IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
alim75
9. srp 2010
@pierrette1 Tak to je docela fofr, v jiné diskusi mi právě holky říkaly, že krev je rychle, ale EKG, že poměrně dlouho trvá a já nevím, jestli ho moje MUDra má v ordinaci nebo ne, a pak bych případně musela na do nemocnice ...
78marcela
9. srp 2010
Ahoj holky, tak už budu stále na netu...dneska mě nějak píchá v bříšku, teda v podbřišku, ale děsně. Minule mi to dělalo myslím taky, ale až 4.den, ale myslím, že ne tak moc. Teď někdy i zařvu, jak to píchne, tak nevím, co se děje.
alim75
9. srp 2010
@78marcela Že by se ti tam něco zavrtávalo? 😉 x-)
78marcela
9. srp 2010
@alim75 Ty hormony dělají divy, viď. Já se takhle rozbulela v červnu v Brně na zkoušce. Prostě nervičky nevydržely, a já jsem se tam rozbrečela a nešlo to zastavit. Předtím jsem zase byla pěkně hnusná na přítele i na babičku, ječela jsem při sebemenším podnětu, byla jsem fakt pěkně hnusná.
A jsem trochu stále, protože to s člověkem zamává, ty dávky, co do nás cpou. Teď v týdnu si nade mnou přítel povzdechl a říká - doufám, že je to těma hormonama, protože jestli ne, tak nevím, co s tebou...
pierrette1
9. srp 2010
@alim75 po mě EKG vůbec nechtěli...ale když jsem na něm byla před laparkou, tak bylo taky do druhého dne
78marcela
9. srp 2010
@alim75 To nevím, jestli to zavrtávání bojí.
78marcela
9. srp 2010
teda bolí jsem chtěla napsat.
alim75
9. srp 2010
Díky holky, jste mě uklidnily, podle všeho by neměl být problém to do příštího týdne stihnout. Já to totiž musím dělat na zapřenou, v práci to nikdo neví a ani nemám v úmyslu jim to říkat, takže co jde, musím zvládat v mimopracovní době, což je někdy fuška, uff ...
evik31autor
9. srp 2010
@alim75 mě předoperační dělal obvodák ekg jsem měla ještě ten den 😉
barbika
9. srp 2010
Hezký večer holky,
vůbec nestíhám net, tak jsem se teď na chvilku utrhla, než půjdeme koupat a uspávat. Manža odjel na noční a my tady s Tobíkem válčíme sami.
@doufalka úplně Tě chápu, jak říkáš že s malým raubířem v klidu být nemůžeš... Taky jsem to naposled při KETu v CARu říkala, že teda nevím, jak to s tím naším neposedou půjde. Zrovna teď má takový období, že se po mě pořád válí a tulí 🙂
@pierrette1 tak hlavně aby se všechny krásně oplodnili a Ty je měla brzo u sebe!!
@alim75 na to předoperační po mě obvoďák chtěl krev, moč a pak mi dělal ještě EKG. Dá se říct, že jsem u něj se vším tím vypisování strávila asi půl hod a když jsem vycházela z ordinace, tak na mě koukali ostatní pacienti (vesměs důchodci, kteří si jdou pouze pro recept na léky) hodně zle...
rvasata
9. srp 2010
Krásný večer přeju.Co se stalo za mé odpolední nepřítomnosti??? 😃
barbika
9. srp 2010
jo a nevíte co s lilkem 😃 Už jsem udělala bramborák, jak jste tady psali - půl na půl s bramborama a včera jsem dokonce pekla bábovku a nastrouhala do ní trochu. Ale pořád mi ještě zbývá v lednici půlka.... A zapečený nám to nechutna 😞
barbika
9. srp 2010
@rvasatko, tak jak je?? Co mrcha?
rvasata
9. srp 2010
@barbika Ahojda,jo tak lilek jsem snad nikdy nejedla 😃 .Jo mrycha nic,nic,nic,nic :-p
alim75
9. srp 2010
Holky, nepamatujete si některá, která jste měla krátký protokol, jakou jste měly s těmi hormony mrchu? Já jsem vždycky krvácela max. 3 dny, a pak pár dní špinění, ale teď už ze mě 4. den leje jak z vola :-S Doufám, že se to zastaví, jinak asi budu muset do CARu, aby na to koukli 😞
78marcela
9. srp 2010
@alim75 Já krvácela 8 dní. První čtyři dny jsem se jen pohnula a byla jsem jak protržená přehrada, vložky jsem měnila snad každou čtvrthodinu. bylo to fakt děsný. Až pak se to trošku zmírnilo, ale ne o moc. Takže pokud to máš stejný, tak ti nezávidím.
evik31autor
9. srp 2010
@alim75 taky jsem hodně krvácela to máš od hormonků
evik31autor
9. srp 2010
@rvasata ale já už jsem jí poslala tak je asi zase na dovolené 😉
alim75
9. srp 2010
@78marcela Mám jít ve čtvrtek na UTZ, jestli reaguju na stimulku, ale takhle si to nějak nedovedu představit.
evik31autor
9. srp 2010
@alim75 no oni ti ho jinak udělají i přes menzes se stím neprdákujou 😞
78marcela
9. srp 2010
@alim75 Přesně tak, i přes mrchu se dělá ultrazvuk. Taky mi to tak vycházelo a měla jsem strach, ale do čtvrtka se určitě už dost zmírní nebo skončí. A kdyby ne, oni jsou tam na to zvyklí, tak bud v poho.
rvasata
9. srp 2010
@evik31 No jo je čas prázdnin.Ale začíná mě bolet bříško.Ale se přiznám.Jsem začla doufat v přirozené početí.Honeeem dej mi po huběěěěě
78marcela
9. srp 2010
@rvasata Dáme, za to že si nechceš udělat testík. Tak honem, prubni to.
alim75
9. srp 2010
Děkuju holky, jste zlatíčka x-)
rvasata
9. srp 2010
@78marcela Vy jste hroznéééééé.Holky ne a ne a neudělám.Cítím,že to dostanu a ikdyž tuším,byla bych zklamaná a kdopak mě bude utěšovat???AHA???Marcelka pěkně přijede ]-( 😃
78marcela
9. srp 2010
@rvasata Klidně přijede, ale kam?
alim75
9. srp 2010
@rvasata Nechci být ošklivá, ale budeš zklamaná míň, když mrchu dostaneš bez testíku? Šup, šup, udělej nám radost a testuj 😉 My tě kdyžtak utěšíme, od toho tu jsme x-)
78marcela
9. srp 2010
@rvasata koukám, hradec, to je kousek, tak přijede a šup na test
rvasata
9. srp 2010
@78marcela Řekla bych že to je z ručky.Do Hradce Králové a Evík může to vzít taky k nám a uděláme velkou pařbu na zahradě a bude to. 😃
rvasata
9. srp 2010
@alim75 No pravda,Vy mě utěšíě,protože jste všechyn zlatíčka.No já jsem do dneška tak nějak nedoufala a po dnešku "dámy drahé" trošililinku jsem nahlodaná.....To vídím,zítra testnu a hup bude tady ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli