• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@pierrette1 Tak to je docela fofr, v jiné diskusi mi právě holky říkaly, že krev je rychle, ale EKG, že poměrně dlouho trvá a já nevím, jestli ho moje MUDra má v ordinaci nebo ne, a pak bych případně musela na do nemocnice ...
9. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už budu stále na netu...dneska mě nějak píchá v bříšku, teda v podbřišku, ale děsně. Minule mi to dělalo myslím taky, ale až 4.den, ale myslím, že ne tak moc. Teď někdy i zařvu, jak to píchne, tak nevím, co se děje.
9. srp 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Že by se ti tam něco zavrtávalo? :wink: :dizzy_face:
9. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Ty hormony dělají divy, viď. Já se takhle rozbulela v červnu v Brně na zkoušce. Prostě nervičky nevydržely, a já jsem se tam rozbrečela a nešlo to zastavit. Předtím jsem zase byla pěkně hnusná na přítele i na babičku, ječela jsem při sebemenším podnětu, byla jsem fakt pěkně hnusná.
A jsem trochu stále, protože to s člověkem zamává, ty dávky, co do nás cpou. Teď v týdnu si nade mnou přítel povzdechl a říká - doufám, že je to těma hormonama, protože jestli ne, tak nevím, co s tebou...
9. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 po mě EKG vůbec nechtěli...ale když jsem na něm byla před laparkou, tak bylo taky do druhého dne
9. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 To nevím, jestli to zavrtávání bojí.
9. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda bolí jsem chtěla napsat.
9. srp 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky, jste mě uklidnily, podle všeho by neměl být problém to do příštího týdne stihnout. Já to totiž musím dělat na zapřenou, v práci to nikdo neví a ani nemám v úmyslu jim to říkat, takže co jde, musím zvládat v mimopracovní době, což je někdy fuška, uff ...
9. srp 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 mě předoperační dělal obvodák ekg jsem měla ještě ten den :wink:
9. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,
vůbec nestíhám net, tak jsem se teď na chvilku utrhla, než půjdeme koupat a uspávat. Manža odjel na noční a my tady s Tobíkem válčíme sami.
@doufalka úplně Tě chápu, jak říkáš že s malým raubířem v klidu být nemůžeš... Taky jsem to naposled při KETu v CARu říkala, že teda nevím, jak to s tím naším neposedou půjde. Zrovna teď má takový období, že se po mě pořád válí a tulí :slight_smile:
@pierrette1 tak hlavně aby se všechny krásně oplodnili a Ty je měla brzo u sebe!!
@alim75 na to předoperační po mě obvoďák chtěl krev, moč a pak mi dělal ještě EKG. Dá se říct, že jsem u něj se vším tím vypisování strávila asi půl hod a když jsem vycházela z ordinace, tak na mě koukali ostatní pacienti (vesměs důchodci, kteří si jdou pouze pro recept na léky) hodně zle...
9. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer přeju.Co se stalo za mé odpolední nepřítomnosti??? :grinning:
9. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nevíte co s lilkem :grinning: Už jsem udělala bramborák, jak jste tady psali - půl na půl s bramborama a včera jsem dokonce pekla bábovku a nastrouhala do ní trochu. Ale pořád mi ještě zbývá v lednici půlka.... A zapečený nám to nechutna :frowning2:
9. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasatko, tak jak je?? Co mrcha?
9. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahojda,jo tak lilek jsem snad nikdy nejedla :grinning: .Jo mrycha nic,nic,nic,nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. srp 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nepamatujete si některá, která jste měla krátký protokol, jakou jste měly s těmi hormony mrchu? Já jsem vždycky krvácela max. 3 dny, a pak pár dní špinění, ale teď už ze mě 4. den leje jak z vola :confounded: Doufám, že se to zastaví, jinak asi budu muset do CARu, aby na to koukli :frowning2:
9. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Já krvácela 8 dní. První čtyři dny jsem se jen pohnula a byla jsem jak protržená přehrada, vložky jsem měnila snad každou čtvrthodinu. bylo to fakt děsný. Až pak se to trošku zmírnilo, ale ne o moc. Takže pokud to máš stejný, tak ti nezávidím.
9. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 taky jsem hodně krvácela to máš od hormonků
9. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ale já už jsem jí poslala tak je asi zase na dovolené :wink:
9. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Mám jít ve čtvrtek na UTZ, jestli reaguju na stimulku, ale takhle si to nějak nedovedu představit.
9. srp 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@alim75 no oni ti ho jinak udělají i přes menzes se stím neprdákujou :frowning2:
9. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Přesně tak, i přes mrchu se dělá ultrazvuk. Taky mi to tak vycházelo a měla jsem strach, ale do čtvrtka se určitě už dost zmírní nebo skončí. A kdyby ne, oni jsou tam na to zvyklí, tak bud v poho.
9. srp 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jo je čas prázdnin.Ale začíná mě bolet bříško.Ale se přiznám.Jsem začla doufat v přirozené početí.Honeeem dej mi po huběěěěě
9. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Dáme, za to že si nechceš udělat testík. Tak honem, prubni to.
9. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju holky, jste zlatíčka :dizzy_face:
9. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Vy jste hroznéééééé.Holky ne a ne a neudělám.Cítím,že to dostanu a ikdyž tuším,byla bych zklamaná a kdopak mě bude utěšovat???AHA???Marcelka pěkně přijede :angry: :grinning:
9. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Klidně přijede, ale kam?
9. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Nechci být ošklivá, ale budeš zklamaná míň, když mrchu dostaneš bez testíku? Šup, šup, udělej nám radost a testuj :wink: My tě kdyžtak utěšíme, od toho tu jsme :dizzy_face:
9. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata koukám, hradec, to je kousek, tak přijede a šup na test
9. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Řekla bych že to je z ručky.Do Hradce Králové a Evík může to vzít taky k nám a uděláme velkou pařbu na zahradě a bude to. :grinning:
9. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 No pravda,Vy mě utěšíě,protože jste všechyn zlatíčka.No já jsem do dneška tak nějak nedoufala a po dnešku "dámy drahé" trošililinku jsem nahlodaná.....To vídím,zítra testnu a hup bude tady :angry:
9. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek