• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
tak první várka v troubě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@78marcela jo to jsou ach jo já už chci taky :frowning2: a ta mrcha jako na potvoru né a né přijít :cry:
25. čer 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: co to tady čtu? holky moc moc gratuluji, ať jsou ty čárky každým dnem silnější :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jsem si vzpoměla, když jsem čekala na ms, abych mohla jít na druhý pokus, tak mrcha nechtěla dorazit, tak jsem šla k doktorce na provokačku a mrcha dorazila do druhého dne. Jak dlouho už čekáš?
25. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - Heleď, dneska jsem zjistila, že mě ms už každou chvilkou opouští, tak do neděle ji tam máš. Posílám.
25. čer 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já počítám že dorazí tak neděle pondělí,ale jinak měla dneska,ale čekám ,že to bude dýl no do posledního se snad uráčí,ale já to ted mívám rozházené tak uvidíme :unamused:
25. čer 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela to seš hodná :wink:
25. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já jdu napsat doktorce, proč mě to o tejden posunula. Chci co nejdřív být těhotná a hotovo.
25. čer 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víte, co mě ted docvaklo? Když otěhotním v srpnu, je to ten porod duben/květen a to mám dělat státnice...to bude prima, hned ze státnic do porodnice, nebo naopak:slight_smile:
25. čer 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no budeš mýt krásné jarní miminko :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo dvě :wink: :grinning:
25. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
@valkil gratulka, taková krásná zpráva :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
na kontrole dobrý :sweat_smile: folíci jsou prej pěkný, minimálně jich našel 12 :grinning: a to se všude nedostal, mam levý vaječník blbě za dělohou :confounded:, folíci od 19-25mm, tak si myslim, že slušný :wink: jen sliznici mam o něco nižší 8mm a to od začátku piju kontryhel :confused: takl nevim :fearful: , dostala jserm igelitku léků v lékárně :confused: a v neděli na OPU :sweat_smile: manža ten den má narozeniny, tak by mohl být opožděný dáreček :pensive: :sweat_smile:
jinak jdu dočítat
25. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já budu muset znova do krámu vůbec se mě nechce pujdu ted radši do penny at u vernera neřeknou že jsem debil ještě ,ž e mám skoro vše pod nosem :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a další gratulka martiiik18 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: holky tady se to rozjíždí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska tak gratuluji, tak jsem zvědavá, kolik jich budeš mít, já se tepve zítra dozvím, kdy jdu na OPU, už bych to taky chtěla mít za sebou :unamused:
25. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: můžu taky k vám ?
25. čer 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadel já taky, mam pravý vaječník polycistický, tak doktor něco říkla že se bojí hyperstimulace, tak snad to všechno přežijem :pensive: :sweat_smile:
25. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka - jojo, dvě miminka...holky, kdybyste si fakt mohly vybrat, braly byste dvě nebo jedno?
Já asi teď jedno a pak dvě...nebo já nevím...už teď dvě? Kolik s tím je práce, nervů, starostí, výdajů...a krásy a potěšení, že? Tak já teda asi taky dvě...akorát furt nevím, jak s tím zavedením, jestli dvě nebo tři, já vím, že to furt tady opakuju, ale mě to prostě leží v hlavě...
25. čer 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já kdybych si mohla vybrat, tak bych brala dvě, protože chtěla bych dvě děti, ale manžel jenom jedno, tak že bych asi pak nepřemluvila, takhle by to bylo jedním a bylo by to bez diskuze :grinning:
25. čer 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska my to zvládnem, jsme holky šikovný :wink: :grinning:
25. čer 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska - tak to je pěkná úrodička, tak to budeš mít i na mrazáčky, na další děťátko za čas, to je moc pěkné. OHSS je teda pěkné svinstvo, to ti můžu říct, mám taky polycystické vaječníky, úroda byla veliká, 33 vajíček, ale předtím a potom ta bolest...nicméně, přežít se to dá a zase se po tom lépe usazují embrýsci, takže je šance větší než normálně. Tak uvidíš, zadaří se.

Kdoví, co ta naše marcajda, jak na tom dneska je.

@evik31 - no jo, Evčo, co není v hlavě, to je v nohách (v mým případě spíš v benzínu)

@zuzi.kol - jasně že můžeš, vítej, dnes tu máme samé krásné zprávy..
25. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.kol vítej u nás :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka To já, když jsem se mého chlapa ptala, kolik by úplně nejvíc chtěl dětí, tak řekl, že čtyři...takže doufám, že za dva ročky se budeme chystat na další.
Asi bych taky byla ráda i za dvojčátka, i když jsem vždycky křičela, že to nechci ani náhodou.
Jenom aby ten můj miláček z toho potom necouvl, až se nám narodí, a uvidí, co to obnáší. Zatím zná děti jen tak zdálky...
25. čer 2010 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gambrinuska
Tak moc velká gratulace! Na neděli držím palce :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak to máš príma chlapa, třeba se ti to splní :slight_smile: no u nás je to taky o tom, že máme malý byt a manža tvrdí, že chce mít jedno, aby se o něj mohl postarat maximálně, no chlap no
25. čer 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedovedu si představit, že bych měla žít bezdětná :rolling_eyes: radši na to nemyslet
25. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky. no čtu dnes dobré zprávy :slight_smile:

Ja půjdu určitě do dvou , nevidím to jako problém. Sice jsou to starosti jak tu píše 78marcela a má rozumné argumenty,ale což zvládli to jiní,tak mi taky ne ?
25. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka ja taky ne
25. čer 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zase zpátky holky tady je napadnutí dusno jak blázen a taky pořád hnoukaj sanitky to zas bude infarktů
já bych brala dvě tak doufám,že se povede :slight_smile:
@tadelka zítra na opu se hlavně dobře vyspy a pak to půjde jak na drátkách :wink:
@zuzi.kol vítej,ale koukám na fotku ty už jedno máš vid
25. čer 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám víc holek, co mají dvojčata a prý to ne ní tak hrozné, jak to vypadá :slight_smile: než začnou chodit, tak je to záhul, ale dá se to zvládnout
25. čer 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek