• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Vyrazim s Bodou ven curat a kakat a pak jsem u vas :slight_smile:.
13. srp 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi jsem čekala že se zase ozveš.Ti včera nestačilo,joooo :grinning: .no budiž udělám ti tak presííííčko :sunglasses:
13. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Já jse kafařka.Fakt kave miluju...(teda kromě turka) :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže tohle je pro mě lahooooooooooda.Do presa si teda dám mlíko a i trošku cukr.Je na mě kapánek silnější a dávám tam víc vody, než-li píšou.Ale lahoooodaaa
13. srp 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata včera bylo kapučíno :grinning: :angry: dneska bude presíčko :grinning:
13. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi..no a zítra ti budu nosti snídani do posteli,co? :grinning:
13. srp 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdravím hezké ráno :grinning:
13. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata nějaká usměvavá po ránu :wink:
kde mám latté noooooo :angry:
13. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 mám nějajou doboru náladu...Jsem zvědavá na dlouho.i ty jo.Už je ale dávno po kávě.Kde ses jako courala
13. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata nee to neee :sunglasses: :grinning:
13. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi NO jen aby,známe Libuško,že jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata jsem dospávala jelikož jsem v noci byla každou chvilku vzůhu :wink:
to já jsem spíš dnes nasratá se mě do ráne udělal v nose bedar jsem jak nějakej puboš se z toho poseru bolí to jak svina :angry:
13. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy:slight_smile:

Já kávová nejsem, ale když to tu čtu, jdu si udělat laté:slight_smile: Jinak si ještě zavádím utroš, ale po pondělní preventivní prohlídce u své gyndařky (když to do té doby nedostanu), ho vysadím. To už bude 14 den po ET. Až ho vysadím, tak bych to měla do pár dnů dostat (s tím já jsem zatím nikdy neměla problém) a mohla bych tedy ještě stihnout první injekci dlouhého protokolu, po které se chodí na kontrolu nejdříve za 14 dní (je místo denního stříkání synarelu)... Ale dohodli jsme se, že do vlaku naskočím až v září. No asi na konci září, protože když to teď dostanu někdy po půlce, tak s mým 30-ti denním cyklem to vychází na druhou půlku září. Do té doby bych mohla mít většinu stimulačních léků:wink: Teď už na doshánění nebudu mít čas. příští sobotu odjíždíme se známýma na dovču. Když to tak počítám, tak to bude přesně tak, jak doktoři doporučují - po třech mrchách po předchozím IVF.

Holky čekají na snídaňu, tak jdu na ně. Dneska vracíme sestře Marušku. Zítra jedeme na sever ke švagrové:slight_smile:
13. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: hihihi tak to znám.Mě se poslední několik měsíců dělají v noci každou chvíli mám ruku neustále v nose.fůůůj,ale to tak bolí to věřím
@evik31 no ty nam mladnes a jdes zase do puberty :slight_smile: - se tes a nehudruj :slight_smile:
@rvasata vážně na snídani si vstanu Renatko :sunglasses: :grinning:
13. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi Ty nechceš abych tě viděla v nějaké sesy košulce,co?Stydlivko
13. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata
@rozmarynek já jsem dneska celá divná je mě i divně od žaludku tak si tady přemítám co jsem včera snědla ,doufám že jsem nechytla nějakou střevní chřipku to by mě mrsklo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hned tak po ránu jsem se tu s vámi pobavila, dámy :grinning: :grinning: :grinning: snídani do postele bych si taky dala říct, Renčo, když budeš dělat, tak pro mě taky jednu:slight_smile:

Blíží se mi testování, už zítra, holky, jejda mane, se bojím.
13. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no to je morálka tadyyy.to se nalítám.Já ubohá.Na druhou stranu bych mohla něco zhubnout :cry: :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ty se nechceš poserinkat z podoby,jo?Se řádně pročistit :grinning:
13. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata :sunglasses: :sunglasses: :grinning: jsi mě odhalila,by ses mohla leknout toho jak vypadám a upustit podnos :angry: :sunglasses:
13. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata né to jako fakt nechci ani spodem ani vrchem :wink:
@78marcela když se bojíš tak ještě netestuj,to je jednoduché holka :grinning:
13. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ahoj. Ještě počkej.nikdy nevíš.On fakt to tělo má každej jinak nastavený.Kámoška třeba měla poz.test 3 měsíc.myslela si že je nastydlá a proto nedostala menstruaci. testila,testila a nic.Příroda je zvláštní. Jinak Nativ je tak 25% úspěchu.To mě řekl můj doktor.Ale hodně prý záleží na věku.Je to jeden z nejdůležitějších faktorů.Jo jinak já se i při tom jednom nechala uspat:,jsem srab:slight_smile:
13. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luksi pěkně horkou kávu Libunce do peřin :grinning:
13. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ale víš,jak by ses pročistila???? :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata ne nechci jdu si radši udělat snídani snad se nepobluju :wink:
13. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak to poznáš.Neeee určitě neeeeeee
13. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata tak to bych tedy hned vyskočila :grinning: :angry: neci horkou kávu do peřin :zipper_mouth:
13. srp 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 No, pro mě bude jednodušší překonat strach než se další týden třeba zbytečně těšit nebo se opájet marnýma nadějema.
13. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek