• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Věřím,že to vyjde,mám všem to musí vyjít!!!!!!To štěstí budeme všechny potřebovat. :wink:
21. čer 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
Jééééé,tak to máš skvělý,tolik embrýsků,tak to určitě vyjde!!Nám odebraly 14 a když jsem volala v sobotu,
tak 10 se jich chytlo.Zítra mám volat znovu,tak snad se drží všechny.Tak to už se nemůžeš dočkat srpna,
že jo??Ale neboj uteče to jako voda a budeš mít mimísky u sebe. :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teeeeeeeeeeeedááááááááááááááá vy jste se ,ale rozkecaly a beze mě joooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co jsi brala za léky? Odběr proběhl v pohodě?
21. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Eviku, když se někde touláš, tak tu kecáme...
Já měla vcelku těžký odběr, měla jsem 33 vajíček, a 28 se oplodnilo. Ale některé později a tak oni zamražují pouze ty, které se dělí podle předpisů:slight_smile: Takže 2 ke mě a 13 do mrazáčku. I tak je to docela dost, doufám, že to máme zásobu i na další děťátko za dva tři roky.
21. čer 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale,že jsme to rozjely už jsme na druhé straně :grinning:
jinak vítám v našem VIPclubu pampelišku,kterou už trošku známe z předešlé diskuze :grinning:
a marty 154 ,která čeká na miminka tak tady budeme mýt dalšíčekatelku na // společně s Martiiikem :grinning:
aspon v tom holka nebude sama :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No píchala jsem purogen a jím pořád prednison.Teď po odběru mám náplasti a vaginální gel,aby narůstla sliznice.
Doktor říkal,že nám sliznici jak deku,ale my potřebujeme pořádnou peřinu :slight_smile: Tak snad naroste.Jinak odběr byl v poho,
měla jsem strach,ale vůbec žádný problém.
21. čer 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31
Všechny jsme čekatelky na //,tak doufejme,že už budou jen samé dobré zprávy.Myslím tím // u všech
21. čer 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela no jo když nám pořád blbne ten monitor a to už máme jiný tamten jsme vyměnily
tak se manža rozhodl,že otevře tu kisnu a vysaje prach,ale stejně si myslím,že to nepomůže :unamused:
tak jsme se rozhodly,že počkáme až se podělá úplně a pak si hned zajedem koupit pořádnej krásně drahej notas samozřejmně na splátky no nekradem né :wink:
21. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela
To jo,to jsi měla hodně vajíček.A nebolelo tě břicho??Mě už totiž den před odběrem bolelo břicho,jak kdyby měla přijít ms.A co jsi píchala ty?
21. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé puregon jsem měla taky a prednison též akorát po OPU a ET jsem dostala na zavádění utrogestan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marty 10 vajíček je teda luxus mě akorát dvě zavedli a čtyři zamrazily :cry:
ale jinak jsem jich měla celkem 17 ,ale zkoušeli je oplodnit normálně tak jsme o hodně vajuch zbytečně přišly a pak nám je stejně těch pár zbylích oplodnily pomocí ICSI
jo Marcelka je zatím rekordmanka na našem foru ve vajíčkách :grinning:
21. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31
No tak já beru prednison od začátku,co jsem začala píchat a budu prý pokračovat pokud to vyjde až do 12.týdne.
A po odběru mám náplasti EstraHexal a gel Crinone.A kolik jsi píchala jednotek?Já 100 denně.
21. čer 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31
No my jsme nechali oplodnit všechny pomocí ICSI.Prý je větší úspěšnost a když jsme do toho daly už tolik peněz,tak ať to vyjde.No myslím že Marcelku málo kdo překoná.
21. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem píchala ráno 200 jednotek a večer 100jednotek ,takže sem byla přehormonovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ten prednison jsem brala taky od začátku
my jsme je taky tak chtěly nechat oplodnit,ale řekli nám ,že má manžel krásný spermie,ale asi jsem holt měla tvrdý vajíčka,nebo si mršky malý zapomněly zoubky :grinning:
o penězích mě ani nemluv už ted se hrozím kolik budou chtít za ket :unamused:
21. čer 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo,to sis pěkně píchala,bohudík že já jen ráno.Ale hledala jsem na netu kolik si holky píchají a taky měli skoro takové dávky,jako ty.Ale páni doktoři tomu rozumí víc,než já.Manžel má spermie taky vzorové ,ale i přesto jsme zvolili ICSI.No hlavní je,že máš ještě 4 mrazáčky.
21. čer 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo určitě tak snad zabojujou,když to jejich bráškové vzdaly a zas odplavaly :wink:
jinak koukám holky se někam ztratily :frowning2:
21. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si teď byli dělat s přítelem pěknou chvilku. Rozebírali jsme ten náš nový byteček, co a jak tam budeme dělat.
21. čer 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už jdu do pelíšku, jdu si lehnout s učením, ve čtvrtek mám nejtěžší zkoušku za celé studium. Zítra během dne si vás dočtu a odpovím. Papa a pěknou dobrou noc.
21. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, vy povídáte
já jsem se nacpala u kamarádky dobrutkama a jeste mi pujčila net, to mám přepych..
marty, vítam te i já a mej se s námi moc pěkně
já si tyden píchla 150gonalu, druhý týden 150 gonal a 75merional a ode dnes225 gonal a 75 merional. no a co se mnou vymyslí ve středu, to se nechám překvapit.. hlavně aby folíci rostli. že bych doufala ve větší počty, to jsem už vzdala, holt mrazáčci nebudou.. ale však je nebudu potřebovat :wink:
21. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak dopadla hypotéka Marci dali ,dali :grinning:
21. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ty jseš návštěva všechno jím sníš a ještě vlezeš na PC :grinning:
21. čer 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marcel dobrou a moc se neuč ty to zvládneš levou zadní :grinning:
21. čer 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
v papírech z FN je napsáno, že ISCI může způsobovat neplodnost u chlapců. nevím, proč to tam píšou, akorát člověka znervozní.. když jiná možnost mnohdy není. taky do toho půjdeme, at je to bez rizika..

marceli, at se ti zkouška zadaří!!
21. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda děkuji za přivítání :slight_smile: Hlavně se neboj,folíci budou!!A i mrazáčci.Vidím,že už se obě budeme těšit na středu.Ty na kontrolu a já na ET. :slight_smile:

No nic,taky už jdu do hajan,to počasí mě nějak síly nepřidává.Přeji dobrou noc.
Marci,taky přeji hodně štěstí u zkoušky.
21. čer 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se k vám přidávám, jestli můžu :slight_smile: . Doufám, že se nám podaří taky v létě. Do dvou měsíců mám jít na KET.
21. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@reny vítej,teda to se tady rozrůstáme během jednoho dne co dne odpoledne :grinning:
reny kolikáté to už máš ivf ,když jdeš už taky na ket taky se nezadařilo,nebo k němu vůbec nedošlo :unamused:
já jdu na ket ted v červenci
21. čer 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak děvčata já jdu do hajánek ,zítra ahoj :grinning:
21. čer 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za přivítání. Byla jsem v květnu na prvním IVF, ale nedošlo k ET :frowning2: Embryjka museli zamrazit. Rozjel se mi hyperstimulační syndrom a nebylo mi vůbec dobře. Ale už je to dobré a těším se na KETík.
Tak dobrou, já už taky jdu, nebo ráno nevstanu... ahoj.
21. čer 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, a pěkný celý den

a taky vítám reny. to se bude dobře čekat a chystat a plánovat, když nás na to bude tolik!!
reny a ten hyperst.se ti rozjel po odběru, nebo už před? a kolik sis toho píchala? mělas asi hodně folíků? jsem zvědavá..

marty. tak to tu budeš prožívat společně s Martiikem.ta myslím jde taky :slight_smile:

evi, to jsme se skamarádkou-taky evkou- zasmály, napsalas to úplně přesně. přijdu a všechno sním..naštěstí nemám sklon k tloustnutí, protože já jídlo opravdu ráda.. a teď s těma hormonama, no mě chutná..

tak jdu pracovat..at se daří!!
22. čer 2010 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek