IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
lllenkap
12. srp 2010
@78marcela takže taky v sobotu?Je to dlouhý co? na kolikátém Ivf jsi už byla. je to první?
lllenkap
12. srp 2010
@evik31 Iscare Praha
78marcela
12. srp 2010
@lllenkap Jo, byla jsem teď v sobotu a testovat zkusím taky ted v sobotu, mělajsem sedmidenní embrya a myslím, že už by se tam mohlo něco ukázat. Uvidíme. je to moje první IVF, druhý transfer.
rvasata
12. srp 2010
tak jdeme baštit a razíme do obchodu a na drbyyyy 😃
lllenkap
12. srp 2010

@78marcela Jasný.No já byla na Nativubez stimulace ,takže jsem měla pidi embryo.Oni u jednoho nedělaji PK Ve čtvrtek byla punce a v sobotu rano v 8 už jsem ho měla uvnitř.🙂 takže fofr.Já s tím testováním podle mě musím počkat.O něco déle jako ty.
78marcela
12. srp 2010
@lllenkap Já mám oficiáln také dělat test až 20.8. Ale to už je podle mě přehnané.
lllenkap
12. srp 2010
@78marcela Tohle nevím jak je to s tou velikostí embryjek🙂mě doktor řekl, že si to mám udělat 12.až13.den.Když jsi měla vetší to embryjko , logicky se dřív zavrtá, tak to odečti. Jo myslim že o víkendu to je rozumný.
78marcela
12. srp 2010
@lllenkap Právě jsem si to taky tak zdůvodnila. měla jsem je starý 7 dnů a byly přímo před zavrtáním. takže to tam už bude videt. jestli se povedlo nebo ne.
lllenkap
12. srp 2010
@78marcela myslim, že by mělo
evik31autor
12. srp 2010
a tak koukám drbárna v plném proudu no
@lllenkap není tady s náma hezky 😃
já půjdu dát pomalu na oběd než mm příjde dom Marcajda mě včera navnadila s tím špenátem tak budes bramborovým knedlíkem a uzeným nam nam,a co jste jinak dneska vytvářely v kuchyni vy a kde se dneska toulá Kessi snad od rána netelefonuje :-o
78marcela
12. srp 2010
@evik31 Já si dnes udělala zapečená rajčata s mozarellou.
evik31autor
12. srp 2010
@78marcela no to taky může být dobré 😃
lllenkap
12. srp 2010
@luksi Ahoj. Koukám , že ty tu taky nejsi dlouho jako já🙂
lllenkap
12. srp 2010
@evik31 Jo jo, je to jiný. 🙂 když o tom povídám kamarádkám , tak vim ,že to neni úplný téma pro ně. Tady se rozhodně cítím líp.Díky
78marcela
12. srp 2010
@evik31 To si piš, že bylo. přidala jsem si tam ještě šunku, cibulku, správně ochutit a k tomu černej chleba. Fakt to bylo dobré a zdravé.
luksi
12. srp 2010
@lllenkap jojo to nejsem tu dlouho 🙂 😉
lllenkap
12. srp 2010
@luksi A co ty.Jak se tobě vede?
Koukala jsem, že obě máme přesně 50 příspěvků.To je náhoda. 🙂 Když si myší přejedeš po té fotce tak se to tam ukáže.
evik31autor
12. srp 2010
@78marcela to já bych ani už ten chleba nemusela 😃
luksi
12. srp 2010
@lllenkap celkem to jde ,jen mě trápí cysta ]-( :-S nějak nechce zmizet potvora,tak jdu zase příští měsíc do centra na sono a uvidí se co bude dál.Ještě nám zbývá třetí cyklus IUI ale záleží na té cystě jestli rovnou nepůjdeme na IVF
lllenkap
12. srp 2010
@luksi Taky jsem jí měla, ale za dva měsíce praskla. 😉 cysta je normální jev. Mam kamarádku a měla 1.stimulaci a vyrostla jí místo vajec pouze cysta. Pak se na to vybodla a přišla za 3 měsíce do jiného stavu.Taky už byla odhodlaná ,tehdy byl rok 2008 pokud do prázdnin neotěhotní půjde v září před dvěma lety na IVF.To se pak už nekonalo:)Teď má kluka🙂ta inseminace je ok,taky se mnoho lidem podařila.Jen věk už je pak zrádnej. Mě je 35 a tak se s ní nechci už moc zdržovat🙂
luksi
12. srp 2010
tak snad se cysta umoudří a praskne 😃 no mě je 31 a kousek 😃 😃
lllenkap
12. srp 2010
@luksi to je super j věk🙂 mě 35 no to už je horší, ale pořad dobrý!!!!
rozmarynek
12. srp 2010
Holky vek mate obe super!!!!!!!!!!!!!!!!! Do 40 jste jeste kabrnacky - me je sice 41 ale citim se na 30 🙂 a to je dulezite. Dneska me teda pad mudr trosku nastval, prohlasil " ....no vite ocekavat nic moc stejne nemuzeme protoze tech tehotenstvi po 40 je OPRAVDU hodne malo!!!" 8-( 8-( 8-( vrrrrrrrrr jako kdyby nevedel ze fyzicka shranka je jen 50% uzpechu a 50 % je nase mysl kterou tedy temito keci moc neposiluje!!!! No na zabiti - ale jinak byl suprovej a dobre jsme to vse probrali.
evik31autor
12. srp 2010
@rozmarynek tak to je dr. zralej pomalu na tečku ,trošku víc ohleduplnusti by mu neuškodilo ]-(
rozmarynek
12. srp 2010
@evik31 myslis jako tecku od kulky mezi ocima 🙂 LOL no to zase ne - on si to vylepsil jak to se mnou vse super probral a umoznil mi se dohodnout na nekolika variantach do budoucna 🙂 . Ale vazne ze oni to tam berou jak housky na krame a ta dusevni stranka jim naprosto unika 🙂.
evik31autor
12. srp 2010
@rozmarynek na jakoukoliv tečku mezi oči ,ale myslela jsem tím lepáka 😃
rozmarynek
12. srp 2010
@evik31 LOL aha to v podkrkonosi je tecka facka?????????????? 😃 😃 😃 aha pridam si do slovnicku. ja to vase nareci moc neovladam jen vim ze: oukrop = cesnecka; drc = zip; bulan = polstar 🙂 ...sem dobra na prazandu, ne?
evik31autor
12. srp 2010
@rozmarynek jo je to lepák,ale jinak tě zklamu,já jsem na Trutnovsku celý život a odjakživa tady říkáme jak čenačka tak zip a polštář ,oukrop a drc není to spíš od moravy?
evik31autor
12. srp 2010
mělo tam být česnečka
rozmarynek
12. srp 2010
@evik31 ne z Moravy...to se rika na Broumovsku kde jsem jako mala vyrustala u babicky. To jsou nyni Polske hranice ale driv tam byli nemci a ad nich to asi nejak vzniklo. take nerikaji kralici v kralikarne ale zajici v kralikarne 🙂 ja tam mam cele pribuzenstvo z tatovi strany a jeste v hronove nejlepsi kamosku ze stredni a tak jsem par veci pochytila 🙂.

Začni psát odpověď...

Odešli