• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka : nezoufej. třeba to vůbec není po pregnylu...moc bych Ti přála, aby to byla skutečná druhá /. :wink: budu moc držet pěstičky, aby si mohla svýmu chlapovi oznámit pozítři tu nejhezčí zprávičku, že si v sladkém očekávání :wink: ...

@evik31 : tak ještě do pelíšku, jó? :slight_smile: když ono se při bouřce tak pěkně spinká, viď? :slight_smile: tady svítí sluníčko, ale v zadu vidím pěkně černo.. :frowning2: už chc, aby bylo zase pěkně a svítilo sluníčko...a co Ty máš teď před sebou, Evi? KET?

já už v pátek večer 39.DC dostala konečně MS a tak si dneska budu volat do CARu, kdy mne objednají na tu laparku.. už se těším, až bude po a budu si vyřizovat lázně.. :slight_smile: a po lázních pofrčíme s manžílkem na IUI :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to URCITE neni pregnyl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufalko ja tichounce gratuluji - no to by byl krasny zacatek pro Srpnove snazenicka!!! Udelala jsi mi OHROMNOU radost.

Doufalko, ja jsem si minuly mesic skocila za pani magistrou do lekarny a ptala se na ten Pregnyl. Ona rekla ze v jejich lekarskych knihach je to 3 dny ale diky rozdilnemu metabolismu ona by dala limit do 5 dni!!!!!!!!!!!! Takze toto je mimisek/kove a ne pregnyl. Jezis to je hned to rano veselejsi!!!!
9. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalko - hod sem fotku at se muzeme tesit pohledem :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 no to je super - citim novou chut do boje a zase vyhlidky na snazenicko :slight_smile:. No vidis chtelo to jen ten drahocenny cas aby se vse v hlave zase urovnalo a slo se zase do boje :slight_smile:!!!!
9. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalko - ty mas u sebe jednoho nebo dva mimisky? Co kdyz to budou dvojcatka?
9. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY vstavejte!!! :frowning2:
9. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek : :slight_smile: bojem bych to zrvna nenazvala, ale to IUI snesu díky tomu, že to není taková zátěž pro tělo jako u IVF...pořád čekáme na výsledky z genetiky- už je to více jak dva měsíce, co jsme tam byli a výsledky pořád nikde :frowning2: teĎ chci podstoupit všechna vyšetření co jdou a pak lázně, kde si odpočnu a to si myslím, že bude taky pozitivum pro to IUI... no uvidíme co a jak bude...
A co Ty? japak si teď na tom?
9. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Já to nechci nikomu říkat :sweat_smile: To zklamání minulý měsíc bylo děsný a jak mi pak říkali, jak je jim to líto... Chci je toho ušetřit. On skoro ani nikdo neví, že jsme to podstoupili. Nikdo nečeká, že by to mohlo jít znovu tak rychle po nezdařením IVF...

Ježííííš, holky vy jste tááák hodné:slight_smile: Samozřejmě mi to nedalo a hledala jsem na netu a teď už to zase zpětne nemůžu najít, ale doktor Řežábek (tuším) tam píše, že pregnyl by hledal na citlivějším testu jen tak do 5. dne po píchnutí... Ale co, každý to má jinak, tak to nechám koňovi:wink:

A asi vás zklamu, ale fotku udělat nemůžu, protože jsem foťák půjčila ségře a ta mi ho ještě nevrátila. Budu ho mít snad ve středu. Chjo. Čárky mi přijdou jako minulý měsíc 11. den po ET. Žádná divočina, ale prostě to není ta nitka, která byla minule 7. den.
9. srp 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 To je dobře, že se ledy hnuly a zase se budeš posouvat dopředu... Myslím, že všechny špatně snášíme, když se nic neděje. A ty lázně.., jak tu popisovala Marcelka, tak bych jela taky a hned!:wink:
9. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 ja bych to bojem klidne nazvala :slight_smile:. My jsme cekali na genetiku 10 tydnu takze to je asi normalni cekat tak dlouho. meli jsme vse OK a tak jsem byla hned trochu klidnejsi. Ja jsem po prvnim IVF a nekolika IUI a tento cyklus v CARu malovali laborator a tak jsme nemohli udelat IVF a tak jdu alespon na IUI a na IVF (druhe) zacnu stilulovat v zari. Moc doufam ze budou nejaky mrazacci protoze po prvnim IVF z 9 vajuch se oplodnili 3 a vydrzeli jenom 2. Kdyby to nedopadlo tak pred 3 IVF bych asi taky hodila lazne (as Frantiskovi) - ale ono to dopadne Doufalka rozjela uzpesnou etapu - za ni bude Marcelka a pak mi co jsme hned za nima ve fronte :slight_smile:.
9. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Mám jednoho a jsem ráda, že ho mám:wink: Nemyslím, že jsem ráda, že mám jen jedno, ale že jsem ráda, že vůbec to jedno mám. V rodině dvojčata máme (moje bráchy), tak jedině, že by se začaly děti dělit v jednom vajíčku.
9. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den :grinning:
9. srp 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a tobe davali po nativu jednoho mrnoska, ze? Ja jen jestli treba dvojcatka :grinning: :grinning: :grinning: ale mela jsi jednoho folikulika, ze? A bublinka byla blastocysta? To by vysvetlovalo ze uz mas carecku - to je pak videt drive. No ja mam usmev od ucha k uchu holka nase!
9. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha uz jsi mi odpovedela - psali jsme ve stejny cas :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No já jsem z toho rozpačitá protože: dvojčata to s vělkou pravděpodobností tedy nejsou a navíc, protože při jednom embryu se nedělá prosloužená kultivace, naopak se zavádí po 48 hodinách, takže mi dali "pouze" 4 buněčné embryjko.
9. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka rozpacita nebud - proste to byl premiant tridy a zabojoval v rekordnim case :slight_smile: hahahaha
9. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Ahoj ženo? Tak jak ty? Pořád nic?:wink:
9. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka kdyz to pocitam tak 4 bunecne = 2 dny po oplozeni .....ze sedmi dni teda odectu 3 to je na blastocystu - 4 dny na zahnizdeni - to je uplne v poho to je v casovem limitu a tak to je na testiku videt ze se zavrtalo :slight_smile:.
9. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Máš recht, je asi fyzicky zdatné a navíc to jistě bude Einstein, protože mu došlo, že se musí ukázat tak rychle, aby jsem mohla být klidná:wink:
9. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu z Bodou ven curat nez nam zacne prset a pak zase nakouknu :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Pojď sem, já tě obejmu :slight_smile:
9. srp 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka: moooooc ti gratuluji k // a tiše závidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: doufám, že se z druhé čárky stane pořádná tlustice :wink:
9. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojda testilko :grinning: ,nenen pořád nic.
9. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak by nemohl,někdo pohlídat holky,že byjsis pro test zajela??
9. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka takže jsi nevydržela :grinning: Držím palce, ať ta druhá / pořádně sílí!!!!! Jinak dr Řežábek je od nás od Apolináře a proto bych mu samozřejmě věřila, že to ten Pregnyl není, ale je to miminko!!!!!!

@rvasatko a test jsi nezkoušela?? To já už bych asi testila!
9. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa No uvidím. Napadá mě, že ať manžel přijede z práce, tak si třeba vzpomenu, že potřebuju něco koupit a dojedu si do sparu...:wink: Ale asi testnu až zítra ráno. Jenomže ten foťák mi to nepřiblíží :cry:
9. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Já jsem u Apolináře rodila:wink: Dr. Řežábkovi chci věřit. Dnes víc, než kdy jindy!!:slight_smile:
9. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka a kopírnu nemáš,že by jsi to oskenovala??
9. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
téda tady si člověk schrupne a tady se dějí takové věci :grinning: tady už se zase testí joooooooooo :grinning:
@martiiik18 u nás tady taky chvilku svítilo slunko,ale už je zase zatařeno,jinak já jdu v srpnu na ket
9. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka ani na telefonu nemáš foták :wink:
9. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek