• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela tak drzim palecky a hned od rana na tebe budu myslet. pak se nam ozvi jak to dopadlo - hlavne s tim poctem mimisku :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Asi se po cestě napiju, psali, že je to lepší. Nechají ležet 15 minut, i když nás nechali minule déle, asi neměli frmol. Nejradši bych si dala i frťana na kuráž, abych byla řádně uvolněná.:slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Určitě dám vědět, hned jak se dostanu k počítači. Teď jsme to řešili s přítelem a k ničemu jsme se nedobrali.
6. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa díky moc, snad to dopadne dobře.
6. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ne, nic se vlastně nestalo. Srdečně jsme se tomu zasmály. On ten její je u hasičů proto, že ho to baví a možná ani starostu volit nebude:wink: tak horké to zase nebylo. Ona je opravdu fajn. Já jen nevím, na co myslím a zda vůbec myslím... Prostě páchám jedno zvěrstvo za druhým. Včera jsem nestihla ověřit podpisy na smlouvách, protože jsem doma zapomněla přílohy a bez nich by to nemělo cenu posílat, tak jsem musela pro přílohy a .... už bylo pozdě. Mám místo mozku z maggi kostku :unamused: Vážně přemýšlím o tom, že se přihlásím na nějakej jazyk. Potřebuju prokrvit mozek! :wink:
6. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Máš recht, taky mám v plánu učit se na mateřský nějaký jazyk. Sice učím němčinu, ale něco k tomu by to chtělo. Tak do toho můžeme jít spolu a povzbuzovat se:slight_smile:
6. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Pokud tedy budu na mateřský :unamused:
6. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Budeš! Vždyť si jdeš zítra pro mimísky, tak kde by jsi jinde byla, ne? Nesmíš vůbec pochybovat:wink: A němčinu bych docela brala. Angličtina mi moc nešla:-/ Jsem zvědavá jak to u vás dopadne s tím počtem, ale i kdyby byly 3ks, tak neboj, určitě by jsi to zvládla:wink: Prostě se nenervuj a dej tomu volný průběh. Dej tomu šanci a nad dalším přemýšlej až v další etapě:wink:
6. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jsi hodná...tak já jdu teda chrupkat, at jsem ráno co nejvíc fit. A němčinu tě klidně můžu doučovat. Jak budu na mateřský, budu mít toliiiik času:slight_smile:) než se to narodí a ještě kdyby byly dvě nebo tři...jdu to radši zaspat, dobrou holky a myslete na mě.
6. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu do hajan tak zitra rano :slight_smile:.
6. srp 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc ženy:slight_smile: No jak jsem říkala! Všechny jste se zdejchly před 22h.!!!! :wink: :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno.Odpoledne jedeme do Pardubic na letitště.Vyprovodit mýho tatku.Letí do Bulharska asi si tam něco koupím na sebe,no když už tam budedeme :grinning:
7. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko kočeny,tak už mi je špatně i v noci :frowning2: .Ležím tady jak chcípák a nejsem schopna nic.
@rvasata to jsem zvědavá,co koupíš :slight_smile:
7. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Beruško to je hrozný a co zkoušíš na nevolnost????já to neznám,takže mi tě líto.Kamarádky říkala,že jim pomáhala usrkávat cola.Každou návštěvu jí měli u mě.spíš studenější a dodá i sílu.Jak tam je cukr a pak u postele kosuek rohlíku a než-li vstali tak si málo kousli.Zkus tu colu
7. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Jo a jinak jsem taky zvědavá a ajk se znám tak zase nic :angry:
7. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši teďka koukám a píšu jak mimino :grinning:
7. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ženy:slight_smile:

@78marcela Čekáme tu na tebe, jak jsi dopadla a kolik dětí teda nakonec čekáš:wink::slight_smile:

Já se nemůžu udržet a strašně se mi chce na houby. Venku prší, tak si říkám, že by v lesích, ač je víkend, nemuselo být tolik lidí. Ale nemáme holiny pro Marušku, takže bychom je museli koupit...

@rvasata A co ta tvoje mrcha? někde se courá, nebo jsi ji předala někomu jinému a budeš kynout?:wink:

Já mám tak nějak pocit, že to nevyšlo. Fakt mi nic není, nemám ani žádné pocity. Minulý cyklus, jsem měla naprosto jasný pocit, že to tam je a taky že jo. Teď není nic. Jen jsem nafouknutá. Je pravda, že nejsem pod hormóny, tak to může být jiný, ale to už je zase jen takové to uklidňování, které nemá smysl. Chtěla bych se odmlčet až do testování a pak prostě přijít s verdiktem, Teď už mě začínají svrbět prsty, když jdu kolem lékárničky, kde jsou testy... No nejsem úplně padlá na hlavu. Je ještě brzy, ale mě ten nezdar nějak moc nezklame )myslím), tak bych to jen chtěla vědět už teď, abych se necítila jako lemro a nešetřila se, ale udělala doma co je potřeba a měla dobrý pocit. Teď mám pocit jako na hnojišti, protože chlap vůbec není schopnej se o tu domácnost postarat. Pocáká si zrcadlo a vůbec ho nenapadne, že by ho mohl hned utřít. Proč? Pár kapek přece nevadí. Chjo, co je to za druh?????? :angry:

No prostě mám nějakou depku - jsem jen chtěla říct :wink: :confounded:
7. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:. Tak uz mam kaficko v ruce a pivni slany rohlik, na TV pohadku a Bodku nakrmenyho a prebalenyho :slight_smile:.
7. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jo tak moje mrcha nikde.Trošku mě bolí podřibřišek,ale škoda slov...no nevím,nevím.Jen se modlím,aby se mi to nerozházelo.To jsem měla od porodu 3 roky..to by mě naserinkalo.A kynout?tak to kynu i bez těhu,ale byl by to daleko větší zázrak než-li u malé,nepřipouštím si to.
7. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :confused: Páni ty seš takhle po rádn pilná.Já mám kafe.Malá kouká na Novu na pohádku a budu muset vařit,abychom to všečchno dneska stihli a umýt si hlavu
7. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marcelka uz je asi na ceste do CARu tak na ni moc myslim a drzim palce - zatim jen na nohou hned jak dopiju kafe tak i na rukou - neda se drzet hrnecek i palce - a ja kafe rano musiiiiiiiiiiiiiiiim :slight_smile: jinak jsem cely den nepouzitelna :slight_smile:
7. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
a za chvíli Marcelka bude mít bobánka.Jsem napnutá jak kšandy kolik teda.A hlavně to vyjde...to cítím.Do Váno jsem všehcny těhu a basta :grinning:
7. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka copak to čtu meziřádky.Koukej si tu depku okamžitě dát pryč.Pošli jí do patřičných míst.Jakýpak to nevyšlo???Nonononono,aby jsi nedostala.POZITIVNĚ.A netestuj je brzo a víš,že to může ukázat až dýl.Já m yslím,že to dělají hodně ty hormony...Je dobře,že ti nic není,tak není náznak ani mrchy.JAsný :angry:
7. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tady je nase chlupate miminko ve sve kralovske postely kterou dvakrat denne prebaluju protoze je cela prucurana :slight_smile:. Ode dneska zacinam zkouset lepsi pleny - pro dospele tak snad to snizi pocet pracek na den :slight_smile:. Jinak tady leje jako z konve a tak ven na curani a kakani musime pockat.

PS: Ranni inspirace - v pohadce v TV na Nove se prave narodilo miminko :slight_smile: hahahaha (Princezna ze mlejna).
7. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jo taky koukám,.jenže jim to přinesl vrána nebo co.U nás na zahradě je ptáků a prd z toho a jednoho mám doma a taky nic :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ja uz bych asi pelasila k doktorce. neco jineho mit trochu nevolnosti a nebo aby ti bylo blbe porad. To uz nemuze byt dobre ani pro tebe an pro mimi. Oni ti urcite neco daji a predepisou. Vydrz do pondeli a pak si skoc k Mudre.
@rozmarynek juuuu jak si hoví
@doufalka ta depka je uplne normalni - to je jako horska draha - jednou jsme dole jednou nahore. Vzpomen si jak si mela blby tuchy pred KETem a jak to pak dopadlo dobre - tak to bude stejne, uvidis. Ja jsem minuly cyklus nemela zadne priznaky oproti jinym cyklum a byl to ten jediny kdy byl testik pozitivni - takze jak pise Rvasatka - koukni na to z te ztranky ze nemas zadne priznaky na mrchu a to je super!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:. A na lekarnicku si dej pasku na koberce a napis velkym pismenem NE!!!! Placnu te virtualne pres prsty :angry:
7. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jo jo ma se jak miminko v bavlnce - je ti jasne ze si na nem vybijim me materske pudy :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek :grinning: :grinning: Tak to teďka nevím,zda ho litovat nebo mu závidět.hihihi
7. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek