IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
evik31autor
10. srp 2010
@kessinkaa tak to budewš za chvilku vyrážet vid 😉
rvasata
10. srp 2010
@evik31 no vidíš.Mě vůbec ne.Z 5tek mívám tak 7 a teďka pořád vysací 5.Ale stejně to je spravedlnost,když mám v břiše mimisky taksi přijde tak jak má plus mínus a teďka vím prdlačku.Se fakt zvencnu
rvasata
10. srp 2010
@kessinkaa Tak to je za chviličku.super.Takže my čekáááme
evik31autor
10. srp 2010
@rvasata jo mě povídej to znám a to čekáš pár dní
kessinkaa
10. srp 2010
jo za chvilku vyrážím.I když,tam to stačí na čas,stejně tam bude lidí,doktorka ordinuje i za doktora.A já tam jsem za 10 minut.
rvasata
10. srp 2010
@evik31 Jsem se bavili s manžou a my snad začínáme doufat,že by to mohlo vyjít.Teda hlavně on.Nějak to špatně nese...A to se říká,jaký jsou chlapi siláci
doufalka
10. srp 2010
Kessi, Rozmarýnku, držím palce, ať jsou věci, jak mají být🙂

Holky, asi tomu nebudete věřit, vy co nechcete testovat, to cítíte jinak, ale mě tohle prostě dává nějakou jistotu. Buď něco vidím, nebo nevidím. A vzhledem k tomu, že jsem odhodlaná pro dítě udělat maximum a do dalšího IVF jít hned v září, tak se z negativního testu prostě nebudu hroutit. Jen chci vědět, na čem jsem. Tak to my nedočkavky máme. Víc by mě vzalo, kdybych se začala těšit a za 5 dní testla a ono nic. Takhle se na situaci postupně připravuju. Jo a mimochodem. Ten méně citlivej se vybravil do čárky. Síce tak 20 minut po limitu, tak se to nepočítá, ale vybarvil🙂 Na mamatestu10 je duch. Tak buď to odchází nebo přichází😉 Fakt se z toho nevěším.

Jdu udělat holkám snídani a půjdeme ven. Je tam kráááásně🙂
rvasata
10. srp 2010
@doufalka Každý to máme jinak.Je pravda,že já při prvním transferu jsem byla na větvi a taky testovala ikdyž jsem špinil a další transfér jasme se už uklidnil a azačala zase špinit,takže jsme sice testla,ale jen pro uklidnění.Ale věřím,že to vyjde.Vždyť to je tvoje vajíčko teďka už mimísek bez hormoonků takžae silák 😃
rvasata
10. srp 2010
@doufalka JO a u vás je pěkně???Závidím.Potřebovala bych prát.Tady je pod mrakem
kessinkaa
10. srp 2010
@doufalka to přichází!!!!Věřím tomu,fakt.Jo a jsem jak ty,taky musí vedět,jak na tom jsem....nejistotu nesnáším ]-(
evik31autor
10. srp 2010
@rvasata tak pošly prádlo já už peru tu je taky krásně 😉
rvasata
10. srp 2010
@evik31 no to si nedělejte srandu.bude to ale veliký balík mám asi 5 praček 😃
evik31autor
10. srp 2010
to zvládnem
@rvasata
rvasata
10. srp 2010
@evik31 Chudák tvoje pračka 😃 😃 😃
evik31autor
10. srp 2010
tak nic holky jdu nakoupit a hlavně nevím totálně co vařit 😢
evik31autor
10. srp 2010
@rvasata je zvyklá na velké prádlo 😉
barbika
10. srp 2010
Dobré ráno holky,

@doufalka já pevně věřím, že Ty budeš ta další na řadě, který se budou pod fotečkou zobrazovat těhu týdny 😉

@kessinkaa držím palečky na UTZ, to už tam budeš vidět asi pěknýho bobánka 😉 Někde jsem měla fotečku, ne našeho Tobíka, ale pro porovnání. Ale teď to nemůžu najít. Ale už tam uvidíš tělíčko a hlavičku. No už se na to Tvoje mimi moc těším!!!
rozmarynek
10. srp 2010
Holky, tak jsem zpet s Bodou - vycurany vykakany a ted delam snidani. Tady je krasne slunicko 🙂. nastesti mam susicku a tak nejsem zavislak na pocasi. A muzu vam rici ze ted s Bodou tu susicku opravdu vyuziji 🙂. To je jeste zlozvik z ciziny tam se jenom susi v susickach a tak jsem po 15 letech mela problem zahrnout do sve domaci rutiny zase veseni a suseni pradla a zehleni se take smrskne na polovic 🙂. Mamka mne sice prohlasila za linou zenu v domacnosti skazenou zapadem ale at si rika co chce jak chce ja jsem rada ze susicku mam - tak mne klidne take zavrhnete jako lenosku 🙂 🙂 mam trening od mamci 🙂
rvasata
10. srp 2010
@evik31 tak to je fajn.To ta moje taky.Od čeho by jinak byli,že. 😃
rozmarynek
10. srp 2010
Holky kdo ted ceka na mrchu? To aby doufalka a marcelka poslala tu jejich s adresou a plankem k vam - oni ji ted 9 mesicu nebudou potrebovat a tak by ji radi poslali jinam. Rvasatko, tobe ji neposleme ty tam mas asi bobiska 🙂 chichichi
rozmarynek
10. srp 2010
KO mam v 11:30 a pak to mam asi 40 minut do kanclu a tak vam podam zpravu po obede 🙂. Ja jdu do sprchy a pomalu se chystat - v prazske zacpe mi to vezme asi 45 minut projet Prahu.
rvasata
10. srp 2010
@rozmarynek no to jsem hodná.Jestli tam ji mimíš tak jí fakt nechci a jinak sem s mrchou 😃 😃
barbika
10. srp 2010
@rozmarynek držím palečky, ať KO vyjde OK!!!

Jinak mě má mrcha přijít v pátek, ale nejradši bych, aby vůbec nepřišla. Ale to se mi nepoštěstí 😞
rvasata
10. srp 2010
@barbika Třeba joooo.Co ty víš holka 😉
rozmarynek
10. srp 2010
@barbika to jako ze by to mohlo vyjit jako Rvasatce po domacim snazenicku??????????????? nejak jsem mimo misu jestli jsi byla na KET nebo ET ale ja myslela ze az v zari?
rozmarynek
10. srp 2010
Asi bychom meli pridat do tabulek i domaci snazenicko (v dobe OVU) protoze to je pak take cekani na dve // ne?
barbika
10. srp 2010
@rvasata @rozmarynek u nás to holky nehrozí. Manžel prodělal v dětství rakovinu a po ozařování už nemá ejakuaci. Takže u nás to může jít jedině s pomocí doktorů. Ale díky za to, že to vůbec jde!!!
Jinak rozmarýnku, na IVF jdeme v září/říjnu. Uvidíme, jak to bude s rekonstrukcí u nás v CARu a jak mi dorazí mrcha a tak. Ale to všechny znáte 🙂
rvasata
10. srp 2010
@barbika Tak to nevadí,tak pomůžou dr.Ale je super,že je takový pokrok a všem může být dopřáno mimnko
evik31autor
10. srp 2010
tak jsem zpět z krámu a vy nikde no dneska u nás budou asi čertovska jatýrka s rýží,když jste nepodaly jiné návrhy :-|
jinak
@kessinkaa strašně moc na tebe a na miminko myslím at je vše tak jak má být a kde být 😉 už je tvůj čas tak doufám,že ted tam někde na tebe bliká miminko 😃
rvasata
10. srp 2010
Jupííí u nás sluníííííčko.Tak doufám,že vydrží celej den.Ať vyperu co nejvíc praček 😃

Začni psát odpověď...

Odešli