• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Do Hradce to mám slabou hodinku cesty. Evča je taky kousíček, tak já pro tu pařbu klidně jsem. Navíc mám v Hradce kámošku z lázní, která mě dnes zase psala, at dorazím, takže bych to vzala při jednom. Tak co ten testík? Alim má recht.
9. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela :confused: :confused: Tak zítra ráno. :astonished:
9. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže budiž dámy.Zítra ráno testnu....Jen tgeda doufám,že mám někde ten poslední test :grinning:
9. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela My bydlíme kousililinek za Hradcem v takové prdeli světa. :grinning:
9. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Dobrá tedy, do zítřejšího rána ti dáme čas. buď testneš nebo dorazí ta červená potvora, ale v každém případě budeš ráno vědět, na čem jsi. A že se ty zázraky dějí, to je fakt, dneska jsem četla na jednom témátku, že šla holka do centra na krev, protože dostala měsíčky, tak pro jistotu a krvička byla pozitivní. A druhá dokonce měla negativní test a na krvi taky pozitivní, takže....

Jo a tu pařbu, nějakou, jakoukoliv, nějaké setkání kdekoliv, jsem tady už před pár týdny navrhovala, a jsem klidně pro, kdo by chtěl a jel...
9. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Za Hradcem, to je relativní, záleží kterým směrem:slight_smile:
Třeba jsi ještě blíž k nám:slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela No mě teda aby bylo jasno u Sárinky test neukazl nic ani v 10 týdnu... :grinning: :grinning: :grinning: No nějaké setkání by nebylo špatné co děvčáátka
9. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Směr na Nechanice,Nový Bydžov.... :sunglasses:
9. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaká pařba, těhule přece pařit nemůžou! :wink: :dizzy_face:
9. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Ale joo těhule téééž můžou.Ty dostanou džusíček,stolečaek dobrůtek a budou se pak starat o nás,co to přeženeme :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčááátka nemám testííííík.Takže zítra žádný testování :sweat_smile:
9. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer,
teda holky od té doby,co chodím do práce nestíhám vůbec dočítat,píšete,jak o život :slight_smile:
Co jsem stihla přečíst : tak
@78marcelko moc gratuluji ke 2mimískům,pěkně sebe i je opatruj!!!!!!

@pierrette1 ve středu ti přeji hodně štěstí a kvalitní folíky :slight_smile:

@doufalko tak zatím tichounká gratulace!!!! :wink:
9. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Kromě Doufalky a Kesinky tu zatím moc těhulí není, ty dvě další s náma moc nepečou. Takže ty dvě to budou mít holt těžký, starat se o nás ostatní:slight_smile:)
Já můžu dovézt nějaké naše domácí moravské vínko...
A myslím, že těhulkám by ta decka červeného taky neublížila.
9. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela @rvasata Ježiš, vy jste mě nepochopily :grinning: Jsem myslela vás dvě :grinning:
9. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Juuuuuuu vínečko.Bože už to vídím.žranice,chlastanice..pas se všichni posereme poblijeme a k tomu můeme i těhulky přizvat.Jestli ony nás nepředčí.KESIIII :grinning: :grinning: .Ale tož já bych něco spáchala :sunglasses:
@alim75 AHAAA.No to řeknu,neeeeeee.A ty se nepočítáš nebo co?Zázraky se dějí přeci.AHa?
@marty154 Moc díky...snažím se je opatrovat co můžu.
9. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu pro začátek ráda, když ty moje vysychající vaječníky vůbec nějaký vajca vyprodukujou, vše ostatní už bude bonus :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 My ještě nejsme potvrzené, takže uvidíme:slight_smile:)
9. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Vysychající vaječníky.No co to je,co to je?Cítím,holky že to vyjde všem a budeme rodit stejně a budeme tloustnout a takdále.Bože to bude kráááása. :grinning:
9. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych taky něco spáchala, co na to vy ostatní?
9. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže já jsem tak naladěná,že si jdeme s mužem něco rozdělat a jelikož má svátek tak to jako zapijeme a prý bude romantika.no tak třeba to proštouchneme a uvidíme.Ale znáte chlapy.Teda ten můj si tak věří..... :grinning:
9. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata chápu to dobře,ty taky čekáš na mrchu????Mě by měla dorazit v pátek.

@78marcela a co by jsi chtěla spáchat????
9. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Vysychající vaječníky jsou FSH 11, jak řekla kulantně paní doktorka v CARu - mírně se snižující ovariální rezerva, dle internetu - silně se snižující ovariální rezerva :confused:
9. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 jojo nějak se zasekla po tom ET a KET-a to jsem ji po transféru dostala 14 den...mracha jedna a teďka nic.Mě tady nahlodali,že můžu být těhu..uaaaaaa
9. srp 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Ježiši marja to jsou blbý výrazi.Ale nic nemění na tom,že to půůůjde.Takže ty ve středu jdeš na odebrání vajíček??
9. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a co by ne,příroda je mocná čarodějka :slight_smile: A kdy ti měla mrcha přijít???
9. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 NO to jo to je a ještě,když já jsem naprosto v pořádku.První je taky přirozeně....Měla přijít 6. co jsem to tak po KET spočítala... :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek