• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 To mě pobavilo:slight_smile: Jako, že mu tam prostrčila Kessinka baterku, jo? Nějakej smluvenej signál?:grinning::grinning::grinning:

@barbika Tak to, že je manžel živý a zdravý, je teda super a ve stínu té nemoci je už podružné, že s ostatním musí pomoci mudři:wink: Naopak je paráda, že vlastně mohou. A že jsem tak smělá, podstupujete to s darovanýma mrškama, nebo je to až tak "dobré", že je ještě možné je manželovi odebrat? jestli nechceš, neodpovídej. Je to intimní dotaz, tak chápu:slight_smile:

@evik31 Zdá se mi, že tak dobře vyváříš... Co jsou to čertovská jatýrka? Sem s recepisem prosím. Já mám s manželem játra moc ráda. Barunce je ještě nedávám, ale už jsem přemýšlela, že začnu... Ovšem čertovská, ta asi pro ni nebudou ani náhodou:slight_smile::slight_smile::wink: Já dnes dělám jídlo bez fantazie, a to pečené kuře s bramborem a okurkovým salátem. Nějak se mi nic nechce a tohle se dělá "samo":slight_smile:
10. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka tak baterka mě ani nenapadla,myslela jsem,jako ,že na ni bude blikat srdíčko miminka :grinning:
jinak recep je podobný jako na játrovou omáčku
osmažíš cibulku,pak játra (já používám spíš kuřecí),opepříš,přidáš asi 3lžíce kečupu,podleješ a dusíš než ti játra změknou pak přidám vývar z bujonu,pokud chceš tak dosolíš a přidáš ještě trošku chilly,ještě chvilku povařím a zavářím to smetanou a v ní mám rozšlehanou trošku mouky.
To je vše smetanu a vývar dávám podle množství jater a strávníků,mm tu chutná víc než normální játrová omáčka,je taková pikantnější,když jsou děti tak chily nedávej dej trošku pikantnější kečup,každý podle své chuti ta smetana to zjemní
10. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já na tyhle recepty chodím na stránky Maminčiny recepty,ale chtěla jsem poslat jen odkaz a koukala jsem ,že už tam ten recept nemá tak jsem jí psala proč ho smázla byl fakt dobrej a ty potahuješ taky dorty tak se jukni na její stránky nad dortama slintám :grinning:
10. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já už jsem ubytovaná v CARu a snažím se odpočívat :wink: ale vzhledem k tomu, že jsem si vzala noťas, tak to vidím, že budu i pracovat :wink: manžel přijede až odpoledne a ráno v 9 nás to čeká :slight_smile:
@kessinkaa už se těším na fotečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@rozmarynek ty máš kdyto IUI? nějak už nestíhám dočítat...vy toho vždycky tolik nakecáte
@doufalka myslím na Tebe, aby to nebyl Pregnyl a zadařilo se :slight_smile: :wink: :wink:
10. srp 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Díky:slight_smile: Jj, ty stránky znám a sem tam koukám. Já sice potahuju, ale jsem samouk a nijak moc mě to nebaví. Že bych to dotáhla do nějaké nádhery, o tom si můžu nechat jen zdát:wink: Mě stačí ty moje obyč a jsem z toho na palici. A játra taky dělám kuřecí. Z veprových jsem stahovala takovou tu blanku, a to mi trvalo.... Kuřecí jen trošku očistím a je to. A jdou udělat stejně jako vepřové i jako minutka, tak co. Tu omajdu zkusím. Udělám ji jako ty, Báře ji dávat nebudu, protože ona mi potvora nejí jídla, kam se přidává smetana. Takové takové ty rychlovky se smetanovo sýrovou omáčkou... to dělám jen pro mě a manžela. Báře se vyvařuju s hotovkama :angry:

No a pokud jde o to srdíčko, tak jsem to pochopila. Jasnačka:wink: Jen mi to v tu chvilku přišlo vtipné. Blikací miminko:slight_smile:
10. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 a ty jsi ubytovaná v caru proč holka,já myslela ,že jdeš na opu,jsem ted nějaká zmatená :astonished:
10. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Tak teď odpočívej a nestresuj se:wink: A přeju co nejlepší probuzení z narkózy. Pokud jdu na plánovaný zákrok, jako je třeba to OPU, tak se probouzím dobře. Asi jak jsem na lačno... Ale když jsem několikrát potratila a vzali mě rovnou na sál, tak to probuzení bylo jako horor!!!!!! Tak si myslím, že když si tě připraví, bude to O.K.:slight_smile:
10. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky si prohlíží encyklopedii a krásně si u toho vypráví... Ona Maruška je starší, bylo jí v květnu 6 let, tak už má víc rozumu, ale stejně jsou to prďolíny, obě dvě:slight_smile:
10. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka panejo tak to máš teda malou potvůrku doma co se týče jídla,ale to nejí ani spoustu hotovek do těch taky přijde smetana,tak to by jse mě teda taky nechtělo pořád přemýšlet co vařit ,mě to stačí takhle ,no ale to poznám až budou děti(jestli teda) :wink:
10. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka pane jo ty budou vzdělaný :grinning:
10. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no u nás v CARu doporučují být před OPU už o den dříve u nich, aby si byla v klidu a tak...můžeš zůstat doma, ale pak si nechávají podepsat nějaké papíry :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vzhledem k tomu, že bychom museli jet z Ostravy docela brzo, abychom tu tak v 8 byli, tak mi to i celkem vyhovuje
@doufalka jojojo od půlnoci nemám jíst a teď se vyloženě flákám...ležím si na pokoji a pokud se chci jít projít, můžu...ale nechce se mi, počkám na manžela a pak asi zajdeme na nějaké jídlo...i když já už moc chuť nemám...jsem vždycky před narkózou nervózní...blbě se z ní probouzím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 aha tak to joooo teda a máš tam aspon na pokoji telinu my jsme měly
10. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 mám :grinning: je tu i kuchyňka a ostatní pokoje jsou prázdné, tak je tu klid...
10. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka máme naštěstí to štěstí, že je manželovi můžou odebrat. Takže ve stejný den musí jako já pod kudlu, jak se říká. Ale jsme rádi za to, že to takhle jde. Poprvé, když jsme šli na IVF, tak jsem ještě nevěděli, jak na tom ty mršky budou, tak jsme měli v záloze i darované, ale naštěstí nebyli potřeba :slight_smile:
Jsem taky šťastná, že po tom všem co prožil je manžel zdraví jako řípa!!
10. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dávám Vám sem odkaz na jedno video.... Písnička nic moc, ale to co příjde po tom.....

Doufám, že to admini nesmažou, kdyžtak Vám to pošlu do IP :grinning:

http://www.youtube.com/watch_popup?v=BNR74UCidBI&feature=player_embedded>/ww
10. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpet z KO. No a nic moc - asi nejhorsi vysledek za posledni 6 mesicu kdy pekne pravidelne ovuluji a vse je jako z ucebnice. mam na to sve 2 teorie tak vas snad pobavim. Takze perinka 7mm coz je pry ok ale ja 12 DC jiz mivam 9mm perinu, no a folikulik taky pekny bridil - jen 12 mm coz znamena ze za 4 dny povyrostl jenom 3 mm coz je teda pekny laidak!!!! Teorie 1- : Vse se chova v synusojdach a tak po IVF a jeste minulem mesici bylo vse na vrsku a ted je to utlum takze dole a musime to zase pekne rozjet do toho vrsku. Teorie 2: tak jsem folikulikovi domlouvala aby se moc rychle neurodil protoze v CARu maluji az mne poslechl a ted se pekne coura.

No a ke vsemu muj folikulik je hned vedle cevy takze pan doktor rikal ze to se mu bez narkozy delat nechce protoze se mrsknu a budu mit pekny hematom :slight_smile:.

Takze domluva takovato: Ve ctvrtek dalsi KO a naplanovat IUI. Pristi mesic IVF a kdyz to nedopadne tak mi pry umozni NATIV ikdyz ho v CARu jiz 6 let nedelali protoze meli spatne vysledky (pry ze 300 pokusu 1 tehotenstvi).
10. srp 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu si koupit neco k jidlu - hlady uz ani nevidim. Za pul hodky jsem zase u vas.
10. srp 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 tak to je paráda :grinning:
@barbika ráda bych se podívala,ale když na to kliknu tak tam mám jen černo a nic se neděje :unamused:
@rozmarynek no hlavně,že to bereš optimysticky :wink:
já jdu taky vařit at má mm obídek :wink:
10. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka do receptu jsem ti zapomněla ještě napsat červenou papriku sladkou,tu dáváš jako obvykle do základu
když to člověk vaří tak si vzpomene na věcí :grinning:
10. srp 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka,tak už jsem tady.Vše je jak má být,paní doktorka byla spokojena :slight_smile: ,já taky.Jsem předaná k mojí doktorce.Už jsem tam stihla skočit a prý,když příští týden bude vše ok,dostanu průkaz .Tady přikládám fotečku
10. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak koukám,že někde asi relaxujete :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa fotečka krásná tak co blikalo mimi na tebe :grinning: byly signály :grinning:
10. srp 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no už se kapku mrskalo,bych nevěřila :grinning:
10. srp 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa a bude to lepší a lepší uvidíš :grinning: achhhhhhhhhhh joooooooooooooo holka já ti tak závidím :cry:
samozřejmně zdravě závidím :grinning:
10. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Tak to je mi líto. Někdy je až k vzteku, mít tak poslušné děti a vejce, že?:wink: To bylo pořád počkej, neuteč... Tak teď neuteče! Jinak s tou statistikou Gestu jsi mě moc nepotěšila! Ovšem v Pronatalu je nějaká úspěšnost slušná (v číslech teda nevím) - jak mi řekla doktorka, která mi ho nabídla. Ono před 6-ti lety taky byly jiné postupy, tak to třeba šlo hůř... Doufám, že budu jedna z těch, kterým to vyšlo. O takhle mizerné statistice jsem nečetla ani nikde na netu a že tam se to pesimistickými úvahami na téma NATIV jen hemží:wink:

@barbika To je teda paráda, že se takhle vylízal:slight_smile: Moc vám to přeju a nevidím jediný důvod, proč by vám to nemělo vyjít:slight_smile:

Holky měly kuře s bramborama a k večeři bude bramboračka a fleky s koubama... To jsem zvědavá, co spase Maruška, která houby nejí :unamused: Je to síla, přizpůsobovat jídelníček dvěma vyběračkám! Bára jedla vše do té doby, než jsme ji dali do miniškoličky. Tam se naučila móresy, to by jeden brečel!
10. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 neboj dočkáš se.Podívej,já se snažím 10 let a 6 let po Carech.To dáš Eviku neboj!!!
10. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jo zvykej si až budeš mýt 2 a káždý bude chtít něco jiného :grinning:
10. srp 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa mooooooc krásné!!!!! a jak závidím :slight_smile: !
@barbika video dost dobré...už mi ho poslala kamarádka, ale ráda jsem se koukla znova......jen mě z dívaní na něj bolí celé tělo :grinning:
10. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa těch 10let my ani neříkej to by mě asi vezly ,nebo já nevím,u nás je jedna výhoda(nebo nevýhoda),že na nás nezkouší IUI tak to snad půjde rychlejc,no jsem na to zvědavá dnes mě bolí břicho jak prase jak když to mám dostat i prsa mě pořád bolí :frowning2:
10. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 tobě to video šlo,mě teda ani tuk :frowning2:
10. srp 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek