• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela takže taky v sobotu?Je to dlouhý co? na kolikátém Ivf jsi už byla. je to první?
12. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Iscare Praha
12. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Jo, byla jsem teď v sobotu a testovat zkusím taky ted v sobotu, mělajsem sedmidenní embrya a myslím, že už by se tam mohlo něco ukázat. Uvidíme. je to moje první IVF, druhý transfer.
12. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdeme baštit a razíme do obchodu a na drbyyyy :grinning:
12. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí

@78marcela Jasný.No já byla na Nativubez stimulace ,takže jsem měla pidi embryo.Oni u jednoho nedělaji PK Ve čtvrtek byla punce a v sobotu rano v 8 už jsem ho měla uvnitř.:slight_smile: takže fofr.Já s tím testováním podle mě musím počkat.O něco déle jako ty.
12. srp 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Já mám oficiáln také dělat test až 20.8. Ale to už je podle mě přehnané.
12. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tohle nevím jak je to s tou velikostí embryjek:slight_smile:mě doktor řekl, že si to mám udělat 12.až13.den.Když jsi měla vetší to embryjko , logicky se dřív zavrtá, tak to odečti. Jo myslim že o víkendu to je rozumný.
12. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Právě jsem si to taky tak zdůvodnila. měla jsem je starý 7 dnů a byly přímo před zavrtáním. takže to tam už bude videt. jestli se povedlo nebo ne.
12. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela myslim, že by mělo
12. srp 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a tak koukám drbárna v plném proudu no
@lllenkap není tady s náma hezky :grinning:
já půjdu dát pomalu na oběd než mm příjde dom Marcajda mě včera navnadila s tím špenátem tak budes bramborovým knedlíkem a uzeným nam nam,a co jste jinak dneska vytvářely v kuchyni vy a kde se dneska toulá Kessi snad od rána netelefonuje :astonished:
12. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já si dnes udělala zapečená rajčata s mozarellou.
12. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela no to taky může být dobré :grinning:
12. srp 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Ahoj. Koukám , že ty tu taky nejsi dlouho jako já:slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Jo jo, je to jiný. :slight_smile: když o tom povídám kamarádkám , tak vim ,že to neni úplný téma pro ně. Tady se rozhodně cítím líp.Díky
12. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To si piš, že bylo. přidala jsem si tam ještě šunku, cibulku, správně ochutit a k tomu černej chleba. Fakt to bylo dobré a zdravé.
12. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap jojo to nejsem tu dlouho :slight_smile: :wink:
12. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi A co ty.Jak se tobě vede?
Koukala jsem, že obě máme přesně 50 příspěvků.To je náhoda. :slight_smile: Když si myší přejedeš po té fotce tak se to tam ukáže.
12. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela to já bych ani už ten chleba nemusela :grinning:
12. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap celkem to jde ,jen mě trápí cysta :angry: :confounded: nějak nechce zmizet potvora,tak jdu zase příští měsíc do centra na sono a uvidí se co bude dál.Ještě nám zbývá třetí cyklus IUI ale záleží na té cystě jestli rovnou nepůjdeme na IVF
12. srp 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Taky jsem jí měla, ale za dva měsíce praskla. :wink: cysta je normální jev. Mam kamarádku a měla 1.stimulaci a vyrostla jí místo vajec pouze cysta. Pak se na to vybodla a přišla za 3 měsíce do jiného stavu.Taky už byla odhodlaná ,tehdy byl rok 2008 pokud do prázdnin neotěhotní půjde v září před dvěma lety na IVF.To se pak už nekonalo:slight_smile:Teď má kluka:slight_smile:ta inseminace je ok,taky se mnoho lidem podařila.Jen věk už je pak zrádnej. Mě je 35 a tak se s ní nechci už moc zdržovat:slight_smile:
12. srp 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad se cysta umoudří a praskne :grinning: no mě je 31 a kousek :grinning: :grinning:
12. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi to je super j věk:slight_smile: mě 35 no to už je horší, ale pořad dobrý!!!!
12. srp 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vek mate obe super!!!!!!!!!!!!!!!!! Do 40 jste jeste kabrnacky - me je sice 41 ale citim se na 30 :slight_smile: a to je dulezite. Dneska me teda pad mudr trosku nastval, prohlasil " ....no vite ocekavat nic moc stejne nemuzeme protoze tech tehotenstvi po 40 je OPRAVDU hodne malo!!!" :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: vrrrrrrrrr jako kdyby nevedel ze fyzicka shranka je jen 50% uzpechu a 50 % je nase mysl kterou tedy temito keci moc neposiluje!!!! No na zabiti - ale jinak byl suprovej a dobre jsme to vse probrali.
12. srp 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak to je dr. zralej pomalu na tečku ,trošku víc ohleduplnusti by mu neuškodilo :angry:
12. srp 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 myslis jako tecku od kulky mezi ocima :slight_smile: LOL no to zase ne - on si to vylepsil jak to se mnou vse super probral a umoznil mi se dohodnout na nekolika variantach do budoucna :slight_smile: . Ale vazne ze oni to tam berou jak housky na krame a ta dusevni stranka jim naprosto unika :slight_smile:.
12. srp 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek na jakoukoliv tečku mezi oči ,ale myslela jsem tím lepáka :grinning:
12. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 LOL aha to v podkrkonosi je tecka facka?????????????? :grinning: :grinning: :grinning: aha pridam si do slovnicku. ja to vase nareci moc neovladam jen vim ze: oukrop = cesnecka; drc = zip; bulan = polstar :slight_smile: ...sem dobra na prazandu, ne?
12. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jo je to lepák,ale jinak tě zklamu,já jsem na Trutnovsku celý život a odjakživa tady říkáme jak čenačka tak zip a polštář ,oukrop a drc není to spíš od moravy?
12. srp 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mělo tam být česnečka
12. srp 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ne z Moravy...to se rika na Broumovsku kde jsem jako mala vyrustala u babicky. To jsou nyni Polske hranice ale driv tam byli nemci a ad nich to asi nejak vzniklo. take nerikaji kralici v kralikarne ale zajici v kralikarne :slight_smile: ja tam mam cele pribuzenstvo z tatovi strany a jeste v hronove nejlepsi kamosku ze stredni a tak jsem par veci pochytila :slight_smile:.
12. srp 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek