• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 jo, šlo bez problémů :wink:
10. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Náááádheráááá:slight_smile: To je dobře, že to šlape, jak má:slight_smile: A jak je ta bublinka veliká? Já to nemůžu z té zmenšené fotky nijak vyčist :frowning2:
10. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pierrette1 tak mě teda né já tam mám černo černou tmu :unamused:
10. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Na děti, které si vybírají nebudu připravená nikdy! A aby jedno jedlo to a druhé ono... To mají smůlu. Dostanou rohlik nebo housku. Stejně tak večer Maruška. Buď si z polévky houby vybere, nebo bude mít suchou housku. Už toho mám dost!

Já tam mám taky černo:frowning2: Jak se jmenuje video, že bychom si ho my, kterým to nejde spustit, spusily na YouTube.
10. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka a @evik31 Ross sisters Solid Potato Salad ...snad se Vám to teď spustí :wink:
10. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak mam plny bruch - kure s ryzi a jeste jsem si k odpoledni kavicce koupila strudl :slight_smile:.
@kessinko to je kraaaaaaaaaaaaaaaasna fazolka JA CHCI TAKyyyyyy :fearful: :confused:
10. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 ten recept jsem si taky opsala a vyzkousim :slight_smile:. jatra delam jednou za pul roku protoze je delam jen na jeden zpusob a tak ted budou dvakrat za pul roku :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu na chvíli zalehnout, ještě se vátím :grinning:
10. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ja jdu predstirat cinnost - za chvily mam poradu a tak se jdu tvarit dulezite. za hodku na vas zase juknu :slight_smile:
10. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
teda vrátím :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak hlavně nezapomen tu sladkou papriku co jsem psala dodatečně :wink:
10. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@pierrette1 To jsou ty "hadí" sestry? No člověk mě z nich bolí, jen když se na ně dívám:wink:
10. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@pierrette1
@doufalka Holky díky!!!Doufalko,máme 2 cm.Nějak se mi sekl net,tak se omlouvám
10. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek taky budeš mít a pořádnou fazolku :wink:
10. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Joooooooooo????????? A brzy????????? ja na ni nemuzu cekat 6 let - to by mi jiz zacali padat zuby a chodila bych o berlicce - o vlasech nemluvim, ty mam sedive uz ted :grinning:
10. srp 2010 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek taky už jsem stará rákoska :grinning:
10. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa ale porad mas na mne 4 roky naskok :slight_smile: :slight_smile:....... No tak ja si teda pockam noooo :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale max 6 mesicu misto 6 let :sunglasses:
10. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek když se do toho kousneš,tak to půjde rychle :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný večer @kessinkaa super bobánek.Moc gratuluju :wink:
10. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa krásná fotečka a mimísek samozřejmě taky!! Je dobře, že je všechno v pořádku a brzo už se budeš těšit z těhu průkajdy :wink:

Jinak koukám, že ty hadí ženy jste zkoukly na you tube :slight_smile: No mrazí mě z nich na zádech...
10. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa ja kousu o sto sest - uz jsem jak motorova pila :angry:
10. srp 2010 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím...

Já dnes měla pěkný den, udělaly jsme si dámskoui jízdu, se ségrou a se dvěma kámoškama, dělaly jsme si masky, celkovou očistu, líčily jsme se, nehty jsme si nechaly udělat gelovky (tak se mi ted blbě píše, ale je to holt daň za upravené ručičky) a tak mi ten den příjemně utekl, jinak se totiž docela nudím.
10. srp 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata děkuji a co ty a teta z Kostelce??
10. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@barbika dík,je to super pocit,který ještě neznám :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek to je moc dobře!!!
10. srp 2010 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Krásná fotéčka, už je vidět, že je to mločík :dizzy_face:

@rozmarynek Kontryhel se nesmí pít při krvácení, takže to dodržuju, ale sliznice mi bez problémů roste i bez něj, to mám ověřený, takže ho asi pít nebudu, leda že by mi ve čtvrtek v CARu řekli, že sliznice stojí za houby, takže bych ho popila.

@doufalka Vím, že jsi realista, ale druhá čárka tam je, takže naděje fakt ještě žije, teda aspoň pro nás "fandilky" :grinning:
10. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 no jo a hejbací mločík :grinning:
10. srp 2010 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa Teta z Kostelce nepřijela.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tak tam máš taky mloka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, teda já vubec nestíhám.. ale snažila jsem vás aspon trošku docíst, ale jste velké pisatelky!!!
kessinko, ta fotka je nádherná, to jsem se hned zasnila :wink: to je nádhera. mám takovou radost. to je dobře, že jsi tu s námi zůstala a můžeme se kochat s tebou :wink:

doufalko, tobe moc držím pěsti a vám ostatním taky, je fajn, že se to tu zase posunulo k čekatelkám. i když takto se mi ty mé tři měsíce zdají strááášně dlouhé. ale i na to čekání nás tu je víc a tak to spolu zvládneme.

holky, dnes jsem najela 25km na kole, tak snad zhubnu nějaký gram.. moje váha mě trošku začíná děsit :wink: ale to bych asi měla jezdit častěji než jednou, že :grinning:
a dnešní odpoledne v práci dva porody a oba docela těžké, tak jsem pořádně zmožená a díky tomu druhému nestíhám nakoupit, tak nevím co budu zítra snídat..tak na to hubnutí jdu docela pořádně..

ale jinak je fajn, měsíčky proběhly v pohodě a bez bolesti a docela rychle, tak už je snad vše ve starých kolejích.
10. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek