• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@lucccy No ráda bych to věděla,to nevím,jsti v den OPU dělalai spermiogram.Jsem myslela,že jen odebrali a oplodnovali.Spermiogram nám dělalai jen 1x tak by mě to zajímalo jen tak.no mám výtok,ale slabounký a občas..toto mývám asi v době ovulace a mívala jsem to i po ET a KET bože tohle je fakt strašný
12. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata my za spermiogram nic neplatily,ale nám ho už nechala dělat moje gyndařka,ale v sanusu mu ho dělaly taky ,ale v den opu,aby věděly jakou metodou oplodnovat,ale věděly dopředu ,že hodnoty má dobré z těch papírů co jsme měly sebou
jinak já jsem v červenci po první injouře malounko zašpinila a mudra říkala,že to byla menstruace,tak když trošku špiníte tak kdoví jestli to nemáte :unamused:
12. srp 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata v den opu určitě nám i embryoložka sama říkala jak dopadl ,když jsem pak šla dolů po opu podepsat papíry :astonished: tobě néééé
12. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já nešpiním vůbbbbe.Nic,nic,nic nic nic.NO nám dělali spermiogram před 1 ICSI a díky tomu Dejmek rozdhol právě to ICSI tak by mě zuajímalo kdyby se teďka udělal jaký bude jestli by třeba se nezkusila inseminace
12. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ne,tak to nám teda o spermiogramu nic neříkala.Jen kolik vajíček a jaký bude postup a že právě díky spermiogramu ICSI....
12. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy prý se započítaval, co se týče léků, ale ne zákroků :frowning2: ale sestřičky říkali, že snad jde pak zažádat ještě o jeden cyklus, když ten první v podstatě nebyl...v Polance by teď měli být pořád, jen tam nejsou každý den doktoři na zákroky :unamused: i když už je to možná jinak, protože se měli z dovolených už vracet :wink:
@rvasata já my slím, že pokud ho udělají v CARu, tak nic platit nemusíš, ale fakt nevím...Nás ten první stál asi 200,- ( to bylo než jsme došli do CARu)
12. srp 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak to nám říkala,že jsou pěkný
12. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak nám neříkaal nic,Páč my jsem věděli z minula že je to katastrooofaaaa.Ale i tak si myslím,že na to,že byl takhle děsnej oplodnili 14 vajíček je super :grinning:
12. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nám taky říkali výsledky spg - kolik, pohyblivost a morfologii...manžel ho má úplně v pohodě, ale kvůli tomu, že je vajíček málo, jsme se rozhodli pro ISCI
12. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 AHA.no nám dělala vlastně poprvé spermiogram až v centru :slight_smile:
12. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evik31 my jsme měly dobrej a stejně nám musely udělat ICSI,jelikož se mršky nějak nechtěly spojit tak nám ho dělaly dodatečně,jinak jsme možná mohly mýt i víc mražáčků
12. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31: nee, já taky nešpiním...

@rvasata: to je divné, že vám neřekli, jaké byly hodnoty v den opu... každopádně tam klidně zavolej a zeptej, zda je možné udělat kontrolní spermiogram, možná za něj pár stovek zaplatíte (jak píše pierrette1)

@pierrette1: jj, dík, při objednávání zjistím situaci :wink:
12. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no já uvidím jak to dopadne s tou mrchou nebo zázrakem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a až budu volat do centra a objendám se tak se osobně zeptám dr.Chci se i zeptat co víc udělat léky,zázkrok...fakt nevím,abychom zvíšili pro mrazáčky šance lepšího uchycení
12. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: jaký zakrok????? :confused:
12. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy No to píšu tak všeobecně.tomu taky pořád prdlačku rozumím.Něco,aby se šance zvýšili.Kdyby teda něco existovalo.Fakt nevím :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: jo takhle, no pomoct se tomu dá podle mě jen léky na zvýšení děložní sliznice... a na nějakém zákroku už jsi někdy byla? myslím třeba zjištění průchodnosti atd.
12. srp 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Nene na ničem jsem nebyla
12. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: hmmm, ale pokud už jedno dítko máš přirozenou cestou, tak máš zřejmě vejcovody v pořádku :grinning: jsem magor... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy nbo jo,ale to je už skoro 5 let,že a za tu dobu se to mohlo změnit,ne?Fakt nevím.Ale na ICSI to nepotřebuješ.A inseminaci kvůli spermiogramu zamítnul
12. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata na tu průchodnost bych se zeptala od doby cos porodila přeci jenom nějaký měsíc uběhl a kdoví jestli se tam nějaký srůst nemohl udělat tím tě nechci samozřejmně strašit :wink:
12. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no tak o tom dejmek mluvil,než-li viděl spermioogram,ale pak rovnou naplánoval ICSI,a tam tohle potřeaba není.
12. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata pozor,ale mě řekly,že kdyby mě ty srůsty necvhaly tak mám i menší šanci,že se povede ivf,proto mě je odstranily i s vejcovody já je měla totál na prd
12. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: když vám dr. navrhnul ISCI, tak spermiogram asi na jedničku nebyl... ale každopádně se mohl od té doby zlepšit, u manžela bylo vidět zlepšení za cca 2-3 měsíce papaní vitamínů :wink: kontrolní spermiogram by vám ale v caru určitě udělat mohli

s tou průchodností je to fakt, ale vycházela bych z toho, že před prvním dítkem bylo vše ok, netuším ovšem, jaký vliv má třeba těhotenství na případné srůsty atd. ale být tebou jsem klidná :slight_smile:
12. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no spermiogram u nás katastrooooofa.Skoro nic.no já měla císaře tak třeaba by mohlo ale jak říkám u ICSI není potřeaba ale zeptala bych se ho už i z důvodu domácí snažení.Kdyby náhodou
12. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: jj, určitě je lepší to probrat s dr., aspoň budeš vědět, na čem jsi... takže teď jen musíme společně počkat na červenou mrchu a objednáváme se :slight_smile: a který den cyklu dnes jsi? já 30 a před ivf mi mrcha chodila jako hodinky co 28 dní...
12. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy no tak já mrchu měla plus mínus 29-31 DC a teďka jsem 37DC jestli počítám správně.Ikdyž bych teda byla tůze ráda aby nepřišla
12. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tebe nakukuji :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata 37DC to my jdeš pomalu ve stopách čéče :grinning: to už bude za chvilku na injouru :confounded:
12. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek