• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Dobré ránko děvčice!
@doufalka Ještě nešil, do bříška si nevidíš, a kdo ví, třeba bude překvapení :wink: Já, když mám splín, tak se to u mě taky projeví zpravidla v tý oblasti, že začnu točit, že máme doma binec a můj chlap si v tom rochní a ještě přihazuje na hromadu :angry:

Holky měly jste po tom kvantu hormonů nějaký rozhašený nálady?

@rozmarynek Dědoušek starej, je krásný, jak se o něj staráš. A abys nemusela ten pelíšek pořád prát, nezkoušela jsi takovýhle nějaký podložky, mohlo by ti to usnadnit život: http://www.veterinarnipece.cz/podlozky-puppy-field-1528.html
7. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a Rvasatko alespon mas nadeji ze nejaky ptak trebas to mimco soupne kominem k vam ale ja ve Vrsovicich nemam ani ptaky ani komin - topime elektrikou :slight_smile:. Tak to jsi na tom porad jeste lepe. No a ten ptak co mam doma :slight_smile: chichichi to je zase jina kapitola :slight_smile: LOL
7. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata jedine zavidet :slight_smile: beham kolem nej ze ostatni doma jen zarli :slight_smile:. A Boda toho pekelne zneuziva a o vsechno si zaknoura - takze ma vse i pod nos ikdyz se klidne muze natahnout a vzit si to sam. Z toho usuzuji ze mu to dela jen dobre :slight_smile:.
7. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Ahojda tak to si piš.já sjem po hormonech řvala řvala.ni Histerka hadr
7. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no bodejť by mu to dobře nedělalo.Mě by se to taky líbilo a rychle bych si zvykla :grinning:
7. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 ty jsi sikulka - hned obednam - maji je i nasleve :slight_smile:. On ma v pelisku deku na tom igelit a na tom tlusty frote rucnik a pod pindikem plinu. Ale v noci kdyz se ruzne pretaci tak plinka se hne a on si nacura pod sebe coz jde do toho frote rucniku ale obcas protece az na deku. Takze ta podlozka by zachytla curani nez to chytne ten frotak :slight_smile:.
7. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na chvilku prestalo prset a tak vybehnu s bodou ven na curani - budu zpet za 20 min.
7. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ahojky Renatko :slight_smile: :wink:
7. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Ahojda zlatooo,dělám oběd.Venku tak chčije a chčije.
7. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!! Tak jsem byla dneska na kontrole máme 6-8 folikulů, všechny asi 12mm, dostala jsem cetrotitide a zvýšili Puregon, v pondělí jdu zase na kontrolu a sestřička odhadovala, že ve středu už by mohly být připravené :wink: tak uvidíme...snad to tentokrát vyjde :wink: ...jdu dočíst :slight_smile:
7. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek boda je strašně krásný :slight_smile: a hrozně hezky se o něj staráš! My máme fenku, v listopadu jí bude 6let, je to kříženec, ale nejde to na ní poznat!!!Nedovedu si představit, že nebude :unamused: Taky si na ní vybíjím m\ateřské pudy a jí to vyložně vyhovuje a využívá toho, mrška :grinning:
7. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě dodám její fotku
7. srp 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 tak to je opravdu fesanda - Boda ji vzkazuje ze je moooooooc hezka fenecka :slight_smile:
7. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zehlim - koukam na musketyry - jukam sem co noveho :slight_smile:
7. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak ta Marcelína??????

Holky, díky za povzbuzení. Jela jsem si depku vyléčit do lesa, ale mám ji ještě větší, protože: ač všude hlásají, že jsou houbařské žně, tak my jsme zmokli na kost a našli pár kousků na polévku :unamused: Ale jsem bojovnice a nevzdám to a zítra vyrazíme opět. Jen se trošku vyzbrojíme. Pláštěnku měla akorát Barunka - Marušce - neteři jsme půjčili takovou šusťákovou bundu. A to jsem včera v Globu měla takové ty igelitové pláštěnky v ruce! Stály 19,-Kč!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jsem si říkala, nač bychom to měli.... No nejsem já totálně blbá???? Asi se budu muset nechat odbarvit, abych brunetám nedělala ostudu!:wink:

Jdu udělat bramboračku. Holky, nejen že mi nic nejní, ale ještě ke všemu mě pořád bolí břicho, jako by mě do něj někdo nakopal. To opravdu neznám. Ani z doby, kdy jsem byla na IVF s Barkou ani nikdy později jsem to takhle neměla. Uffff. Proč nejde po ET 14 dní spát?????

Holky, máte krásné pesany:slight_smile: Já jsem měla taky 2 psy. Jednoho maltézáka a pak dogu. Majitel choné stanice ji chtěl utratit, protože se narodila s křivýma nohama, tak jsme si ji vzali - potají, to se prý nesmí, bo je to nějaké hanobení rasy či čo. Tedy majitel nám ho prodal s tím, že z jeho stanice ten pes není:wink: Náš veterinář mu nožky dlahama hezky srovnal a nebylo krásnějšího pejska široko daleko. Bydleli jsme v paneláku, tak jsme ho chtěli dát k babičce na zahradu, ale jemu se tááák stýstalo, že pak prostě bydlel s námi na sídlišti a byl asi spokojený. Oni ti velcí psi mají stejně problémy s kloubama, takže potřebují sice hodně volnosti, ale když jsou doma nebo na zahradě, tak jen polehávají... Tak náš Body poléhával v obýváku, no. Byl zdravý až do smrti. Když mu bylo 11 a 1/2 začaly ho bolet klouby, tak měl asi 2 ibalginy za den a pak jednoho dne usnul, ze spaní zakopal nožkama a už nebyl. Mylsím, že měl hezkej život i hezkou smrt. Nijak se netrápil. Zato my jsme byly z toho hotoví a já jsem toho plná dodnes (už je to 10 let) a nechci to prožívat znovu, tak si psa asi už nikdy nepořídím. Najednou jsme měli "prázdej" byt. Body vážil +/- 100kg.

Tak jsem si tu depku zase ještě víc přiživila... No jdu raději dělat tu bramboračku.
7. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne holky. Tak u nás od rána prší a fouká vítr. Hrůza. Já od 9 do 1 stála na nohou v kuchyni a zavařovala okurky a červenou řepu. Do toho dělala oběd a když jsem si řekla, že si na chvilku lehnu, tak se Tobík vzbudil. Chjo...

Jinak Doufalka vydrž a třeba budeš mile překvapená. Jak píšeš, nejseš po hormonech, tak ty příznaky budou určitě jiný.
Jsem zvědavá na Marcelku, co jsem tady tak v rychlosti dočítala, tak nebyla rozhodnutá kolik si dá mimísku. Jsem napnutá jako struna :slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase jukam a Marcelka porad nikde :slight_smile:. tak holky ja zase jdu zehlit - mam toho az do vecera :slight_smile: to je tak kdyz se to necha byt nez aby se to delalo po troskach :slight_smile:.
7. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Porad leje jako z konve a tak nemusim myt stresni okna na ktere jsem se jiz tyden chystala :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka hele fakt je to pokaždé jiné.Na jaře to bylo jiné,než ted...taky jsem myslela,že to nevyšlo.Prostě to vyjde,nemůžeš mě v tom nechat :frowning2:
7. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je krásně a dusno.Pršelo jen dopoledne
7. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím...

Tak jsem měla štěstí, obě embryjka se rozmrazily a pokračovaly ve vývoji, takže rozhodování bylo jednoduché. Mám je obě dvě u sebe, jedno je úplně špičkové, připravené prý rovnou k zavrtání, označení má FHB gr1. Co je to F předtím, to nevím, ale už to nebyla kulička, ale taková hromádka. Ta druhá je ještě v obalu, který teprve praská. Tak uvidíme, jak to dopadne.
Testy si mám udělat prý 20.8., což je za 13 dní, minule jsem měla za 12 dní, takže zkusím vydržet co nejdéle, aniž bych testila.
7. srp 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám napsanou neschopenku, jen jsem si ji blbec nechala napsat k našim, tak tam teď musím být, takže na net se dostanu až zítra odpoledne o vycházkách. Připojovala jsem se přes mobil, to jsem vás mohla číst, ale napsat vám, to mi nešlo. Takže zítra v době vycházek vám zase skočím napsat a mezitím si vás budu jen číst. alespoň do pondělka, než mi opraví správně číslo baráčku, ve kterém pak budu i s internetem. Tak zatím ahojky.
7. srp 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak Marcelko super!!!Hlídej miminka a opatruj se
7. srp 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak je hlidej at nikam neutecou a vedi kde vrtat :slight_smile:.
7. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Kulička(tak se fenečka jmenuje :slight_smile: )mooooc děkuje a vzkazuje, že se ji boda taky líbí :grinning:
@78marcela mooooooc držím pěstičky, ať se úspěšně zavrtávají :wink:
7. srp 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak ti tak obrovsky gratuluju:slight_smile: Vidíš, zase se ukázalo, že člověk se nemá nervovat dopředu. Jen se stresuje, často nic nevyřeší.... Dopadlo to nejlíp, jak mohlo. Nejsou žádný ztráty a ty se můžeš v klidu těšit... Člověče, já mám podle papíru z CARu dělat test taky až 20.8.!!!!! Oni si myslí, že jsem asi padlá na hlavu!!!!! Ale vždycky prostě vždycky napíšou, že mám testovat skoro až za 3 týdny:-/ To prostě nevydržím, ale pokusím se alespoň do toho 10.dne...:wink: Uvidíme. Dnes je to 5. den.

@pierrette1 Tobě jsem zapomněla popřát hodně štěstčka do snažení. Krásně ti to roste, tak snad to tak vydrží a připomínám ti holka zlatá pitnej režim!!!

@kessinkaa Díky:slight_smile: Moc ti přeju, aby se ti udělalo líp, ale nebudu ti nic nalhávat. Jak jsem tu jistě už psala, mě bylo blbě prakticky celé těhotenství. Je pravda, že tohle hrozné, co prožíváš teď asi ty, jsem měla "jen" asi tak 4 měsíce. Ale pak mi bylo, jako když mi někdo hodil do žaludku balvan. Už jsem nezvracela, ale pořát mi bylo těžko....

Já vím, že máte všechny pravdu, ale když já jsem opravdu hrozná a neumím čekat. Kdyby mi teď někdo řekl, že příští rok budu mít dítě, tak je mi jedno, jestli to vyjde teď nebo příště... Ale takhle je to strašný. Stejně tak bych byla ráda, kdybych věděla, že to teď nevyšlo a mohla jsem začít normálně fungovat a těšit se na další pokus. Já prostě potřebuju vědět, nesnáším nejistotu a neumím čekat :frowning2:
7. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka díky :wink: na nic jiného než na pitný režim nemyslím :grinning: no snažím se, co to jde...V pondělí jdu na další kontrolu, tak uvidíme :slight_smile: ....s tou nejistotou a čekáním těchápu :frowning2: , jsem na tom stejně...já potřebuji všechno vědět hned a raději i to špatné :frowning2: ...hrozné je, že tady to prostě neuspěcháš....je to na dlouhé lokte a pro nás etrpělivé je to peklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka už je to fakt protivný,ach jo.Dnes jsem koupila homeopatika,ale stejně nic moc.Jdu kousat mrkev :slight_smile:
7. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak to je super.Tak pohlaď je za mě obě dvě.Je super,že jedno nemá abol.To se určitě uchytí.Má jednoduhcou cestu k tobě. :slight_smile:
7. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ahojda holky.Jsem utahaná jak pes.MS zatím nikde.Jen občas podbřišek,ale prsa nebolí.Kurňa já to nechci rozházený :angry: .My jsem se teda asi s mužem dohodli že počkáme až na září.Malá začne do školky a teoreoticky by to tak vycházelo a byl by to zbytečný asi risk pro ledňáčky. :confused: co myslíte?
7. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek