• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@alim75 mne v CARu take nabydli darovane vajicka ale mne by davali primi emryjka protoze mame jiz darce na spermie. Zatim jsme to odmitli protoze to by pak mimi nemeko z nas obou vubec nic :frowning2:. Ale je jasne ze jestli se uz jako nosnice neosvedcim tak pujdeme i do toho - porad je to lepsi nez adoptovat.
13. srp 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a osiřeli jsme doma s Tobíkem. Manža odešel zapíjet narození syna kamaráda. To bude zase v alejích nablito :grinning: Jinak u nás teda taky pěkně prší...
13. srp 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek a hlavně to mimi budeš nosit od úplného začátku a budeš cítit každé kopnutí atd... Takže to bude vlastně Tvoje. Teda pokud by k tomu došlo. A to si taky myslím, že je lepší než adopce... Jinak určitě to vyjde s Tvými vajíčky a tuhle situaci nebudeš muset vůbec řešit!!
13. srp 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké odpoledne no myslela jsem co tady toho bude napovídáno a ono nic moc :astonished:
u nás už je po dešti a svítí krásné sluníčko tak snad se z toho zase nepřižene buřina :wink:
jinak jsem taky osiřela,ale já až do neděle tak kdo se bude nudit může klidně dorazit :grinning:
13. srp 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A koukám tady stále nikdo teda holky jedny vy na mě prdíte,já sama doma osiřelá ach jooooooooo :cry:
13. srp 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Nejsi osiřelá :slight_smile: Dělám večeři a celé odpoledne nakukuju, jestli se tu někdo objeví :wink:
13. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se přidávám ke skupině :astonished: Již dva roky se snažíme o mimi, ale začli jsme to řešit až dubnu, u manžela azoospermie. Teď čekáme na výsledky genetiky a pak se to snad pohne dopředu. Nemáme jistotu, že nějaké spermie najdou :grinning: Nejhorší je to čekání, nejdřív než nás objednali, teď na výsledky. Do konce roku bych chtěla zkusit alespoň jedno IVF :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ahojda nene nedorazila a netestovala jsem.Já se bojím.Já počkám do příštího týdne a brnku do centra to by už něco viděl nebo rovnou dal vyvolávačku.Já mám z testování hrozný strach,že budu zklkamaná,ikdyž pravděpodobnost přirozeně je malá
13. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojda osiřelče :grinning:
13. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Ahoojky vítej do klubu :slight_smile:
autor
@baronek tak tě teda tady vítáme :grinning:
JInak holky moje zlatý přeju krásný páteční večer.My jsme před chvíli dorazili z výletu bylo to bááááječný.Sárinka si to moc užili s kamarádkou asi budou nej,nej jako my s maminkou :grinning: :grinning: :grinning:
@evik31 My jsem asi telepatky bo co :sunglasses:
13. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata hele oni se tě stejně budou ptát jestli sis dělala test mě se doktor taky ptal :wink:
13. srp 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no to mám z toho jak sedím celej den doma na prdelce :grinning:
13. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako koukám co dávaj v tv a zase kulový
13. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A pročpak někam nevyrazíš??? :sunglasses:
13. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já jsem ještě nakoukla,ale měla bych pohnout s dekou pro prcka kámošce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no mě už nenapadá kam :unamused:
13. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přivítání :sunglasses:
13. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Hele a co tak nějakou dámksou jízdu u Vás :grinning: .tož bydle blíž já bych přijela :sunglasses:
13. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky bych byla pro dámskou jízdu, momentálně se tak trochu vyhýbám společnosti, protože se mě každý ptá, jestli budeme mít mimi a pořád jsem z toho taková nervózní a nejsem schopná odpovídat abych neměla slzy v očích :fearful:
13. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Neboj takový stavy tě přejdou.Taky jem to měla.Oni ty otázky jsou hrozný.Oni se nedokáží do tebe vcítit.Však se brzo dočkáš jako my všichni do konce roku jsme všechny těhu. :grinning:
13. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata taky se na to dívám takhle pozitivně a doufám, že mě doktoři neuvedou v omyl :sunglasses: Taky je blbý, že v našem Artu prej mají do konce srpna plno a doufám, že v září to bude lepší, až přijdou výsledky z genetiky :confused:
13. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a vy jste to řekli rodině nebo známým? My totiž zatím ne a ani to nehodláme udělat :astonished:
13. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Určitě.Člověk nesmí podléhat panice.A věřit a snažit se myslet pozitivně.Ikdyž to někdy nejde.Psychika a podpora je velmi důležitá
13. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Rodina to ví.Beze jjí podpory bychom to nezvládli.Jak po psychické stránce tak i po finanční a tak
13. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata No my na tom nejsme taky finančně nějak moc dobře,ale pokusíme se to zvládnout a našetřit, předběžný rozpočet třicet tisíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zatím si vůbec nedokážu představit, že bychom to řekli tchýni, ta by to nesla asi těžce, kvůli všemu brečí a lítost nepotřebujeme. Zatím máme podporu sami v sobě. Teď už je dobrý, že si o tom dokážeme normálně povídat, ze začátku to bylo hrozný, ani jeden jsme nevěděli jak na to :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Tak to naprosto chápu.U nás to samí a i do teďka....mě víc pomůže a popovídá si semnou sestřenka...ale každý to má doma jinka.Podpora je hlavní a je jedno kdo jí poskytuje.Nejdůležitější jste stejně Vy dva s manželem
13. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dostala jsme hlad.Tak si jdu něco zobnout :grinning:
13. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek