• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka já už vůbec nejsem tak mladá, děvče, za měsíc mám 32, nejvyšší čas na to první dítě. Asi by možná fakt bylo lepší mít ty dvě najednou...ale ten záhul si neumím představit, moje ségra má tu jednu malou a uhlůídat ji, to je jak pytel blech a to má moji mamku, která jí hrozně moc pomáhá, druhá máti je jen o pár km dál. Ale já jsem v novém prostředí, nikoho moc tam neznám, jedna máti 180 km, druhá 200 km...Ano, bojím se. Děsně to chci, ale bojím se, teď bych radši jedno a dvojčata třeba za tři roky, až se všechno naučím:slight_smile:)

nebo se vrátím k našim, to je taky možnost, to by byl miláček rááááááááááááááád:slight_smile:)
@alim75 - Držím zuby nehty:slight_smile:)
8. srp 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj a zdravím ,tak jsem vás dočetla no teda uffffffffff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ted jsem pustím manžu a pak se ukážu Renčo ještě nedorazila já už jí pomalu posílám :grinning:
8. srp 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jé ahoj,to jsi našla tolik hub??My byli s manželem a našli,jen pár babek :frowning2: ,ale krásných.Tak jsem udělala,kotel bramboračky.
8. srp 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky koukám vrátím se dom a tady nikdo ,ale v pátek jste byly rozkecaný coooooooo :wink:
8. srp 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem to přečetla jen tak zběžně tak kdybych byla za vola tak soráč :grinning:
rozmarýnku psala jestli neznám nějakýho pána v sanusu jméno už ted nevím,ale vím ,že neznám :wink:
Marcel a Kamilko tak jak je nastávájící maminy,goufi jakto ,že už jsi skeptická ,ale teda fuj fuj :angry: ,já mám z toho ketu taky hrozný strach ,ale co naděláme ,že :frowning2:
jinak vítám nově příchozí,no tabulka se pěkně teda rozrostla ještě tam vejš kdyby nás bylo víc coooooo :wink:
8. srp 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa bramboračku mám taky moooooc ráda :grinning:
8. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ahooooooooooj ja jsem tady - jen odbiham od zehleni ale ted uz jen srovnat ponozky podprdy a spodary a mam hotovo :slight_smile: Byl toho velbloud za cely mesic a tak jsem to zehlila jiz od vcera ufufuf
8. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ver mi ze jsi mlada a mas na mne 10 let :slight_smile: chichichi - tim nerikam ze 41 je v poho no prvni dite :slight_smile: to ne ale jen ze opravdu na mne a Doufalku mas casu vice a tak bych se mela nervovat spise ja protoze pro mne je to prvni - Doufalka uz ma alespon Barunku :slight_smile:.
8. srp 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak tady nikdo tak zas jdu i ta Renča se fláká ta zas šmejdí na jiné diskuzi určo a dělá nábor nových adeptek :sweat_smile:
jinak co jsem to tu četla o tom píchání teda děvčata se červenám :fearful:
jinak já si budu pak píchat taky celé těhu,ale inzulín jelikož nebudu moc brát léky co beru ted
tak tu nikdo tak snad večer tu někdo bude
8. srp 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
....ale ja jsem v klidu...proste nejak uvnitr vim ze mimi bude...a ted si to vychutnam se vsim vsudy :slight_smile:
8. srp 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek pane jo to já bych se pak nedožehlila to já musím skoro každý týden :wink:
8. srp 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 sak rikam hod mi sem co do tabulky a ja nebo Doufalka to tam dame. ja jen vim ze jsi mela cystu a podle mne cekas ted na mrchu, ne?
8. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Téda, ty sprosťačko! My se nebyvily o píchání, ale o píchání!:wink::grinning::grinning::grinning: Nač ty hned nemyslíš???? :grinning: :grinning: :grinning:

@rozmarynek Máš pravdu, že my už to máme ve větším presu, ale zase na druhou stranu... Když vidím některé hééérečky a celebrity a s ohledem na dnešní trendy, tak můžeš být taky ještě v klidu:wink: Taky se dneska dožíváme více let... Prostě na náš věk nekoukejme, jen jsem tím chtěla říct, aniž bych se dělala jakkoliv stará, že těch 31 let je krásných a klidně holky mohou mít ještě další 3 děti! Jen aby to štěstí přálo...:slight_smile: Mě takové štěstí vlastně potkalo minulý měsíc, ale pak mi řeklo, "Uhni mi z cesty...!" :cry: Tak tohle štěstí nemyslím, to néééééééééééééééé:wink: To ať někdo přejede parním válcem!

@kessinkaa Ano, našli jsme poměrně dost hub a ve čtvrtek se chystáme na naše oblíbená místa..., tak snad ještě něco přibude. Jak jsem psala, hledání je pro nás relax a navíc jsme "houboví", takže houby nedávám snad pouze do krupicové kaše a rýžového nákupu:wink: Tyto jídla totiž nedělám :grinning: :grinning:
8. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka já nemyslím vůbec na nicccccccccccccc :grinning:
8. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja houby taky rada sbiram ale krome smazenice s houbama nevim co s nima :slight_smile: LOL. mamka z nich umi bezvadnou polevku, hovezi a ja nevim co jeste a tak mame takovou rodinnou symbiozu - ja sbiram a mamka vari :slight_smile:.
8. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no to bylo jen zahrivaci kolo a prvni vlastovka pred hejnem :slight_smile:. Ted uz to bude stesticko jenom tvoje!!! :slight_smile:
8. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já nevěřím,že jsem těhu.je to blbost.naposledy jsem to dostala 6.července. a my jsem se cíleně nesnažili a ovu jsem nepočítala.Sex byl fakt když jsme měli chuť.Na povel to nedělá dobrotu a hádali jsem se.Takže teďka když chceme.Takže ani nevím,jestli jsem spolus polu v době ovulace :grinning:
8. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no dovol.jsme byli celý den pryč a před chvíli odjela návštěva.Ty jedna.A nábory nepořádám.To byla jen světlá vyjíímka :grinning:
8. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já testovat nebudu.Já vím,že se mi to rozházelo.to pršťouchneme a uvidíme :grinning:
8. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata už jsem ti ji poslala :grinning:
8. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: NO to seš hodná.Hele pokud zázrak není tak okamžitě jí chci a pokud třeba nááááhodou byl tak si ji nech :grinning: :grinning:
8. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata sorry už odjela :wink:
8. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je koukám nějak mrtvo ach jooooo :frowning2:
8. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tobě už skončila???? :sunglasses:
8. srp 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jooo už holka odjela byla 5dní to stačí občas malounko zašpiním ,ale to už je skoro nic :slight_smile:
8. srp 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno ,
a tady zase nikdo achjooooooooo :frowning2:
tak jdu asi teda taky ještě do pelíšku,když ještě spíte,máme tady buřinu zas jak kráva a chčije a chčije :angry:
9. srp 2010 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Krásné ránko ženy:slight_smile:

Já si teda rozhodně ještě chrupnout půjdu, než se mi ty můry vzbudí, ale musela jsem zapnut noťas, protože jsem... Já magor nedočkavý dnes, tedy 7. den po ET udělala "desítkovej" test a zase je tam duch. Tedy o duchu oproti minule mluvit nejde, protože: jednak je to normáoně tlusté (minule to byla jen slabá čárka) a druhak to na mě vykouklo v regulérním termínu. Tedy do 2 minut:slight_smile: Jsem si vědoma toho, že se tu duchaří poměrně často a vlastně to až tak moc nic neznamená, ale... No a pak jsem zjistila, že další krabička na test je prázdná, takže opakovat to budu až pozítří, protože Otín je v práci a já nemám v autě sedačku pro Marušku, tak nikam nemůžu. Jemu o to říkat nechci, nechci mu ani říkat o tomhle testu, aby nebyl zklamanej jako minulý měsíc. To je úplně hrozný, vidět chlapa, co skoro brečí... Tak si vezmu příklad z rozmarýnka a budu držet pant:wink:

Víte to teda jen vy, virtuální přítelkyně:wink:
9. srp 2010 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi děvčata došlo, že jsem teprve 11. den po pregnylu. Sice se píše, že tabulkově se v krvi vyskytuje max. 10 dní, ale teda totálně mi to zkazilo náladu :unamused: Jak tak rychle vyskočila... To asi bude pragnylka :angry:
9. srp 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka čus nebude to pregnyl!!!!!To by tam byla čmouha :wink: .Řekni nějaké kámošce,aby ti přivezla test,ten 25
9. srp 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka chci fotku testu :sunglasses:
9. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek