkám,musím si jít za chvíli lehnout,jelikož jsem ráno došla z noční a ještě nespala a ráno jdu opět do práce,teď si to tam pěkně užiju :frowning2: :frowning2: Hezký večer a opatrně s tím pícháním :grinning: :grinning: zase jak budu mít nějaké volno,nakouknu.
6. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 já se snažím,říkám si,že už jsem si snad to zlé užila :frowning2:
6. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 dobrou a krásné sníky
6. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no to doufám,že budeš držet :slight_smile: .....to to už by mohl být test pozitivní.Jenže ty máš to HCG slabší,vždy si to psala,tak to prubni dýl,aby jses nenervovala :wink:
6. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no teda koukám,že máte doma veselo :slight_smile: hihihi,teď jsem si vzpoměla na slunce,seno na tu plastelínu a ty králíky :grinning: :grinning: .No teda,ty jseš dračice,to už chceš testovat,máš můj obdiv,tak brzo.
6. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no a podle tech kamaradu to delas blbe - pichat sama :slight_smile: a pak se divis ze neotehotnis chichichichi :grinning: :grinning:
6. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už vážně pádím,aby ráno nezaspala,řeknu vám,že mi teď i chybíte,když nemůžu každý den tu být s vámi. :slight_smile: Tak všem dobrou.
6. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsi me pobavila - plastelyna na rohliku :slight_smile: jeste ze to beres tak sportovne a nespolkla jsi to - ikdyz mozna by ta plastelyna prilepila nanucka a lepe by se drzel :slight_smile:.
6. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ja blonyna samozrejme nevim ze to by ta plastelyna lezla uplne blbym koncem ven :slight_smile: hahahaha
6. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí

@marty154 Marty dobrou noc a práci čest!:wink: Těším se, že budeš brzy zase tady mezi námi:slight_smile:

@rozmarynek A jestli ty dotěď pícháš se sestřičkou, tak je tvůj případ taky dost jasnej! :grinning:
6. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moje rec - uplne blba blondyna a picha blbe :slight_smile: hahahaha
6. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :grinning: :grinning: :grinning: Nějak jsem zjistila, že pokud nejde o život, jde o ho... a tak mě takové věci jako modelína nebo temperové barvy, nerozhodí :wink: Zato mě potom rozhodilo, když se Bára polila polévkou. Ona je taková troubelína. Nakloní si polévku a nalije si ji do klína. Nerozčílí mě to, že je politá. To se vypere. Už nepereme na valše, takže praní prádla neberu jako práci, ale štve mě, že je takové motovidlo. Od narození má ochablý svalový tonus, takže má sílu jak pidimravenec a díky tomu, že má absolutně klidnou povahu, není divoká, nepáchá žádná alotria, nehoní se.... tak prostě nemá kde, tu svalovou hmotu dohnat :unamused: Ale tohle rozčikování je spíš vztek nevztek. To se vypiluje. Ovšem do školky už nám zbývá necelý měsíc! :confounded:
6. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rozmarynek Na to, aby byl člověk úplně blbej, nemusí být nutně blondýna:wink: Koukala jsi na ten klip s Hanychovou a Ajchmajerovou???? I když ty vlastně blondýna nejsi.... Prostě si myslím, že to s tebou rozhodně není tak hrozný. Já sice blondýna nejsem, ale po 5-ti letech doma tak docela jistě působím :grinning:
6. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jsem se do toho zamotala, ale resumé je to: že mi přijdeš dost inteligentní, tak máš právo střílet do vlastních řad:wink::grinning:
6. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka neboj nezamotala ja se tady smeju a uzivam si nasi nadlehcene debaty :slight_smile: :slight_smile:.
6. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tě teda ještě pobavím. Já tady u nás v obci bojuju už rok se starostou, protože jsem chtěla, aby v některých ulicích udělal zákaz vjezdu a průjezd zakázán. U nás prakticky nejsou chodníky a když jdeš s dítětem třeba k dětskému hřišti, uskakuješ autům, jejichž řidiči si v odpoledních hodinách zkracují cestu přes naši obec. Existuje tu normální hlavní třída, kterou mohou jezdit, ale ne, oni tam tudy vždycky profrčí. Místní už tam z ohledu k místním matkám s dětma nejezdí, takže prostě uskakujeme přespolním, místo, abychom si svou obec chránili a nechali je projet jen hlavním tahem. No a tak tu vzniká další sdružení a je potřeba podepsat petici, aby mohlo vzniknout a kandidovat v podzimních volbách. Toto sdružení bude kandidovat proti místním hasičům... A když jsem tak obcházela baráky, tak jsem zazvonila u dveří mé kamarádky a jak jí to tak povídám, tak jsem si uvědomila, že její muž je zdejší dobrovolý hasič... No má cenu něco dodávat?:wink:
6. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dobrou noc, jdu spát, at jsem ráno fit. Snad to dobře dopadne. Kéž by mi to dělal doktor, co mě v pondělí prohlížel, byl mi ze všech nejvíc sympatický a chtěla bych to od něj. No uvidíme. Zatím ahoj.
6. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Ahoj, dobrou noc a držím palce, ať se u tebe mimísci drží:slight_smile: A jsem zvědavá, jak to u vás chodí. Chodíš na transfer napitá? Ležíte potom nějaký čas na lůžku, nebo vás propuští ihned? Tak tfuj, tfuj... :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak na zítra držím palce....fuj,fuj,fuj
6. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :slight_smile: LOL no snad si nedostala panvickou po hlave. jestli je opravdu kamoska tak se nad tim pousmeje a bude to brat jako srandu :slight_smile:. na kafe te nepozvala, to uz bys asi ale od ni chtela moc shovivavosti, co? :grinning:
6. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek