• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
doufalko, to jsem smutná, takže do toho opravdu půjdeme znovu spolu. to mi je líto. ale utroše bycj ještě nechala, ještě si dej šanci. maličká naděje tam pořád je.

tak já měla k obědu špenát a byl vynikající. teda ja ho raději s bramborem než s knedlou
, ale hlavně že nemusím vařit :grinning:

tak já tu dnes končím a jedu domů a aspon na hodinu na kolo a večer na masáž..to se těším. mejte se pěkně a hlavně samé dobré zprávy
11. srp 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcajda Díky za útěchu. Taky si říkám, že to prostě musí něco vydržet. Mám známou, co běhává maraton, taky jsem s ní mluvila o miminku, prý taky chtějí a že se do toho pustí pořádně až v létě, až po maratonu, protože to je fyzicky děsně náročný, i příprava, denně běhala od 20 do 40 km a pak mi naráz přišla sms, že je těhotná a že s ní prcek už i ten maraton běžel. Tak snad to moje mimčo bude taky držák:slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
marceli, bude!!!
11. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka utrouse jeste nevysazuj. jak rikas pockej pekne na 12 - 14 den po ET pak testni a pak vysad. Aby jsi jeste neco nepokakala a pak si to vycitala :sunglasses: .
11. srp 2010 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak u mě špatné zprávy :frowning2: Dneska jsem musela ukončit stimulaci, protože ze mě v poledne začala proudem crčet krev. Tak jsem hned volala do CARu, musela jsem na prohlídku a výsledek je, že díky té cystě, kterou mi odsávali, se mi pravděpodobně rozházely hormony, proto to krvácení a navíc i dle UTZ minimální reakce vaječníků na Puregon. Takže stopka a zítra se jdu domluvit, co dál ...
11. srp 2010 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kessinkaa No na trávě.... Tak jsem vám to asi nenapsala! To jak jsem byla rozrušená. Večer jsem to ani jako pád ani nebrala. Byly jsme venku. Děti se honily... A byl tam takový travnatý svážek a jak byla ta tráva suchá (bylo to už spíš seno), tak Bára uklouzla a já jí vystřelila zachytit (což se mi povedlo), ale vzápětí jsem uklouzla i já a dopadla jsem dozadu na ruce. Tak, jako jsme ve škole dělali takového raka (nebo jak se to jmenovalo). Na zadek nebyl žádný náraz, ale strašně jsem se lekla... to by se mi holka snad zabila... No tak tolik k mému pádu. Hned jsem na to zapomněla, ale ráno, když jsem zjistila, co se dějě, jsem si na to zase hned vzpomněla...

@rozmarynek No nevysadím. Myšlééénka ta mě napadla, protože jsem po něm strašně unavená a potím se jak dveře od chléva... Tak jsem si myslela, že si ulevím. Ale počkám s tím. Ale už jsem se zapsala do jiné diskuse tady, že nemám léky... Třeba se najde nějaká holčina, které nějaké léky zbyly a ráda by je za rozumnou cenu prodala.... Jenom za léky,když mi ničím nepřispěje pojišťovna dám (podle poslední stimulky) přes 36000Kč:frowning2: Můžeš mi prosím tě napsat, čím jsi stimulovala ty (já menopur, gonal) a kolik stojí? Děkuju ti:slight_smile:
11. srp 2010 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alim75 tak to mě mrzí příště už to snad bude lepší a výjde to :unamused:
11. srp 2010 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 To je normálně k posrání! No cysty jsou svině (a to dámy prominou - bez pardónu!). Měla jsem ji taky. Musela jsem na laparku, která se nakonec zvrtla v normální operaci a mám na bříše jizvu od kyčle, ke kyčli... Doktor mi po probuzení řekl, že to bylo malé drama, že jsem málem přišla o dělohu... Tak snad se to tobě odsátím nějak spravilo a teď se jen ustálí hormony... No budu ti držet palce holka. Je to fakt boj!!! Kdo plodí a rodí, jak na běžícím pasu, nepochopí nikdy :confounded:

Jdeme ven, tak čau ženy:slight_smile:
11. srp 2010 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@doufalka já zase ,když jsem byla po et tak jsem ležela a naše čičina my skočila na břicho taky mě pak napadlo jestli jsem něco nepokakala,ale já neměla ani pozitivní test tak snad né,no s tím už nic nenaděláme :frowning2:
11. srp 2010 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 no prosím tě,to je fakt hrůza!!! :frowning2:
11. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@doufalka tak to mne leky vysli teda o mnoho lacineji. mela jsem kratky protokol a tak jsem stimulovala jen 12 dni. Platila jsem: Synarel sprey do nosu (ten mi zbyl i na druhe IVF takze ten ted kupovat nebudu) - ten byl nejakych 1300 - 1 500 Kc ted to pesne nevim a pak Merional a to bylo nejakych 12 000Kc. je to starsi produkt ktery neni v peru ale normalnich injekcich ale je o polovinu levnejsi nez Gonal. takze jako samoplatce jsem sla do toho Merionalu.
11. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 no to smuuuuuuuuuuuula :frowning2:. Hm to chce skusit jiny protokol a jine leky az si telo trochu odfrkne. Mozna bych zauvazovalo o minimalni stimulaci a Nativ kdyz tak blbe reagujes na hormony.
11. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Píchli mi nějakou injekci, takže se to crčení naštěstí zastavilo, ale byla to fakt hrůza, ta krev ze mě normálně tekla proudem :frowning2:
Ve vaječníku bylo vidět jen pár drobných folikulů, takže doktor říkal, že bůhví, jestli by z toho vůbec něco bylo. A zítra se mám jít domluvit, jak to uděláme s pojišťovnou ...
11. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Doktor říkal, že to způsobila pravděpodobně ta cysta, že jsem neměla správně srovnaný hormony. Vlastně v den, kdy mi ji odsáli, tak jsem hned začínala stimulovat, což asi moje tělo nezchrouplo.
11. srp 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak co nového tady ,na mě padla nějaká totální únava bych pořád spala :unamused:
11. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 no to je jasne ze ta cysta - potvora jedna ale si rikam abys nemusela tak dlouho cekat nez bude telo ready na velke davny hormonu tak bych mozna udelala pomaly rozjezd a skusila nejdrive nativ jen s minimalni stimulaci.
11. srp 2010 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozmarynek Uvidím zítra, co na to "moje" doktorka, co vymyslí její študovaná hlavinka.
11. srp 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 Je mi to líto, musel to být šok teda. uvidíš, co ti zejtra řeknou...

Tak jsem se holky těšila na vycházku od čtyř do šesti, a došla jsem akorát k našim, kde jsem vytuhla a spala až skoro doteď, kdy mě mamka budila, že už mi končí vycházky, at jdu zpátky k babičce...to jsem z toho teda měla, z těch vycházek...
11. srp 2010 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: krásný večer
11. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 :frowning2: :frowning2: Jee tak to mi je moc líto.Tak budu drže palce a čekat na zprávu jaký bude další postup
11. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se mi zase objevují kapičky krve, je mi úplně špatně hrůzou, aby se to znovu nepustilo :frowning2:
11. srp 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alim75 To je v háji, kdyby něco, okamžitě do CARu, určitě mají nonstop linku. nebo na pohotovost, to není žádná sranda.
11. srp 2010 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@alim75 tak snad to byla jen nějaká dozva krvácenía bude to dobrý :unamused:
11. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata tak jaká byla slezina s kámoškou :wink: sis zase podrbala vid
11. srp 2010 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Ahojda,byla to naprostá bomba.A zítra jedu k sousedce :grinning: :grinning: :grinning: .Já tak aráááda drbu,drbu,drbu
11. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata tak že nepřijedeš drbno :grinning:
11. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 tož já bych přijela,ale já a řidít.Bych se ztratila.Tož kde že to bydlíš???K :grinning:
11. srp 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@rvasata až v Hostinném zlato to je trošku dál :grinning:
11. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 Evčo, jsi stále na neschopence? Máš vycházky? Kdo ti napsal tu neschopenku? Gyndař nebo v centru?
11. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@evik31 no tak to jsi mi toho teda řekla.Moje zeměpisné vědění je na 2 věci.Popsat :grinning:
11. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek