• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
ale je pravda ze to rikala babicka a deda a ted se to uz nepouzava ale vsichni tam vedi co to znamena :slight_smile:
12. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek no vidíš tak ted jsem se zas poučila trošku já :grinning:
12. srp 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ohlky:slight_smile: Hlásím návrat z hub. Máme slušnej úlovek a nádherně jsme se několik hodin prošli:slight_smile: Holky byly zase úžasný a šťastný jako blechy, že nachází houbičky:slight_smile: Bohužel mi je rvaly ze zeme většinou bez hlavy... Ale na výstavku je stejně nemáme, takže jsem zatnula zuby a kochala se jejich radostí:slight_smile:

jste šííííílenééééé drbny! Jsem skoro nezvládla dočíst. Čeká mě vaření večeře (oběd nebyl - měli jsme v lese jen chleby se šunkou) a čištění a krájení hub.

@lllenkap Já jsem po NATIVu bez jakékoliv stimulace. Zavedeno mám 4 buněčné embryo. Test jsem si já kráva dělala 7. den po ET, tedy 9 den po OPU a 10 a 1/2 dne od pregnylu... No měla jsem ho jasně pozitivní v limitu. Čárka na tu dobu jak ze žurnálu... Ovšem druhý den už byla slabší... Tak nevím, jestli mi v těle nedozníval pregnyl. Všude se píše, že se vstřebává do 10-ti dnů a některé holky píší, že si test dělaly třeba 5-tý den, aby viděly, že už je bílo a pregny v pr... a měly bílo. Tak ti nevím. Zase pak jsem si řekla, že by na toho 4 buňkáče byla ta čárka strašně brzy. V červencové stimulaci jsem měla mizernou čárku, která vůbec nešla vyfotit až snad 8. den po ET, což bylo 12 den po OPU... Tak nevím. Už jsem to opravdu zabalila, ale nemyslím, se, že by se můj bobís chtěl tak brzy zavrtávat, ale že ta čára byl opravdu pregnyl. Uffffffffffffffffffff

@rozmarynek Hele naprosto chápu, že tě mezera sejří, ale ono to tělo možná doopravdy potřebuje odfrknout:wink: No já až to dostanu, tak budu na dovče, takže taky nebudu moci naběhnout k mudrům, takže se mi to nejspíš posune. Já se musím kouknout, kdy jsem šla na tu injekci a třeba se mi to podaří objednat se z dovolené:slight_smile:

Jdu makat vy drbny:slight_smile:
12. srp 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no ty jsi ale houbarka - to uz jsi byla snad po treti za posledni tyden :slight_smile: chichichi. tady prave zacalo prset a pekna bourka - belsky a hromy. To se doma Boda klepe strachy on se bourky desne boji :frowning2:.

No to cekani je desny ale zase je to pro dobrou vec - telo si pekne odfrkne a bude ready na dalsi pokus - tedy jestli dorazi mrcha - doufam ze ji nebudu nahanet po kopcich jako evik (Rvasatku nepocitam ta je tehu chichichi).

Jinak ten Nativ mam na 100% schvaleny a vyjde to na 15 500 + pak k tomu extra co se pripocitava a domluvili jsme to s minimalni stimulaci takze i nejaky ten lek. na to bych mozna skusila take koupit par leku od nejake kocky co ji zbyli :slight_smile:. Ted se ale budu soustredit na druhe IVF a kdyby ten nahore i mne dopral nejakeho mrazacka aby bylo co do zasoby :slight_smile:
12. srp 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jen jsem se chtela zeptat - byli byste pro udelat z nasi skupinky soukromou skupinu? Mi jsme to ted prave udelali na druhem blogu kam prispivam - je tam jiz dlouho stejna skupinka a nektere holciny se citili lepe vedet ze je nekdo cizi necte a pritom o nem oni nevedi. jen to hazu do eteru, vim ze bychom zase prisli o nove clenky ktere se k nam postupne pridavaji ale jak rikam nevime kdo nas tu ste a pozoruje a mi o nem nevime :slight_smile:.
12. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
K uzavření diskusi: Je mi to šumák:wink: Já si teď píšu na jedné uzavřené diskusi, ale nevím, zda je to tím uzavřením nebo čím, ale nějak usnula. Ale je mi to opravdu jedno, budu se snažit seč mohu, aby to nezačalo skomírat:slight_smile:

@rozmarynek Napsala jsem ti do pošty ohledně těch léků. Nechci to psát tady, aby to třeba admini nesmazali. Ono se to snad nesmí, či co. Diskuse o lécích je založená tak, že tam prostě jen napíšeš Mám/Nemám ten a ten lék a basta a kdo chce, ten se ti ozve do soukromé pošty:slight_smile: Tak to jen pro informaci, aby si holky nemyslely, že jim chci dělat něco za zády:wink:
12. srp 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek spíš si myslím,že soukromé skupiny si holky dělaj ,když už nechtěj aby se k nim přidávaly další což si myslím,že je škoda,já třeba taky jinam nakukuju a nepřispívám,ale načerpám tam třeba info ,které zrovna potřebuju s tím se musí na otevřeném foru prostě počítat ,že je čte i někdo další,když mu to nějak pomůže tak proč né,jinak si myslím,že tu nějak soukromé věci neprobíráme aspon někdy :grinning:
12. srp 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka já myslela,aby jsme neřekly Kamilka distrybutorka :grinning:
12. srp 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka jinak si o uzavření diskuze myslím asi taky tak nějak ty pak přestane někdo dopisovat a budou si tam psát 2
12. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,já furt chcípu,tak žádné novinky :grinning:
12. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa jak to a kde jsi celý den toulala :wink:
12. srp 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Byla jsem na houbách,ale nic moc a byli tady naši.Ráno jsem 2x telefonovala :angry: ,to zase bylo.
12. srp 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa a další houbařka tak bacha na klíštáky mamina si posledně donesla 3 a houby taky skoro žádný
12. srp 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no snad nemám,to by mi chybělo :unamused:
12. srp 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda ženy, jak píše Doufalka, což se mi moooc líbí!!
tak mám práci hotovou a chvilé klidu a půjdu domů.

Eviku, to jse ráda, že jsem tě inspirovala :wink: tak dnes byly halušky se zelím a uzené. vaří nám tu docela dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já vím, že si mě sem na diskuzi chodí číst kolegiňka, tak třeba, když roznesla, že jsem na IVF, tak mě to štvalo, ale teď mi to už nevadí :slight_smile: aspon nemusím složitě přemýšlet, jak oznámit, že se se mnou něco děje. okolí je solidní a mám pocit, že mi to snad přejí, tak at si počte. sice bych si s ní o tom i ráda popovídala, ale jde to i takto :grinning:
třeba časem dojdeme i k povídání :slight_smile:

já taky chodím ráda číst na druhé diskuze, když je čas. sehnala jsem si tak dost informací. pořád potkávám spoustu věcí co mě překvapují. a to, že se k nám přidávají nová děvčata, to taky za to stojí, tímto vítám i já obě nové bojovnice.

@alim75, to sis teda užila nervíky, to mě skoro děsí. ono je víc druhů těch cyst, nevís jakou jsi měla? náš doktor mi říká, že v cystě se tvoří vajíčko, pak jsou takove ve kterých se netvoří a pak takové co se odstranují laparoskopicky.. s některými se bere i vaječník.. já tomu vůbec nerozumím. mě se udělala po injekci na ten umělý přechod a tu mi přes pochvu hned píchli, aly mohla pokračovat stimulka. doufám, že to tentokrát udělají tak, aby se neudělala.

marcelko, to je dobře, že odpočíváš. po tom lavóru uz raději žádné divočiny :wink:
rozmarýnku, tak myslíš, že v 37 to není žádný věk? já už občas nervozním :slight_smile: ale snad to všechno dobře stihneme!!
12. srp 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no radši se prohlédni :grinning:
@marcajda jojo inspirovala,ale zejtra halušky dělat nebudu :grinning:
12. srp 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda jinak co čtou a pak roznáší klepy bych vzkázala ,že jsou pro mě kravky a nic jiného :wink:
12. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No jasně, to jsem celá jáááááá :wink: :grinning:
12. srp 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessi, od kolegy manželka měla klíště a udělal se jí i ten flek a už byla těhu, jen to něvěděla a malá má po operaci srdce, takže děvčata, pořádně se postříkat nějakým repelentem před houbami!!
i kdYz vy už srdíčko mate!!

evi a ty vaříš kazdý den? manžel je na ohřívané mlsný?
12. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka však tě známe :grinning:
12. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda proboha jen jí nestraš :confounded:
jinak jo vařím pomalu každý den,manžel mlsný není,ale vařím asi malé množství pokad to není nějaká omáčka tak se to většinou sní,většinou my to dojí ještě k večeři víš :wink:
12. srp 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já snad ani klíště nikdy něměla,určitě se prohlédnu :wink:
12. srp 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala dnes,kotlety na smetaně.Zítra bude rybičková pomazánka a smaženice.
12. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kessi, jestli jsi klíště neměla, tak to máš supr, to jim nevoníš :slight_smile:

tak rybičkovou pomazánku miluji, asi ji večer udělam!!
evi, já když vařím, tak neumím malé porce, takže je to na dva dny i s večeřema :slight_smile: a vždycky plánuji na jedno jídlo a ono se mi to nějak zvrtne..

třeba s miláčkem o víkendu taky vyrazíme do lesa, už jsem neměla houby ani nepamatuji. dala bych si omáčku s vajíčkem na tvrdo a knedlík. jejda, já už mám zase hlad.
12. srp 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda taky jí miluju!!!!udělám jí kotel a čerstvej chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňamky
12. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to se stavím i pro ten chleba, včera jsem udělala velký nákup a pak doma zjistila co jsem všechno zapomněla..
to se to utrácí před výplatou..ach jo. ještě že mám další IVF v říjnu, těžko se mi na něj šetří..

12. srp 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao moje drahé ženy.Jaký byl den?Nedočítám.páč mě bolí očko.co nového?Co se stalo?Kdo.S kým.Proč?
12. srp 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
čao, no..nestraš :wink:
12. srp 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jedu domů a třeba se ještě přemluvím na malé sportování. . . mějte se tu krásně
12. srp 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa no taky vaříš koukám mnamynky :grinning:
12. srp 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek