• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
a tady zas mrtvo tak asi taky půjdu do peřin :unamused:
9. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No a z Prahy do Hradce? Taky hodinka, holky, teda, nebudte lenivé...
9. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ten srpen bude asi vazne pekne nabitej :slight_smile: minuly tyden marcelka a doufalka....tenhle tyden Pierette a Ja do toho Rvasatka - testik......
9. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je pravda - do Hradce to mam hodku :slight_smile: kdyz to valim 150 km/hod.
9. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to asi jo...je nás dost. ale všechny asi nebudou chtít a třeba by jí komornější akce nevadila. Jinak vás můžu pozvat k nám do Znojma, nebo do Letohradu. Ale tam by byl možná problém s ubytováním...A nebo zvolit nějaké neutrální místečko..
9. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak ten dalsi tyden Evik a kdo jeste?
9. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no však tam je dálnice, tak když pojedeš povolenou rychlostí, tak hodinku deset, no:slight_smile:
9. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela a ten letohrad to je ten okres Usti na Orlici?
9. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek přesně tak...je to 12km od ústí. Ale asi od října budeme bydlet přímo v ústí.
9. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 ahojky já jsem krvácela mnohem méně než dříve...asi je to individuální :wink:
9. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holčinky, nikde nikdo, idu též do pelechu. Papa.
9. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 snad budou kvalitní...teď už to neovlivní :slight_smile:
už mi manžel píchnul Pregnyl a jdu spát....zítra budu mít snad více času...dobrou noc :wink:
9. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ženy:slight_smile:

Nechci tu hned po ránu šířit špatnou náladu, ale protože jsem samozřejmě byla zvědavá, tak jsem už zase ráno brzy testila a... včera to prostě byl pregnyl:frowning2: Mě bylo divný, jtak to na mě rychle vyskočilo. Na takové móresy já nejsem zvyklá:wink: Dneska mi méně citlivej (20) neukázal vůbec, ale vůbec NIC. No a mamatest10 tam sice ducha má, ale takového toho mojeho, kterého musím natáčet všemy možnými směry, yby byl vidět. Toho vám teda telefonem nevyfotím :confounded: Tak jsou dvě možnosti. Včera jsem měla ještě zbytkáč pregnylu a "pár" HCG od mého malého génia a po sečtení, to udělalo tu čáru a dnes už pragnyl nejní, takže je to už jen malý génius a čárka je tudíž slabší... No není paráda, jaké konstrukce jsem ve svém zoufalství schopná vykonstruovat?:slight_smile::wink: Je mi to strašně líto, ale já jsem té včerejší bleskovce tak nějak nevěřila. Znám za těch "pár" let snažení svoje tělo, ne:wink: A mě bylo divný, že mám chuť na vigaretu. Já nejsem kuřák. Spíš takovej pětiletkovej, když si někde posedím... V těhotenství jsem nesnášela všechny kuřáky na světě. A najednou mi přišla chuť... Tak mi to těééélo prostě řeklo, že je vše v normálu a nemám plašit!:wink: No ale teď budu testovat o 106.

No nic, jdu si ještě chrupnout.
10. srp 2010 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno.Já bych tak spala,ala prostě mě to nejde :angry:
10. srp 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já se zblázním.Vím,že to asi nevydržíš,ale zkus netestoooovaaaaaat :confused:
10. srp 2010 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahojky,bud v klídečku!!!Nevěřím,že to byl pregnyl.Ona se pořádně zabarví,uvidíš :wink: .Já se chystám na ultrazvuk a mám strach,snad to bude v pořádku.Držte mi palce prosím.
10. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. @Doufalko, no jasne ze na mene citlivem testu to jeste nemohlo byt videt :sunglasses: . Vzdyt je strasne brzo a tak duch je super vlastovka :slight_smile:.

Ja vim ze je to uplne neuskutecnitelny ukol a ja sama jsem podlehla nezdaru ale kdybys zitra netestla a testla az ve stredu citlivosti 10 tak by se nam ten duch mohl trochu ztlustit :slight_smile: :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa dneska bude fotecka gestacniho vacku a nebo bude uz i srdicko?????????????? :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Rozmarýnku,srdíčko už máme 14 dní víš :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jdu dnes na kontrolu folikuliku a perinky a naplanovat snazenicko s pipetou :sunglasses: :grinning: :grinning: - romantika na koze hahahaha.

@Rvasatko tak co romantika :slight_smile: byla? Prostouchnuto a mrcha nikde?
10. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa aha no to vis ja netehulka se v tom jeste moc nevyznam :slight_smile: a tak dneska uz uvidis i fazolku?
10. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek to nevím :confused: .mám být velká,jako jahoda....tak uvidíme :slight_smile:
10. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek jojo byla :grinning: .dosala jsem i masáž zad,ale usnula jsem u toho.Tak sjem se pak za tu dřinu musle probudit a dokončit romantiku.Držím palce ať je co nejdřív erotika s kozouu
10. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ahojda,neboj.Miminko se má jako v bavlnce.V kolik pak jdeš?budu na tě myslet a čekat na zhprávičky
10. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno,

@kessinkaa tak držím palce,aby bylo všechno tak jak má a ono bude uvidíš, ty už si jasná mamina :grinning:
@rvasata tak co už dorazila ta potvora :wink:
@doufalka já pořád říkám netestovat akorát se nervujete a mě stále ujištujete v mém tvrzení ,že já prostě nebudu testit :dizzy_face:
10. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Taky říkám netestovat takhle brzo.romantika proběhla.Mrcha nikde.příznaky nejsou.Si pořád sahám na prsa,teda na ty balóny. :grinning: :grinning: a nic.Nechám to přírodě.uvidíme dávám tomu čas do příštího týdne :sunglasses:
10. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jahoda jo jen o tom píšeš a já bych se ji je dala ,no už to bude macíček teda :grinning:
10. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata
@evik31 díky holky!!!!Mám tam být,po 10 hodině.Určitě pak napíšu.
10. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata hele mě ty prsa ani bolet nepřestaly jak jsem začla brát ty léky,pobolívaj pořád :grinning:
10. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek