• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
No tak to ja jeste teda nekupuji - mne uplne staci ze vsede je vanocni vyzdoba jiz pomalu od listopadu a ja jeste chci letoooooooooooooo!!!! zadne vanoce, zima br br br.....teplo slunicko!!!!!!

Ale jinak ja mam vzdy darky sfouknute behem listopadu abych se vyhnula prosincovemu silenstvi :slight_smile:.
9. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahoj Evi,já ho dlabu furt.Nic mi po něm nebylo,tak nevím.
9. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to u nás to tak jednoduché není bohužel,u nás musím přemýšlet,ale manželoj už mám vyhlídlý parfém :wink:
9. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jo tak pro chlapa taky nekupuju lístky do divadla. My chodíme docela často, takže to by fakt nebyl dárek. Parfém, něco na sebe, nebo nějaká hračička, která ho zrovna zajímá.... Ale tam mi to moc přemýšlení nedá.

@rozmarynek Tak o tom si povíme na konci září. Jo. To se pak rozhlédni po prodejnách a už možná uvidíš Mikuláše a vánoční balíčky!!!! To je tedy fakt, že to mě drtí! Ale když já chci koupit lístky třeba na Hrdá Budžes nebo Sluhu dvou pánů a taková podobná veselá představení, musím do předprodeje už teď:wink: A ona to taky není legrace. vedu si, komu jsme jaké lístky dali, aby nedostali to samé a už je to dost náročné. Musíme to nejdřív vidět my a podle toho, zda se nám to líbí nebo ne, to zahrneme do seznamu:wink:
9. srp 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi jsme prakticka rodina - kazdy (vcetne mych rodicu a brachy) posilame e-mail Jeziskovi kde si napiseme ruzne napady :slight_smile: :slight_smile: nerada kupuji blbosti a nebo neco co se nekomu nebude libit - a tak mi tato e-mailova posta Jeziskovi vyhovuje :slight_smile: no a aby bylo prekvapeni tak se k tomu vzdy prida nejaka malickost (knizka, DVD , kosmetika a pod.,)
9. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa ahoj no jsem teda zvědavá je mě divně jen občas tak uvidíme :wink:
9. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Tak to jsme na tom uplně stejně.Stjené příznaky před mrchou a u vás je taky šance že je možné přirozene?????
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak to by měnenapadlo pošta ježíškovi joooo :grinning:
9. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: fakt? taky nepociťuješ absolutně žádné příznaky přícházející mrchy? to mám radost, že je taky někdo takový :grinning: jj, šance je, máme "jen" lehce podprůměrný spermiogram (na druhou stranu v den OPU byl téměř průměrný, ale to je vitamínama, které jsem do manži cpala), ale jak jsi psala, já na zázraky taky nevěřím... :rolling_eyes:
nechápu, kde se ta červená mrcha toulá... zrovna teď, když chci další cyklus jít na IUI... u vás to teoreticky je taky možné přirozeně, ne? závidím, že máš mrazáčky :wink: nás čeká asi v prosinci celý ten kolotoč znova... :unamused:
9. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Tak nám se malá povedla po roce přirozeně.No tak šance je vždy jak se říká,ale...no my chceme jí t na KET v září tak teoreticky mě to nevadí,ale aky nevím,kde je.Po ET a KET přišla 14 den po transféru a teďka bude dělat krky
9. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: HOLKY,potřebuju radu a nesmát se Renatce.Perete některá v tekutým prášku???Já jsem v něm v životě neprala a dostala jsem od Dedry 4 tekutý prášky,ale nevím jaké je dávkování.A kam to mám dát?Místo klasického prášku???Se ale bojím,že mě to než-li zapnu pračku gel vyteče :grinning:
9. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím a přeju pěkný den. Doufi, to je vážně super, buď na sebe velmi velmi opatrná, a jeď si pro další testy, to musíš:slight_smile:)...Já dnes koupila 2 balíčky mamatestů desítkovejch, takže mám celkem k testíky.@rozmarynek neboj, netestovala jsem, to bych vám řekla, ale jelikož jsem byla na KET v sobotu, dnes je vlastně druhej den po KET, tak tak šílená tedy zase nejsem, abych tak brzy testila:slight_smile:)
Po tom minulém zklamání jsem si řekla, že budu testit až desátý den, ale bohužel toto moje předsevzetí se začalo doufalčiným úspěchem bortit a já to asi taky zkusím ten sedmý den. Bobísky jsem měla ve fázi přímo před zavrtáním, vlastně, když bych nepočítala to zamražení, tak by byly jako 7. den po odběru, takže by se zavrtat mohly celkem rychle. Nebo teda aspoň ten jeden...nebo já nevím, nevím nevííííííííííííííím...
9. srp 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: jj, zrovna teď, když chceme, aby došla včas, tak dělá drahoty :angry:

jinak k tomu prášku - já ho dávám do klasického zásobníku místo normálního prášku :wink: ale můžeš ho přidat přímo do bubnu k prádlu
9. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata většinou na gelu je dávkování napsané každý totiž pění jinak,ale většinou to je ta jedna odměrka na hodně špinavé prádlo,ale určo to máš na flašce napsané ,můžeš ho nalít tam kam sypeš prášek,ale já ten tekutý dávám rovnou do bubnu a vůbec se ti nesměju neboj :grinning:
9. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak to já si zatím držím předsevzetí netestit na zklamání mám času pak dost a na radost pak bude měsíců no jejej
9. srp 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já jsem si ho dodnes taky držela. Ale počkej, až dostaneš do bříška dva mimisy a někdo tady před tebou si sedmej den objeví čárečku...jak se ti to předsevzetí rázem zbortí, protože budeš chtít taky:slight_smile:)
9. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Jak myslíš přímo do bubnu.To ho tam mám na to prádlo nalít? :confused:
9. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Peru jen v tekutém a mám dávkovač od Arielu a dávám ho přímo do bubnu... Ale jestli u toho nebyl, tak to normálně nalij do přihrádky na prášek. Steče to do bubnu hned, ale to neva. Stejně se to smíchá s vodou a zbytek voda opláchne. Horší je to s předpírkou, to by jsi musela dát gel do předpírkové přihrádky a hlídat až to vypustí a pak nalít do přihrádky na běžné praní. Ale jestli máš doma třeba takové ty umělohmotné dětské barevné hrnečky z IKEA nebo od pervolu takovou tu kuličku, co byla naražená na víčku, tak to nalij do toho a dej přímo do bubnu. Vůbec se toho neboj. Dávám asi 1dcl (podle zašpinění).

@78marcela No já jsem si dnes řekla, že když tam nic nebude, tak je prostě ještě brzy a zkusím to za 2 dny. Ale bylo tam a já jsem teď nalomená, jestli to není ten pregnyl a nic mě nepřesvědčí, než test. Takže pro ně asi odpoledne pojedu a koupím ty méně citlivé. Ta čárka je slabá, ale poměrně hezká, tak by nějakej duch mohl být i na tom normálním testíku:slight_smile:
9. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :angry: :angry: No jooo nesměješ.Si tě dovedu představit.Sis poprskala monitor a cvrkla sis do gatí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Nemám dávkovače.Tak to zkuisím na lít místo prášku a uvidím.Já jsem se gelům vyhýbala a ani nevím proč.Tak uvdím,když už jich mám tolik :grinning:
@rvasata už jsou vdolečky hotové :sunglasses: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Když ho naliješ přímo do bubnu, tak nejdřív ten gel (proteče mezi dírkami) a pak teprve prádlo. Já nevím, jak ta dedra, ale třeba ariel je docela silnej abála bych se, že mi udělá nějakej flíček na něčem.... Hele, není to žádná věda. Neboj, nestane se nic, co by nešlo napravit:slight_smile::wink:
9. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka pregnyl to nebude. Já si při minulém dělala test už čtvrtý den po ET a bylo sněhobílo. Čárka se mi ukázala sedmý a osmý den. Takže to si myslím, že pregnyl určitě není, protože já měla vlastně 10. den po pregnylu naprosto bílo. Věřila bych tomu doktorovi. A jak velkou dávku pregnylu jsi měla?
9. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás mohou holky o obědu jen snít! Ještě nemám nic hotovo. Ale budou řízky, tak to je jedna, dvě:wink: Za chvilku jdu na ně. Holky snídaly pozdě (jak jsem byla v té euforii a kecala tu s váma, tak jsem jim nedala najíst :sweat_smile: ).
9. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela já doma nemám testy tak vím,že nebudu a kupovat je taky nepůjdu,posledně jsem byla strašně zklamaná a vždy když jsem si v životě udělala test tak byl na hovn..,tak jsem tentokrát pevně rouhodnutá,proto ani kamarádkám nebudu říkat až na to půjdu,aby mě pak nikdo nelámal tak doufám,že vy taky nebudete,každému to přeju ,ale kdyby to u mě zas nemělo vyjít tak si ten pocit těhotenství chci zachovat co nejdéle,proto jsem rozhodnutá udělat proto maximum a první dny budu dodržovat maximum klidu tak mě tu první dny asi ani neuvidíte.
Ted mě napadlo,kdybych neřekla ani vám,že jdu na ket ,to by bylo ode mě ošklivé,žeeeeeeee :grinning:
ale vy jste chytré by jste si to lehce spočítaly :grinning:
9. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ja ho davam tam kam normalni prasek a ze vytece je uplne v poho. jak ctu tak holky ho nalejou rovnou do bubnu pracky a pak tam soupnou pradlo :slight_smile:.
9. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Evčo, no to by teda bylo pěkně ošklivé...víš o kolik pozitivní energie by ses připravila? Tolik ženskejch tady vyprodukuje spoustu pozitivní energie. To si piš...
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka no teda ty seš matka dětem nedáš najíst jooooo :angry:
9. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek