• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rozmarynek Taky jsem pro ANO...

Jojo, v sobotu to bude holky týden, tak pak uvidíme. Fakt si myslím, že by jim 14 dnů mělo stačit, aby o sobě dali vědět,no ne?

Akorát Evi to utíká setsakramensky pomalu. V lázních to fičelo jedna radost ty dny a tady se to táhne jak smrad.
@kessinkaa my si z tebe neděláme srandu, my ti závidíme...ale počkej, jak budeme nadávat, až budeme taky tak ráno telefonovat... :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek já myslím,že určo ano teda pokud má nějaký test ,že :grinning:
11. srp 2010 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@78marcela já budu telefonovat klidně každý ráno do Afriky sestřence :grinning:
11. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to budou dlouhý hovory :grinning:
11. srp 2010 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jde na mě nějaká depka holky, včera večer jsem špinila, jen tak trošku, a měla jsem bolesti podbřišku jako na mrchu, i když je na ni ještě brzo.
Ale trošku mě to straší, proto depka.
11. srp 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Anketa dnesniho rana:

testila dneska Doufalka?

3 Ano: Rozmarynek, 78Marcela, Evik
0 Ne:
11. srp 2010 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 A třeba nebudou žádný...já bych tak chtěla ségřino těhotenství, ta úplně rozkvetla, tak moc jí to slušelo, blbě jí ani nebylo, prostě si to krásně užívala, přibrala jen dvě kila, po porodu měla skoro 20 kilo dole, taky bych to tak brala.
11. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Tak jsme pro ano, a ona se pořád neozývá, kdepak je, Doufííííííííííííííííííííííí...
11. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela No ono je otazka jestli je to dobre a nebo zle znameni: jak to tu ctu tak spineni a bolest v podbrisku je na 50% zavrtani mimca a 50% prichazejici mrcha a tak ta depka byt nemusi - proste si rikej ze se zavrtavaji :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela a byl to kluk nebo holka - rekla bych ze kluk
11. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky ja bych telefonovala kazde rano i treba do zahranici i za placeny tarif - jen kdyby tam v brisku ten cervicek byl :sunglasses: . Vidis Kessinko, vubec s tebou nemame slitovani ale naopak ti hezky zavidime :slight_smile: :slight_smile: takze u nas moc utechy nenajdes vid?
11. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek tak to je dobré, 50% šance, tak to je buď a nebo, tak mi to nepomohlo. Ale minule jsem taky měla bolesti a píchání 4. den, ale nešpinila jsem. No uvidíme v sobotu. A byla to holka, krásná, sladká Terezka, mám ji v albíčku, tu moji neteřinku. Začíná mít docela vztekací období sem tam, ale jinak je hodná, fakt hodná, taky bych to tak brala.
11. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Kessinko ale kdyz je ti blbe tak si rikej - je mi hnusne ale co by za to holky z konika dali :slight_smile: :slight_smile: chichichi
11. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrýýýýýýýýýýý den :grinning:
11. srp 2010 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela aha tak holka no tak to babske porekadlo ze holcicka ubira mamince na krase a pri klukovi maminka rozkvete je teda pekny blaf :slight_smile:. Jo a jeste jsem holky slysela ze poznate jesli mate skeblicku nebo pindika podle toho jestli mate v tehu chut na sex :slight_smile:. ted si jen nepamatuji jak to je ale mam dojem ze kdyz chut mate tak je to kluk. je to nejak spojene s hormonama :slight_smile:.
11. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@rvasata tak sup sem z volicim listkem!
11. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, taky hlasuji ANO, že Doufalka testovala :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
4 Ano: Rozmarynek, 78Marcela, Evik, Barbika
0 Ne:
11. srp 2010 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Taky jsem ségře tipovala, že to bude kluk, vážně jí to moc slušelo, a ona dlouho nevěděla, co to bude, při ultrazvuku byla malá stále otočená a nechtěla se ukázat, tak až v 7. měsíci jí řekli, že to asi bude holka, tak byla štastná, ona ji moc chtěla. Já bych taky chtěla holčičku...ale nějak podvědomě cítím, že pokud to bude, tak to bude kluk. A hned dva.
@rozmarynek já samozřejmě ANOOOOOOOOO :grinning:
Tak už by se ta naše Doufi mohla objevit, ne? at nám řekne, co a jak.
11. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Doufalka se určo vzpamatovává z dááálnice :grinning:
11. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak to jsem zvědavá jestli testila dnes se nějak fláká
@rvasata tak co už dorazila,ale to bys asi hlásila vid :wink:
11. srp 2010 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Anketa dnesniho rana:

testila dneska Doufalka?

4 Ano: Rozmarynek, 78Marcela, Evik , Rvasatka
0 Ne:

No ale je fakt ze nevim jestli ma testik - ale mam dojem ze si pro nej vcera vecer skocila do kramu :slight_smile:. No ale testit uz musela - uz preci musela byt curat - nebo ze by to byl takovy drzak? :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 :grinning: nedoraziiila.jojo hlásila bych každou novinku.Jen snad,čoveče mám srajdičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: několik dní a pak břicho přejde :grinning:
11. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rozmarynek né ona nás tady jen natahujeeeeeee
11. srp 2010 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek 5krát ANO, chybí ti tam barbika.
autor
@rvasata je tak to si užij to jsem taky měla blééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@evik31 Jenže nechápu jak proooooooooooč.Co to zase jeeeeee
11. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Anketa dnesniho rana:

testila dneska Doufalka?

5 Ano: Rozmarynek, 78Marcela, Evik , Rvasatka, Barbika
0 Ne:
11. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek