• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@barbika ne nezkoušel a ani nechci a neubudu.Já tomu za první nevěřím a nechci být zklamaná.šance na přirozeně jsou mizivé tak si nebudu dávat naděje.Sice nemám žádné příznaky MS....fakt nevím :rolling_eyes:
9. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no vidis co jsi vsechno prochrupcila - mame tu prvni srpnovou vlastovku a to jeste marcelka netestila :slight_smile:. Teda mozna ze jo ale jeste nam to neprozradila :slight_smile:
9. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata taky jsem dlouho neměla příznaky a pak dorazila až budeš mýt velké zpoždění tak si zajed na injekci a oni než ti ji píchnou tak ti ultrazvuk udělají tak kdyby něco tak to uvidí :wink:
9. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no ale tim ze bys testla tak bys prave vedela ze si nemas delat nadeje - protoze jinak je nekde uplne v ruzku hlavicky mas :slight_smile: :slight_smile: takhle bys vedela na 100% :slight_smile:. Je to na tobe ale ja bycg asi testla ale nechci te nalomovat.
9. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no jsem na ně zvědavá :wink:
9. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No na telefonu foťák mám, ale rozlišení tak mizerný... Zkusila jsem to, ale není nic vidět. Holky, ona to není žádná dálnice. Je to prostě čárka okem normálně viditelná, bez nějakého natáčení, ale je to ještě slabota. Jen prostě rozhodně silnější než posledně. Vidím ji na metr daleko. Mohla bych to odpolko vytotit chlapovým telefonem, ale neumím to poslat do PC... Prostě se proti mě všechno postavilo. Ale pořád mi to vězí v hlavě. Odpoledne určitě zajedu pro ten test s menší citlivostí:slight_smile:
9. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Hele vím,že tam bude jen jedn ai kdyby se stal zázrak.Mě to u malé taky neukázaklo.Takže počkám a uvidím...pak možná testnu.Ale je brzo
9. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to určitě.Já počkám a uvidím. :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Holka zlatá, stavíme se k tomu stejně. Nechci plané naděje. Teď bych už raději taky věděla, zda je to pregnylka nebo malá prdelka:wink::grinning: Potřebuju mít ve všem jasno. Jeden z důvodů, proč nesleduju telenovely je ten, že je tam šílenej prostor pro spekulace a každý se jen domnívá.... Kdyby si protagonisté sedli do kroužku, řekli si vše na rovinu, tak by telenovela měla jeden díl a třeba by to byl i hezkej film:grinning::grinning::grinning:
9. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se z Vás picnu.Vy jste mě tak nahlodali :angry: :grinning:
9. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: a kolik dní máš vlastně zpoždění???
9. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ja jsem to take nejdriv nemohla mobilem vyfotit ale pak jsem zjistila ze musim nastavit macro na telefonu a pak to slo nadherne. Podivej se do funkci fotaku jestli tam mas moznost macro - co mas za telefon?
9. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no řekla bych 3 nebo 4 dny.Měla jsem to teda pravidelný teďka,ikdyž jsem byla po ET a KET tak jsem začala špinit teda trošku dřív,ale plus mínus ty dny jsem to dostala.Tak ještě počkám...Třeba mi to rozházeli ty hormony :confused:
9. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to v rezimu snimani -> makro
9. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Jsem takovej technickej antitalent. Mám Nokii. Jaký typ fakt nevím, takovou vyklápěcí, mám ji asi 4 roky. Makro jsem v ní nenašla. Já to prostě odpoledne zkusím manžela telefonem. Řeknu, že jdu vyfotit něco do diskuse a pak to hned smažu... No a kdyby jo vyzvídal, tak mu to řeknu, ale to se mi opravdu nechce :unamused:

@rvasata Já te naprosto chápu, ale nechápu, že někdo vydrží takhle v klidu. A to tě prosím tě vůbec nechci lákat a lámat:wink: Já jsem v přirozených cyklech testovala už tak 2 dny před vynecháním menstruace, jestli náhodou...:wink: Tu netrpělivost má prostě člověk danou, no:frowning2:
9. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky chci se zeptat vy co jste baštily estrofén taky vás po něm pobolívalo břicho a prsa mám taky stále citlivá :astonished:
9. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka To jsem napsala blbě.-D Jsem testovala 2 dny před termínem MS:wink: Už jsem dopředu plánovala, že by mohla vynechat:wink:
9. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak co dneska kuchtíte u nás bude asi brkaše a obalovaná cukína
9. srp 2010 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: no však uvidíš, jak to dopadne :slight_smile: a nějaké příznaky mrchy pociťuješ?

9. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka t víš,že trošku doufám,že by,když to je "možné"Ale právě,že jsm tohle zažila tak nechci plašit a podobě.Když bych to nedostala do konce týdne tak bych možná testla. :wink: Jelikož jsme se rozhodli že KET v září.Až malá půjde do školky a tak.Tak teoreticky nikam nespěchám....
9. srp 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Právě,že nepociťuju vůbec nic.Jen občas podbřišek,ale to je zanedbatelný
9. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Mě kyne kvásek a malá si poručila vdolečky tak jdu na ně. A já dojím čínské nudle s kuřecím masem :slight_smile:
9. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to bohužel neřeknu, nevím, nejedla jsem... Ale teď jsem si dala 2 utopence a břicho mě nebolí:wink:
9. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ja osobne ne ale na druhem blogu kam chodim tak tam jedna holcina malem hazela savle jak ji bylo spatne.
9. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no tak to teda děkuju šavle házet nechci a pobolívá mě břicho jak když to mám zase dostat tak doufám,že né už jsem poslala mrchu čekatelkám na ni :wink:
@doufalka jo utopence baštíš jo tak to já mám spíš chut na zavináče :grinning:
@rvasata koblížek by taky nebyl špatnej
9. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: hmmmm, tak to je možná nadějné, budu držet palce :slight_smile: já to mám dostat ve středu a už teď vím, že to určitě nedostanu, protože vždy přesně týden před mrchou mě začnou bolet prsa a teď vůbec nic, ani ještě břicho... ale dávám to za vinu té červnové dávce hormonů... :unamused: na zázraky nevěřím...
9. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem normálně přemýšlela,že příští měsíc začnu kupovat dárky na vánoce nebo se pak z toho zase seseru
9. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já už mám 3 koupené:slight_smile:))) Měla jsem 4, ale nevydržela jsem to projektor na malování obrázků jsem Báře dala, když měla zlomenou tu ručku :wink:
9. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si z dárků hlavu moc nedělám. Většině rodiny dávám lístky na představení do divadel a knížku. Mají tak sváteční pozastavení. Dárky jako takové kupujeme vlastně jen dětem:slight_smile:
9. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka ty jo a já myslela,že to bude brzo a ty už nakupuješ vid,hlavně myslím,že spousta věcí se pořídí ted lacinějc než před vánocema,akorát mě nebaví to vymýšlení dárků pro děti se kupuje parádně,ale pro dospělé už tak né
9. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek