• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@kessinkaa tak to budewš za chvilku vyrážet vid :wink:
10. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no vidíš.Mě vůbec ne.Z 5tek mívám tak 7 a teďka pořád vysací 5.Ale stejně to je spravedlnost,když mám v břiše mimisky taksi přijde tak jak má plus mínus a teďka vím prdlačku.Se fakt zvencnu
10. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Tak to je za chviličku.super.Takže my čekáááme
10. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jo mě povídej to znám a to čekáš pár dní
10. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo za chvilku vyrážím.I když,tam to stačí na čas,stejně tam bude lidí,doktorka ordinuje i za doktora.A já tam jsem za 10 minut.
10. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jsem se bavili s manžou a my snad začínáme doufat,že by to mohlo vyjít.Teda hlavně on.Nějak to špatně nese...A to se říká,jaký jsou chlapi siláci
10. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kessi, Rozmarýnku, držím palce, ať jsou věci, jak mají být:slight_smile:

Holky, asi tomu nebudete věřit, vy co nechcete testovat, to cítíte jinak, ale mě tohle prostě dává nějakou jistotu. Buď něco vidím, nebo nevidím. A vzhledem k tomu, že jsem odhodlaná pro dítě udělat maximum a do dalšího IVF jít hned v září, tak se z negativního testu prostě nebudu hroutit. Jen chci vědět, na čem jsem. Tak to my nedočkavky máme. Víc by mě vzalo, kdybych se začala těšit a za 5 dní testla a ono nic. Takhle se na situaci postupně připravuju. Jo a mimochodem. Ten méně citlivej se vybravil do čárky. Síce tak 20 minut po limitu, tak se to nepočítá, ale vybarvil:slight_smile: Na mamatestu10 je duch. Tak buď to odchází nebo přichází:wink: Fakt se z toho nevěším.

Jdu udělat holkám snídani a půjdeme ven. Je tam kráááásně:slight_smile:
10. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Každý to máme jinak.Je pravda,že já při prvním transferu jsem byla na větvi a taky testovala ikdyž jsem špinil a další transfér jasme se už uklidnil a azačala zase špinit,takže jsme sice testla,ale jen pro uklidnění.Ale věřím,že to vyjde.Vždyť to je tvoje vajíčko teďka už mimísek bez hormoonků takžae silák :grinning:
10. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka JO a u vás je pěkně???Závidím.Potřebovala bych prát.Tady je pod mrakem
10. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka to přichází!!!!Věřím tomu,fakt.Jo a jsem jak ty,taky musí vedět,jak na tom jsem....nejistotu nesnáším :angry:
10. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak pošly prádlo já už peru tu je taky krásně :wink:
10. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to si nedělejte srandu.bude to ale veliký balík mám asi 5 praček :grinning:
10. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to zvládnem
@rvasata
10. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Chudák tvoje pračka :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nic holky jdu nakoupit a hlavně nevím totálně co vařit :cry:
10. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata je zvyklá na velké prádlo :wink:
10. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky,

@doufalka já pevně věřím, že Ty budeš ta další na řadě, který se budou pod fotečkou zobrazovat těhu týdny :wink:

@kessinkaa držím palečky na UTZ, to už tam budeš vidět asi pěknýho bobánka :wink: Někde jsem měla fotečku, ne našeho Tobíka, ale pro porovnání. Ale teď to nemůžu najít. Ale už tam uvidíš tělíčko a hlavičku. No už se na to Tvoje mimi moc těším!!!
Holky, tak jsem zpet s Bodou - vycurany vykakany a ted delam snidani. Tady je krasne slunicko :slight_smile:. nastesti mam susicku a tak nejsem zavislak na pocasi. A muzu vam rici ze ted s Bodou tu susicku opravdu vyuziji :slight_smile:. To je jeste zlozvik z ciziny tam se jenom susi v susickach a tak jsem po 15 letech mela problem zahrnout do sve domaci rutiny zase veseni a suseni pradla a zehleni se take smrskne na polovic :slight_smile:. Mamka mne sice prohlasila za linou zenu v domacnosti skazenou zapadem ale at si rika co chce jak chce ja jsem rada ze susicku mam - tak mne klidne take zavrhnete jako lenosku :slight_smile: :slight_smile: mam trening od mamci :slight_smile:
@evik31 tak to je fajn.To ta moje taky.Od čeho by jinak byli,že. :grinning:
10. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdo ted ceka na mrchu? To aby doufalka a marcelka poslala tu jejich s adresou a plankem k vam - oni ji ted 9 mesicu nebudou potrebovat a tak by ji radi poslali jinam. Rvasatko, tobe ji neposleme ty tam mas asi bobiska :slight_smile: chichichi
10. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
KO mam v 11:30 a pak to mam asi 40 minut do kanclu a tak vam podam zpravu po obede :slight_smile:. Ja jdu do sprchy a pomalu se chystat - v prazske zacpe mi to vezme asi 45 minut projet Prahu.
10. srp 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek no to jsem hodná.Jestli tam ji mimíš tak jí fakt nechci a jinak sem s mrchou :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek držím palečky, ať KO vyjde OK!!!

Jinak mě má mrcha přijít v pátek, ale nejradši bych, aby vůbec nepřišla. Ale to se mi nepoštěstí :frowning2:
10. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Třeba joooo.Co ty víš holka :wink:
10. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika to jako ze by to mohlo vyjit jako Rvasatce po domacim snazenicku??????????????? nejak jsem mimo misu jestli jsi byla na KET nebo ET ale ja myslela ze az v zari?
Asi bychom meli pridat do tabulek i domaci snazenicko (v dobe OVU) protoze to je pak take cekani na dve // ne?
@rvasata @rozmarynek u nás to holky nehrozí. Manžel prodělal v dětství rakovinu a po ozařování už nemá ejakuaci. Takže u nás to může jít jedině s pomocí doktorů. Ale díky za to, že to vůbec jde!!!
Jinak rozmarýnku, na IVF jdeme v září/říjnu. Uvidíme, jak to bude s rekonstrukcí u nás v CARu a jak mi dorazí mrcha a tak. Ale to všechny znáte :slight_smile:
10. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Tak to nevadí,tak pomůžou dr.Ale je super,že je takový pokrok a všem může být dopřáno mimnko
10. srp 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zpět z krámu a vy nikde no dneska u nás budou asi čertovska jatýrka s rýží,když jste nepodaly jiné návrhy :unamused:
jinak
@kessinkaa strašně moc na tebe a na miminko myslím at je vše tak jak má být a kde být :wink: už je tvůj čas tak doufám,že ted tam někde na tebe bliká miminko :grinning:
10. srp 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííí u nás sluníííííčko.Tak doufám,že vydrží celej den.Ať vyperu co nejvíc praček :grinning:
10. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek