• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
ted mě napadly lívanečky nebo palačinky
10. srp 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no máš recht.No nebo jeslti jíte šišky s mákem,nebo těstoviny
10. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata asi jo asi bude něco sladkého,když nebudu sladká já teda :grinning:
10. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata a co jinak dneska nebude noc plná vášně :wink:
10. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ten můj by určo chtěl.Ale abyc pravdu řekla,mě se vůbec nechce.Já nějak tak moc často to nemusím :grinning: :grinning: .No možná když bude masáááž jako včíra.Jsem říkala proštouchneme a ten můj a co když je tam fazolka a já ji ublžím.no fakt na zabití :angry:
10. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 že by sladká předehra,jo?Evička se nám namaže šlehačkou to by manžílek čučel. :confused: :cry:
10. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šlehačku v barelech neprodávaj holka,abych se s ní namazala ,to víš já se namužu on se přežere a pak se posere a bude prdlačka to určo teda néééé :grinning:
10. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jinak koukám všechny chlapy stejný :grinning:
10. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: posere se přinejmenším taky se může i poblinkati a může ho bleti bříško a teda nevím jak tvůj,ale mýho když něco bolí.A nebo když má teplůtku 37 tka to je jeho poslední hodinka :grinning:
10. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to si piš.Jsou to chlííípnííííci a ten můj by to mohl mít snad 24 hodin denně
10. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tož Evíku jdu se teda umýt a zalehnout.A dneska nic nebude. :grinning:
10. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak jo dobrou :wink:
10. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, přijdu a tady se probírá akorát jídlo nebo sex...a já dostala hlad...chuť teď zrovna ne, ale hlad velkej, teď v noci, no to je pěkný...
10. srp 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak se nádlábni my to na tebe neřeknem :grinning:
10. srp 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jo, ale s takovou bych těch mých pracně zhubnutých 9,4kg šlo zase rychle nahoru a to nejde...
10. srp 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak leda nějaké rajčátko aspon :wink:
10. srp 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Rajče, Když mě tu mluvíš o palačinkách? rajčata jím celej den, už jsem z nich celá červená...Ale taková palačinka, jakou dělali v lázních U Ogara, s povidlama a makem...jejdamane, to bylo dobrý...uáááá, mám hlad a teď už i chuť...na tu palačinku...chci zase do lázní....uuuuááááá...

asi bych to měla jít zaspat.
10. srp 2010 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, vy jste teda ponocovaly a ještě i při jídle.. to pěkně hřešíte :wink:
to se máte, že si ted spíte a nemusíte být v práci. teda jinak tu jsem docela ráda, ale to vstávání..

snaženíčko doma určitě bude, to se už hoodně těším, miláček přijede na víkend, ale na ovulku to asi nevyjde, tak nevím. no, třeba zrovna, příroda je nevyzpytatelná.

kessinko, září je za chvilku, ale to bude teprve kontrola a kdo ví, jak dlouho se to pak bude rozjíždět:wink:
ni, tak těch domácích snaženíček bude víc, ta se miláček zlobit nebude :grinning:

mějte pěkný den
11. srp 2010 v 06:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda Ahojky,tak se třeba poštěstí doma :wink: ,moc ti to přeju.
Já zase nemohu spát,už jsem byla telefonovat s mísou :grinning: :grinning: ,no hrůza
11. srp 2010 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem...
Dnes jsem se definitivně rozhodla testovat 7. den. moje předsevzetí o desátém dnu padlo, já vím, jsem hrozná...zdůvodnila jsem si to tak, že když jsem měla zavedený sedmidenní embrya, tak přidám týden a 14 dnů jim musí stačit, aby se nějak projevily.
11. srp 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no a jak to dopadlo???
11. srp 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Zatím nijak, dnes mám teprav 4. den, v sobotu se ukáže:slight_smile:

čekám na doufalku, kdoví, jestli dnes testila, určitě ano..
11. srp 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno,
to by se ještě nějak spalo :astonished:
11. srp 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa a kam ses dovolala aspon do zahraničí? :wink:
no nic jdu si udělat něco k snídani už jsem zhltla ten svůj estrofén tak at tam není dole sám :grinning:
11. srp 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:. @marcelko No tak to testni :slight_smile: jsem napnuta jak to dopadne :slight_smile:. A sedmy den budes kdy? Dnes jeste ne, ze?
11. srp 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek psala v sobotu :wink:
11. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa ty si to teda opravdu uzivas vid? No jeste ze to telefonovani neni za placeny tarif :grinning: :grinning: :grinning: to by se ti pekne prodrazilo takove misove volani do zahranici :slight_smile:. ty trpis a mi si z tebe delame srandu vid? :frowning2:
11. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo v sobotu, no sem si rikala ze dnes to jeste 7 dni neni co jsme s Marcelkou zavadeli mimisky do briska :slight_smile:.
11. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no ono jí to do soboty uteče,dnes už je středa
11. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky: oteviram anketu: testila dnes Doufalka ANO/NE :slight_smile: :slight_smile: chichichi

Ja hlasuji za ANO :grinning: ....tak kdo jak hlasuje!!!???
11. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek