• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 ahoj, nemám ani jedno, jsou to mé neteře, jedná ma ted 14 a druhá 2 roky :slight_smile: Já mám za sebou jen dvě mimoděložní těhu a jedno neuplné IVF a ted v červenci po návratu z dovči se chystám na druhé...
25. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já jdu zítra jen na utz, kde mi doktor řekne, jestli jdu na OPU v po, nebo v út :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka má sestřenka má dvojčata, pomáhala jsem ji při návštěvách u lékaře. Jinak zvládala vše sama v poho ,ale holky byly opravdu hodné.
25. čer 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzi.kol myslím, že to pak jde samo, ženská pak nad tím ani nepřemýšlí
25. čer 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka jasně, a tobě držím palce na kvalitní vajíčka :slight_smile: já měla problém s nima,ale asi to byla vina mé neléčené štítné žláze :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mizím, jdu s kámoškou na oběd, budu později :slight_smile:
25. čer 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka - my jsme teď v 1+1 a ještě pronajatým, místa je tu tak málo, že o sebe zakopáváme. Teď kupujeme byt 2+1, budeme ho předělávat na 3+kk, aby měly děti samostatný pokojíček.
Holt budou spolu, když budou dvě nebo tři, vždyť to tak bylo vždycky, a taky děcka vyrostly, to až v poslední době se hledí na to, aby mělo dítě samo pokoj. Můj názor je ten, že pak akorát je trošku dítě sobec, který není zvyklý podřizovat se druhému a vadí mu vše. Vidím to na tom mém chlapovi, je hodný, to ano, ale taky je jedináček, a tak jsme měli zpočátku trochu hádek, když jsem se k němu přistěhovala a vadilo mu všechno, že si před spaním čtu, že se vrtím, než usnu a že tam jsem si dala věci, když on tam vždycky dával něco jiného...
Když budou děti spolu, naučí se sdílet prostor s někým jiným a může jim to jedině prospět. Takhle zkus pak na manžela, když byste teď měli jedno a chtěla bys pak další.
25. čer 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela moje řeč my máme taky 2+1 a zvláse a bude se zvládat,i když mám domek po rodičích,ještě tam teda bydlí,ale je to velký tak by jsme si až zplatíme byt chtěly přestavět podkroví,nechceme ani jeden zůstat vpaneláku,ale to je hudba budoucnosti :unamused:
@zuzi.kol a kam ty chodíš do centra
25. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky mám upečený perník ještě to teda chce marmeládku a čokoládu ,ale už mám 3 šišky štrůdlu v troubě a chystám se na makovec ,ale bolí mě snad dneska všechno a docela dost břicho a záda asi chcípnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. čer 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Sem ti poslala ms, tak co si stěžuješ, že bolí břicho? Chtělas, neee? :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak, ty začátky jsou vždycky těžký, ale když už člověk něco má, tak se s tím dá něco dělat. Pak prodáte byteček a budete mít domeček. my bychom to někdy hodně hodně za dlouho chtěli asi taky tak. Sice nic velkýho, ale s malou zahrádkou, to by bylo fajn.
25. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!!Tady je toho zase nového, nestíhám číst :slight_smile: ...my bychom rádi dvojčátka, ale budeme šťastní i za jedno....Hlavně ať už je pondělí a něco se začne dít, to vakuum, které je teď me už nebaví :angry: :angry: :angry: ....jinak gratuluji valkil a martiiik18...
25. čer 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám chviličku a řekla jsem si, že sem juknu a začetla jsem se a co nevidím .... @valkil a @martiiik18 tichá gratulace a ať čárečky sílí a sílí!!! :wink:

To je dobře, že ta nová diskuse začíná takhle krásnými zprávami. Hned z toho mám lepší náladu.

Já byla dneska na kontrole a dr mi řekl, že není problém s KET, ale ještě musím v út na další kontrolu, jesli mi dobře rostou folíci a jestli se zvětšila sliznice. Dneska je 3 mm, ale taky jsem 10 DC.

No uvidíme....

@78marcela užij si lázně a naber tam hodně sil, budeš je přeci potřebovat na těch následujících 9 měsíců a pak vlastně taky. A jestli se vydaří ty dvojčátka tak dvojnásob :grinning:
25. čer 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika - díky moc. Na mě holky leze depka jak vyšitá. Nejen z těch lázní, ale miláček mi dnes odjel, já jsem tu sama, brečet se mi chce a teď zase študuju ten papír od doktorky, jak mě budou stimulovat na KET a má to bejt 13. nebo 14. srpna. A teď jsem zjistila, že to je pátek, 13.8.
25. čer 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě tak půjdu, reaguju vždycky rychle, tak to vidím na ten pátek třináctého, ach jo. Teď jsem zase měla při ET dvě šestky, to je taky špatný znamení a pak se mi má dařit. Nejsem moc pověrčivá, ale teď asi začnu.
25. čer 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcel tak si vzpomen na mě já jsem rozená 13tého a prý nosim štěstí v ten datum :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela určitě se to u Tebe otočí a od toho 13.8. budeš mít pátek 13 jako šťastný den!!!
25. čer 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že jo, ach jo, pověrám se nemá věřit, ale tohle je jak naschvál.

25. čer 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se po celodenní dřině :frowning2: nabalila do lázní. Mám sbalené takové ty tři velké tašky nákupní, a k tomu šest větších igelitek. Doufám, že to to moje autíčko uveze. Přítel si asi bude myslet, že jsem ho opustila nadobro...
25. čer 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to všechno odvezu k našim, kde mám zbytek nachystaných věcí, a kde máme kufry, sem do našeho bytečku se nám nevlezou, takže tam to budu ještě přebalovat a vybírat, co si s sebou vezmu OPRAVDU! To je blbej systém, co? Já si totiž teď vyházela skříně, probírala jsem věci, co by se mohlo a co by se nemohlo vzít do lázní a k našim vezu vše, co by se mohlo. A jak tak koukám kolem sebe, hned je tu uklizeno.
25. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět, pěkně jsem zmokla :grinning: k těm bytům, my máme taky jen 2+0, pokojíček plánujem udělat přepůlením obýváku. Máme vysoké stropy, klidně by jsme mohli udělat prostor nad, ale do toho se mi nechce :wink: no uvidíme, co bude
25. čer 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem úplně blbá, jak by se mohlo zdát, že se neumím ani sbalit. U nás je to trochu komplikovanější tím, jak jsme v tom malém bytečku, tak tu nemáme pračku a pere nám paní domácí, bez jejího svolení na pračku nesáhnu. A jelikož si beru hlavně letní věci, které jsem rok nenosila, tak si je chci ještě přeprat u našich a přežehlit.
Fakt nejsem úplně blbá, a takovýto systém běžně neprovozuju.

Ale fakt nevím, co s sebou všechno, abych na něco nezapomněla, budu tam měsíc, aby mi něco nechybělo, dvě kabele knížek, hodlám si tam připravit bakalářku...a beztak zapomenu to nejdůležitější, jenže ted zrovna nevím, co to je.
25. čer 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela bude za tebou jezdit přítel?
25. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím uklizen o napečeno hotovo a já taky jsem hotová jsem ko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@78marcela co ty depky neříkalas ,že to bude pozivníé forum :frowning2: ,když ono to někdy nejde vid :unamused:
nevím jestli si ji už poslala,ale ke mě zatím nedojela tak doufám ,že nebude nejdřív objíždět půlku republiky :grinning:
25. čer 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka To by bylo určitě pěkné, mě se to docela líbí, když je spaní nahoře. A pro děcka si myslím, že by to bylo úplně super, spaní nahoře a pod tím prostor pro hraní...My v našem bytečku budeme mít nízké stropy, taky jsem původně myslela přepažit obývák, ale kvůli oknům to nejde, ty jsou tam tak nešikovně uprostřed, tak do toho obýváku alespon nastěhujeme kuchyn.
25. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka určitě bude by bez ní umřel steskem vid marcel :grinning:
25. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si to myslela, že tak dlouho nevydrží :grinning:
25. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - Když jí se u mě líbí a ne a ne odejít, ludra jedna. Drží se mě jako klíště, teď jsem to byla zkontrolovat a furt a furt má síly dost, mrcha jedna červená...říkala jsem do neděle. Tak vydrž.
@tadelka - bude za mnou jezdit, má to příkazem:slight_smile: Ale nevím, jak často, přece jen to je 200km a někdy o víkendu jde do práce. Ale slíbil mi hned ten příští víkend.
25. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela mě se to taky líbí, ale nějak si to tady neumím představit, ale neříkám né, třeba na to dojde, uvidíme
25. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak 200 km je dost, ale není to tak hrozný, budete se na sebe těšit, taky to má něco do sebe :wink: to bude pak pánečku sexík :grinning:
25. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 nevím, jestli by po mě umřel steskem, před chvilkou mi volal, tak jsem mu říkala, jak mi je teď už smutno a jemu prej ne!!!
Ale poslal mi tisícovku na mobil, abych mohla telefonovat, když nebude internet, je hodnej, že? To jsem ani nečekala.
25. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek