• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@doufalka mě taky zůstal Synarel, ale puregon jsem dostávala na několikrát, aby se ušetřilo:slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Není to ani tak nepříjemné, jako je preventivní prohlídka u gynekologa. Prostě NIC:wink: Toho se neboj. U nás v centru se chce, aby jsi přišla trošku napitá (vody). Zavádí se pod ultrazvukem, tak aby byla pořádně vidět děloha. Pak se 40min. leží. To je asi nejhorší, když si uvědomíš, že mě tlačí močák a chce se mi strašně na WC... Ale fakt to nic neí. Neboj:slight_smile:
11. srp 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 A u jaké zdr. pojišťovny jsi pojištěná? Protože mě prostě ten cyklus, kdy nedošlo k transferu, vůbec nepočítlali. Prostě jsem byla na 4 IVF s všude mi léky v té dané míře hradila pojišťovna. Jsem u OZP. Někde jsem četla, že u některých pojišťoven můžeš zažádat ještě o jeden hrazenej cyklus... Třeba je to zrovinka v tom případě, kdy se to takhle pohatí... Možná by pak stálo za to, se na to zeptat:wink:
11. srp 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka jsem u HZP (teď je to ČNZP) a sestřičky taky říkali něco o tom, že to možná půjde...zažádat ještě o jeden cyklus, ale já doufám, že už o žádný nebudu muset žádat :wink: ....s tím ET...já když jsem dneska čekala na OPU, tak tam ležela paní a čekala na ET...Dělal ji to doktor přímo na tom pokoji :astonished: a nevím, jestli tam měl ultrazvuk, ale vzdychala jako když ji to mooooc bolí, tak mě to trošku vyděsilo :frowning2:
11. srp 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 vubec to neni bolestive - naopak je to zajimave protoze i ty bublinky uvidis na monitoru nez ti je tam soupnou :slight_smile:.
11. srp 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak doufám, že to tak bude :wink: v pátek poreferuju :wink:
11. srp 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 A jak jinak by to mělo být?:wink: Někde to pod ultrazvukem nedělají, tak to klidně mohou dělat na pokoji. Je to fakt rychlovka:wink:

Ženy, jdu spát. Dobrou noc.
11. srp 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jdu spát...brou
11. srp 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: čeest děvčata :sunglasses:
12. srp 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím všechny :grinning:

@pierrette1 určitě to nebolí ,ale udivuje mě,že u vás to dělají na pokoji a klidně i s dalšímy pacienty,je to dosti neosobní teda,to bych teda nechtěla ,abych tam měla někde roztažené nohy a vedle na postely někdo ležel
u nás to prováděj na sále,ale zas nám neukazujou bublinky na monitoru,i když třeba kdybych chtěla tak jo,to nevím :unamused:
12. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ženy:slight_smile: Jedeme na houby:grinning:

@rvasata Jsi vysmátá, to asi mrcha nedorazila, což? To je dobře:grinning:

@evik31 Taky mi to přijde na té druhé posteli takové divné, ale u nás v CAR máme mezi postelemi závěsy, tak by to nebylo tak strašný. Na tom je dobré to, že bezprostředně po zavedení se nepřemísťuješ na postel.... Vím, že se to kvůli tomuto důvodu někde takhle dělá.

Tak děvčata, ozvu se odpoledne:slight_smile:
12. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka čao nene nedorazila a to jsemě mal živý sen,že jsem to dostala a pak tam byli děti a já byla někde v takových těm muslimských zemí.No fakt jsem zralá na chocholouška :grinning: :grinning: .Hele nevím,jeslti to je dodbře nebo ne :slight_smile:
12. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 čao.no na pokoji bych to nechtěla a odmítla bych to.To je takovej stres.Chtělo by to trošku soukromý přeci.Taky jsem si říkala že bych je chtěla vidět,ale zase pak bych je viděla anevyšlo to..... :confused:
12. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ono to není úplně tak hrozné...jsi sice na pokoji s ossttnín, ale na nejvzdálenější posteli ( je jich tam 5) a ještě za zástěnou...a většínou ty, co tam leží jsou po OPU a spí :wink:
12. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,
@rvasata: u mě mrcha zatím taky nedorazila... :angry:

@pierrette1: já byla na 1. IVF taky v Olomouci (protože v Ově měli v červenci zrovna zavřeno) a byly dr. nám zaváděl embryjka přímo na tom pokoji na posteli. Byly jsme tam dvě, ale tu druhou pacošku jsem znala z dřívejška (byly jsme spolu i na opu, takže to bylo vlastně docela fajn, že jsem měla s kým pokecat). A jinak ET nebolí, přirovnala bych to k IUI :wink:
12. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy čao taky taky a teďka nevím.může otěhotnět s manžou přirozeně???a testila jsi? :grinning:
12. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 :slight_smile: ahojda,ET nebolí.Já bych to přirovnala ke klasickému gynekologickému vyšetření :wink:
12. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no já taky musela do Olomouce, protože v Polance měli doktoři dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak teď jenom doufám, že bude, co zavádět a už se nebooooojím :grinning:
jinak krásné dobré ráno :wink:
12. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Nemáš čeho.Tady jsme s Tebou.Jdeš si přeci pro bobánky :wink: :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: netestila a ani nebudu, dnes jsem sice 30dc, ale zpoždění připisuju ještě působení hormonů... i když by to teoreticky mohlo vyjít, tak fakt testovat nebudu, testů s / jsem si užila dost... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty jsi testila???

@pierrette1: já byla docela v šoku, že musím do Olomouce, trochu mě to naštvalo, kdyby mi dopředu řekli, že v červenci bude zavřeno, IVF bych si naplánovala na dřívejší dobu... :unamused: V Ostravě je sál atd. modernější (byla jsem tam už na hydrolaparoskopii), v Olomouci je to přeci jen zaostalejší... Kdy bude tedy ET?
12. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy já už byla v Ol na IUI, protože jsem byla v sobotu :unamused: ale doufala jsem, že OPU bude v Ostravě, ale nakonec to bylo celkem fajn, jeli jsme tam o den dříve a relaxovali :slight_smile: mě o té dovolené říkali už v červnu, protože jsem čekala na schválení a jelikož bylo už v červnu, tak jsem si pro léky jela do OL.....ET ještě nevím :frowning2: zítra jedeme do OL na kontrolu a uvidíme jak se těm 3bojovníčkům daří :wink: a podle toho se budeme rozhodovat
12. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Kdepááák ani náhodou.Ze stejného důvodua jak říkal dr.šance na přirozené jsou maličkatééé.Já si taky myslím,že se mi to rozházelo po ET a KET...ale kdyby ne a byla tak to víš,že bych byla nejšťastnější ale neymslím si to.ráno mě vždycky pobolívá břicho a nic
12. srp 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: jo takhle, takže víš, do čeho jdeš :slight_smile: zítra tedy budu držet palce, ať to dobře dopadne a všichni se drží! :wink: To je tvoje 1.IVF?
12. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy :wink: :wink: :wink: v podstatě první, protože poprvé nedošlo ani k OPU :frowning2:
12. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: jj, já bych byla taky nejšťasnější :grinning: mě břicho přes den trošku mrchovitě pobolívá, ALE hlavně mám pořád takový ten lehký předovulační výtok a nevím, jak si to vysvětlit... :confused: těhu určitě nejsem, cítím se absolutně netěhotně :rolling_eyes: kde se ta mrcha toulá???
12. srp 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: jo takhle, to mě mrzí :frowning2: zajímalo by mě ale, zda se ti ten 1. pokud započítával mezi ty 3 placené pokusy pojišťovnou, když ani nedošlo k OPU
jo a nevíš, jak tedy teď ne/mají v Polance otevřeno? Až dostanu mrchu, chci se objednat na IUI...
12. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no já mám taky kapánek výýtok.Hele mě ale při prvním nebylo absolutně,ale absolutně nic.Kolikrát jsem se bála,jeslti jsem fakt těhotná.Ač jsem dostávala strach :grinning:
12. srp 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy jo a hlavně jsme se s mým dr. hádala,že těhotná být nemůžu,že to je blbost po tak dlouhé době :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky chci se zeptat.když bychom chtěli udělat spermiogram jestli jak je manžel na tom.PLatí se něco????
12. srp 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: taky máš ten výtok?????????????? tak to jsme teda z toho dva jeleni, co? teda jelenice :grinning:
spermiogram dělali v den OPU, ne? chceš vědět, zda se zhoršil/zlepšil, jo?
12. srp 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek