• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata Ještě ne, ve čtvrtek jdu teprve zjistit, jak reaguju na stimulaci, ale pierrette1 jde už na odběr vajuch, jsme poskládaný za sebou :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no tak uvidíš,aby ses nedivila,neni to sice ještě dlouho,ale já už bych testila,co kdyby :grinning:

@alim75 teda to je taky bezva diagnóza :frowning2: ale hormony jim pomůžou :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Jo tak.tak to jsem si asi spletla.Pěkně se nám to kupí,což je dobře.Určitě reaguješ tak jak se má :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 no já jsem opatrná.Co já se natestila....Ale to víš,v hloubi duše doufám.Ale chtěla jsem teda zítra,ale nemám test.JSem myslela,že mě zbyl z KETU a ono prdlačku
9. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Jo jo, diagnoza na houby, navíc u nás v rodině všechny ženský plodily a rodily bez problémů i kolem 35, takže mě vůbec nenapadlo, že bych mohla mít právě tenhle problém. :unamused:
No přece nějaký ten srazík bych spáchala..
Všem hezký večer,já jsem utahaná z práce,tak proletím vanou a hurááá do postýlky :slight_smile: a zítra zase do práce.Mějte se. :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 vůbec nesmutni.Hlavu vzhůru.Však oni se s tím dr.poperou.bobánek na TEbe čeká
9. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tož já se přidávám
9. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak krásný večer.Jdu na skleničku a romantiku.Zítra nástup tady. :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Myslím, že všechny, které tě hlodaly to mají tak, že raději mají jistotu nezdaru, než marné naděje. Ale jestli je to tak, že jsi ani s malou neměla na testu nic, tak nevím, jestli je vůbec nějaké testění k něčemu. Já bych tudíž skočila na krev. Ale to asi až na konci týdne. Fakt ti držím palce :slight_smile:

Tak já jsem to sice manželovým foťákem nefotila. Prostě to nechci profláknout. Dojela jsem si koupit testy a slibuju, že když tam bude čárka i zítra ráno, tak mu to řeknu a pak to odpoledne vyfotím. Nebo to vlastně udělám hned ráno a když bude chvilka, tak to stáhnu do noťase:wink: Bohužel v naší lékárně měli jen mamatest10 a ten méně citlivej jen nějakej no name :unamused: No ale uvidí se. Udělám ten i ten. Ten citlivej pro porovnání a ten méně citlivej, aby jsem věděla...:wink: No holky, je to mánie!
9. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Rozkaz šéfová, zítra tady. Užij si krásný večer a když ostatní nebudou chtít, tak se srazíme aspon my dvě a to víno...papa.
9. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 no tak to je smůla,vidím,že jsme na tom skoro stejně,jen věkem ne,mám sestru,která zkusila i drogy a má 2děti přirozenou cestou a zdravé,tak kde je spravedlnost???Já nekouřím,nepiju a prd z toho :frowning2: Ale neboj proto jsou vymyšlené cary,ty nám poradí. :slight_smile:

@rvasata nebo zkus vydržet do 10dne zpoždění,ale testy si kup,ty se ti doma neztratí :slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Taky si myslím, že s tímhle si mudři poradit dokáží, takže to určitě bude dobrý:slight_smile:
9. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz jsem tady - sem vecerela - palacinky s domaci marmeladkou, zmrzlinkou a vajecnym konakem....mnam mnam.

No ale jsem vas 10 minut docitala :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady se chysta oziracka :slight_smile:, no ja to mam trochu z Doufalkou z ruky :slight_smile:. Jako ridicka bych skoncila na detske margarite :slight_smile: chichichi
9. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak romantika jo???? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: - jeste bych pred tim skocila do horke vany - aby to prostouchnuti bylo efektivnejsi. No ale jak rika Doufalka kdyz testiky ani poprve nic neukazali tak asi ted taky neukazou. Asi bych si do patku vychutnavala ze mozna jsem tehulka a kdyz nedorazi mrcha tak bych si v patek rano skocila na krev aby jsi jeste v patek odpo vedela :slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

@rozmarynek Jak z ruky? Záleží, kde se sejdem. A z Prahy nebo do Prahy je to všude blízko...
9. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 a prolivas se kontryhelem? Tobe bych to v tomhle pripade naordinovala 3 x denne a jeste se v tom koupat :slight_smile:.
9. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si davam kontryhelovy caj kazde rano a po malych douskach ho piju cele dopoledne. Take bych asi skusila nejakou korenarku na bylinky - tim nemuzes nic pokakat ba naopak.
9. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tééééda vy jste se zase rozkecánkovaly tady :grinning: jen dočítám
9. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ja jsem konecne tady a tady to vypada ze jsou vsichni bud v naruci milacku a nebo v perinach :frowning2:.
9. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
né já jsem ještě tady
9. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale odpolko tu taky bylo mrtvo :frowning2:
9. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky a bez miláčka..
9. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pak ,že mrtvo :sunglasses:
9. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo bylo, ja jsem jen nakukovala - musela jsem predstirat nejakou pracovni cinnost :slight_smile: chichichi
9. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no ja myslela ze nas Rvasatka zvala k nim na mejdlo a proto jsem rikala ze to mam z ruky :slight_smile:. Ikdyz ja to kolem Hradce moc dobre znam - chodila jsem tam 4 roky na stredni :slight_smile: a pul pribuzenstva mam z toho kraje.
9. srp 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já doma teda pracovní činnost předstírat nemusím :grinning:
9. srp 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek ono by jí to hnedle přešlo až bychom se tam všechny navalily :grinning:
9. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek