• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rvasata cos zas dělala,že máš očko bolavé zase někde šmírovala vid :grinning:
12. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda tak štastnou cestu domů :wink:
12. srp 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No houbařka jsem tělem i duší. Jak rostou houby, dá mi práci nějakej den nejít. Jak jsem psala, tak chození po lese je pro mě maximální relax:slight_smile: Když mám navařeno, nasušeno a zamraženo, chodíme stále, ale houby rozdáváme:wink:

@lllenkap Jsem se tě chtěla zeptat, neříkali ti doktoři, jak si ten nativ s minimálkou (nebo bez) prostě NATIV, procentuelně u vás c CARu stojí stojí? Oni to nikde nepíší. Vlastně jsem ho v těch ročních statistikách našla jen v nějakém CARu v Brně. Díky za informaci:slight_smile:
12. srp 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no dovooooool dámo.copak jsem nějaká pavlačová drba,či co?Nevím,dělá se mi asi ječné zrno a stěhuje se to a bolíííí toooo
12. srp 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženy, já jsem pod těma hormonama nějaká šíleně zavodněná a pořád se potím. A přitom piju jak duha. VODU!!!!!:wink: Takže to kuchtění co nejvíc odbývám (pečené kuře - žádná práce, řízky - téměř žádná práce, dnes uzené s kaší - vůbec žádná práce...). Před chvilkou jsme dojedli naši večeři, která suplovala oběd a ze mě tekly proudy potu. Je to hrozný! No a v lese? Jak je vlhko, tak jen co jsme tam vlezli jsem se orosila a nepřestala jsem se potit do té doby, než jsme se rozjeli v autě s otevřenými okny. Je to hrozný. Asi ten prednison a utroš... hrůůůůůza!
12. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Jeee tak to nezávidím.Já se teda moc nepotím.Jediný co se mi potí vždycky jsou vlasi a pod nima.Mám je hustý a to jsem jak zmoká slepice
12. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata Já jsem se přes svou rozložitou postavu nikdy nepotila. Ale opravdu nikdy. No potila, ale normálně. Třeba po sportu, po běhu... Tohle neznám a je to HROZNÝ!

No nic. Jdu tu poklidit. Je to tu jak v zemljance.
12. srp 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 já ráda vařím i peču,ale ted nějak nééé....nedělají mi ty pachy dobře :angry:
12. srp 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Za chvilku budeš mít po nevolnostech:slight_smile::wink: Věřím, že tě to nebude provázet celé těhotenství:wink:

Holky koukají na nějakého medvídka Pú a mě se chce spát. Asi se dnes večer nepřipojím, vypadá to, že padnu do postele za vlast. No holky nám na malou chvilku usnuly v autě, tak nevím, jak to bude s nimi, ale to je mi srdečně jedno. Nechám si otevřené dveře a když budou něco chtít, tak ať si mě vzbudí:slight_smile: Ba néééééé! Manžel bude vzhůru. Ten si schrupnul při mém vaření:wink:
12. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jen aby to bylo ječné zrno :wink:
12. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa taky věřím,že tě ty pachy přejdou ještě chvilku vydrž a pak budeš vyvářet a péct o stošest :grinning:
12. srp 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka taky ráda chodím na houby ,ale letos mě to nějak nebere a mimochodem jsem doma na zadku a taky se potím jak vrata od chlíva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Moc dekuji za zpravicku ohledne leku - uz jsem ti i idepsala :slight_smile:.
S tim pocenim jsem to mela to same - behem stimulky jsem mohla zdimat tricka kazde 2 hodiny a pak jeste ten dalsi mesic jsem se take potila ale mene to uz tech hormonu nebylo tolik.
12. srp 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem vlastne mesic cista od hormonu a uz se nepotim teda jen primerene k me obezite :slight_smile:.
12. srp 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A copak by to jiného bylo???
12. srp 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda holky u nás je totální černo to zas bude buřina,když koukám na ty povodně no hrozný ještě ,že u nás to není uff
manža zítra jede na ryby tak jsem zvědavá jestli se kvůly dešti nebudou vracet dřív :astonished:
12. srp 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nevím nevím ,že by nějakej frajer ti padnul do očka :grinning:
12. srp 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu sebrat prádlo než se to přižene at my to neodletí z balkonu a nehoním to po sídlišti :grinning:
12. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz: vite nektera kolik je treba davek na kratky protokolk Gonalu? ja mela merional a tak s Gonalem nemam zkusenost. Dikas.
12. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek U těch preparátů, které jsem užívala já jsou dávky stejné, takže bych řekla, že stejné, jako u tvé první stimulace tím Merionalem. Rozdíl je snad ve složení a čistotě látky. Teda úplně laicky:wink:
12. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem konečně dorazila domů...uuuuuffffff :wink: Zítra ráno jedeme na kontrolu, tak začínám být trošku nervózní, aby to všechno dobře dopadlo :wink: s tím pocením jsem na to taky hrozně :angry: už aby ty vedra přestaly :angry: :angry: :angry: jinak já dnes nevařila, jen jsem jela k babičce vyzvednout psa a ona měla navařeno - plněné papriky s rajskou...mňam mňam mňam
12. srp 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmmm tak už asi všechny spíte, tak jdu taky....brou brou
12. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka aha tak dikas :slight_smile:. Uz jsem si dala na tu lekovou stranku dotaz na merional :slight_smile:.
12. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: hezké ranko
13. srp 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také všem přeji pěkné ráno
13. srp 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko děvčátka
13. srp 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 myslím na tebe,dej určitě vedět
13. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,manžel je doma.Půjjčil si traktůrem a šel na naši obr zahradu sekat trávu :grinning: :grinning: .Se mu to nechce sekat naším.no jo se mu nedivím.Plocha jako krááááva.Tak na 1 obr vilu a králíky atak fakt pěstovat nebudeme :grinning: .Jinak piju Espresso s kávovaru.Lahoda a půjdu žehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata :astonished: :slight_smile: a kde je pro mě kávička :grinning:
13. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko kocky! :slight_smile:. Tak ja uz mam take kavicku z Dolce Gusta v ruce a k tomu grepovy cerstvy dzusik :slight_smile:. @rvasatko to je parada kavicka vid? pro mne je to uplna ranni siesta - mam ho od ledna - sem si ho prala k narozkam a od te doby si uz ani kavicku ve meste nedavam - proc platit 45 Kc za preso ktere si udelam doma a je vyborne!!!!!!!!!!!! :-0
13. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek