• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rvasata taky jsem nechápala z toho so nic nedělej :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak co dnes kuchtíte nooooooo :grinning:
11. srp 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to je taky dobrý.Já pádím.Psasla kámoška a po obědě dorazí tak jdu uklízet a připravit něco ke káávě.
11. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nic.Dostali jsme od tchýně omáčku a knedlík..na mě teda nezbyde...noooooo,ale mě dietka neuškodí
11. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata dietka jooo a to jdeš péct joooo
11. srp 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Dočtu vás. Dokončila jsem předchozí stránku a rozsluštím anketu: ANO testovala jsem. Test NENÍ pozitivní :unamused: No nedá se nic dělat. Ještě jsem v noci koukala na statistiky a našla jsem jen brněnský CAR, kde je úspěšnost 38%, což mi přijde slušný a docela určitě to ještě zkusíme. Musím se s manželem domluvit na dalším postupu. Přeci jen ta finanční otázka při klasickém IVF, dkyž si to budeme platit - je zásadní:wink: Ale jak jsem byla k tomuto pokusu skeptická, tak dopravdy cítím, že mé další IVFko prostě VYJDE :sunglasses:

Tak nesmutněte. To, že tam vidím ty čárky a pak to zmizí je, jak psala rozmarýnek, pozitivní, protože je vidět, že se bobísci zakusují a snaží se, seč mohou:slight_smile: To dáme!:slight_smile:
11. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka - Tak je mi to líto. taky jsem si tím minule prošla. Tak se holt zakousnou příště víc, taky si to tu sugeruju, že to tak prostě teď bude.
11. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Někomu se to už povést musí, tak nebuď labuť a nech ty bobky pořádně zavrtat:wink: Jak jsem včera hledala tu úspěšnost nativu, tak jsem narazila i na dotazy o špinění a možná to procento, kdy ženy špiní a pak jsou stejně těhotné, je snad ještě větší než 50 %. ALe prošla jsem toho moc a nevím, jestli bych to našla... Zkrátka drž se a neházej flintu do žita:slight_smile:

@Kessi Holka zlatá, klidně bych to na chvilku vzala za tebe, i když vím, že bych se pak proklínala... Vydrž Prťka, vydrž!:wink: Já jen doufám, že já jsem si tohle už vyžrala a v druhém těhotenství tohle prožívat nebudu. S Bárou - nevím, jak bych to zvládala :frowning2:
11. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Já mám opravdu naprosto nutkavý pocit, že to vyjde, tak jsem tak nějak v klidu, jen jsem otrávená, že mě ten kolotoč IVF čeká znova. To mě docela otravuje. Kdyby to šlo za stejné peníze jinak, snadněji, vůbec bych se nezlobila:wink: Ty buď v klidu:slight_smile: Ony se ty testy nemají dělat právě z toho důvodu, aby se člověk nenatěšil a pan nebyl zklamaný. Každý to má jinak, ale já jsem byla alespoň dva dny šťastná, ale tou slabší čárkou jsem se začala připravovat... Těšit se celých 14 dní a pak rána mezi oči... A to napětí v té době... Ne, takhle jsem spokojená. Mohlo to tedy být pozitivní, ale tak prostě příšetě:slight_smile:
11. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Já si taky myslím, že i kdyby čárka byla a pak zmizela, tak teď na to budu připravená a nebudu se už teď tak moc radovat. předtím jsem byla štastná, že je čárka a pak rána mezi oči, když mizela. Předtím jsem netušila, že se něco takového může stát, tak to bolelo, teď už budu opatrnější, když tam bude a radovat se budu jen tak opatrně. ale zkusím to ten sedmý den. Lepší jistota než se dalších 14 dnů těšit a pak trápit.
11. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Doufám, že ty se budeš radovat celých 9 měsíců:wink: Jdu se vrhnout na holky a na chvilku vyrazíme ven. K obědu budeme mít asi kuřecí rizoto ze zbytku kuřete ze včera:slight_smile: A neo to holkám ogriluju a budou mít stejný oběd jako včera. Jak si řeknou. Ještě máme bramboračku. K večeři budou fleky s houbama:wink:
11. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to mě mrzí, ale na druhou stranu mám radost, jak to bereš a je dobře, že jsi "v pohodě" protože to tělo to potřebuje a stejně jako Ty tak i já pevně věřím, že jednou to musí vyjít. Nám všem to musí vyjít!!!!! Vždyť ta medicína už je tak daleko, že už to není nic neobvyklého a to co podstupujeme teď už je vlastně skoro běžná normální věc...

@eviku kuchtím zeleninovou polívku a pro nás s manžou ještě ty bramboráky z cukety. Já totiž zjistila, že nemáme lilek, ale cuketu. No jsem já to ale zahrádkář :grinning: :grinning:
Ale my jí dostali od manželova kolegy a ten nám řekl, že je to lilek. No hlavně, že je to jedlý :grinning:
11. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu taky ven, mám vycháízku a tak se alespon projdu.
Jinak jsem nějak holky přestala hubnout, to mě štve.
11. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
5 Ano: Rozmarynek, 78Marcela, Evik , Rvasatka, Barbika,Kessinkaa
0 Ne:
A holky,jste pěkný POTVORY :angry: :angry: :angry: ,já VÁM to připomenu :grinning: :grinning: :grinning: ,už se na to těším :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa sranda musi byt i kdyby tatu za koule vyseli do pruvanu - omlouvam se za to prirovnani ale to mne zustalo z mych pubertalnich let. :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :frowning2: :cry: ach jo,jak je to možný?!Fakt tam není ani duch????
11. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsi bojovnice a beres to uplne suprove. ten testik dneska byl 25 a nebo 10? Na mene citlivy test je podle mne velmi brzo ale nechci ti vhanet nadeji do zil kdyz uz jsi se s tim takhle super srovnala :slight_smile:.

No to uz je podruhe co se mimisek zavrtal - i minule jsi mela ducha - mozna bych skusila vetsi davky utrouse a poradit se z mudr jak by se to prostredi pro mimi mohlo jeste vylepsit. je videt ze mimi se zavrta ale pak se mu tam nejak nelibi :frowning2:.
11. srp 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka :frowning2: jeeee to není možný.Já byla přesvědčena že to tam je.Ale to nevadí,příště. :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek koukám,že nám stárne schránka,ale mozek je jak u puboše :grinning:
11. srp 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa teda to jsou přirovnání stárne schránka :grinning:
11. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa presne tak :slight_smile: duchem jsem uplna mladice :slight_smile: jen uz mam dost najeto km :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek přetočenej tachometr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jenom žasnu děvčata :grinning:
11. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tady stále nikdo tak jdu vařit nooooooooo :wink:
11. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem zpět z vycházek a mám už po zdravém obídku.
Dneska zatím žádné bolesti, žádné špinění, ta snad je to dobrá známka, však v sobotu se už třeba uvidí...
11. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No já myslím, že tam prostě není. Naopak jsem si řekla, že možná utroše vysadím, abych to co nejdříve dostala, ale ne. Počkám do řádného termínu testování. Buď tam nic nebude a vysadím utroše, nebo to do té doby dostanu a bude. V tom minulém pokusu... Holky, já jsem to asi nepsala (nebo psala?), ale já jsem večer uklouzla a dopadla na ruce... No a ráno jsem krvácela. Mám pocit, že tehdy to skončilo tímto. Jak jsem byla na té chatě, tak nevím, jestli jsem vám to psala nebo ne. Tam jsem měla omezenou možnost v klidu usednout k diskusi.

@kessinkaa Tak u mě to stárnutí jde ruku v ruce s kastlí :unamused: Nějak se nemůžu na nic vymlouvat. Sice se necítím staře, ale mám takové konzervativní postoje a názory...

@78marcela Odstartuj další vlnu:wink: Je to na tobě, předala jsem ti štafetu!:slight_smile:)))
11. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela a jakej byl ten zdravej obídek :grinning:
11. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jak to,že jsi spadla????
11. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka přebírám štafetu, doufám, že se toho tentokrát zhostím se ctí...

@evik31 měla jsem jen podušený kuřecí plátek na vodě a k tomu uvařenou zeleninu z mražáku (mrkev, hrášek, kukuřice)

Teď jsem si holky přemáchla kalhoty a babička mi k tomu ještě přihodila její zástěry a prý at to jdu pověsit, tak jsem šla, jenže v tom starém těžkém lavoru bylo prádlo ještě s vodou a bylo to pěkně těžké, když jsem to zvedala ze země...doufám, že jsem to nějak nepodělala.
11. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marcelko, to teda zlobíš.. ale mimísek musí přece taky něco vydržet, jak by to těhotenství vypadalo, kdyby to nevydržel. normálně o tom ještě holky ani neví a dělají úplně všechno.. neboj a nestresuj se!! stejně je ještě ve vejcovodě a tam je malililinkaty a schovaný..
11. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek