• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Já jsem taky ráda, že jsem se vyřádila. Ujasnila jsem si během těch let, co od vztahu chci a co ne a teď jsem spokojená. Taky jsme si prošli krizema, ale myslím, že je to teď vcelku v pohodě a že se máme hodně rádi.
25. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka a kde to je? Ta Dukla? Teda ne že bych se tam chtěla jet podívat kvůli sexu v tanku, ale docela by mě to zajímalo se tam kouknout. Normálně o tom vím, o bitvě, ale že jsou tam tanky jsem netušila a kde to je, to taky nevím.

Ale taky zajímavé místečko...
25. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela je to na Slovensku, vím že jsme projížděli celým státem, na mapě to najdeš, ale opravdu to stojí za to. Co mě překvapilo, že některé tanky mají ještě funkční páky a různé kličky. Vím že tam před náma byla nějaká rodina a měla malého kluka, asi šest let mu mohlo být, no a on v tom tanku na něco šáhnul a to dělo se malinko pohlo, rodiče měli strach, aby se nepřevrátil
25. čer 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem to našla, na hranicích s polskem, u vyšného komárníku. Asi by stálo za to se tam jet kouknout. Asi si to budu přát za kluka.
25. čer 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme se totiž vsadili, s přítelem, když jsem si předtím objevila na testu dvě čárky, tak jsme to rozebírali, co budeme mít, já tvrdila, že kluka a on že holku. A tak jsme si řekli, že když to on uhodně a bude to holka, tak že ho zvu na víkend do Dětenic, jak je tam ta starověká krčma, jí se rukama a tak, je to děsně zajímavý a když to bude kluk, tak jsem zase já chtěla víkend v Losinách, ale tohle možná vyměním, i když je to daleko, ale zase zajímavější...
25. čer 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a třeba tam pak taky proběhne ten sex, když si na to vzpomenu, co jste tam vyváděli :grinning: ...
25. čer 2010 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela a kde jsou Dětenice? to mě zajímá, rada bych to chtěla vidět. No s tím sexíkem v tanku, jde to, ale moc místa tam nemáš :grinning:
25. čer 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovou hospůdku jsem viděla v Krumlově v muzeu voskových figurín, je to nádhera, ale skutečnost bude určitě hezčí
25. čer 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka - jsou od vás pěkně daleko, je to mezi Hradcem Králové a Prahou, ale vejš, ale je to fakt zajímavý.
http://www.krcmadetenice.cz/krcma.php
tak nakoukni, mají tam různé programy, všechno ze středověku, i ta mluva, číšník tě osloví, stylem, tady máš a žer, holoto atd...možná pro někoho drsný, ale když se člověk vžije do té atmosféry, tak je to super, moje máti tam byla a byla z toho úplně nadšená, tak nám to vykládala a přítel tam chce taky, mají tam i hotel
http://www.stredovekyhotel.cz/index.php
a pořádají víkendy romantické středověké...
25. čer 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty víkendy mě děsně lákají, normálně při loučích, žádná elektrika, nic, posezení v té krčmě, zařízení středověké... no a tak jsme si to tak s přítelem slíbili, že za holku tam pojedem.
25. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela děkuji moc , ukládám do oblíbených, hned jak to bude možné, tak tam jedem :slight_smile: my jsme taková toulavá rodinka :grinning:
25. čer 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za kl :confounded: uka teda asi na Slovensko, ale až bude větší, at z toho taky něco má, ne? :wink:
Už aby tady s námi ten kluk nebo holka byli...já přítelovi řekla, že klidně zaplatím i ten královský vkend v detenicích, páč sem dycky chtěla holku:slight_smile:
25. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to fakt dobře, díky :slight_smile:
25. čer 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela Dětenice super my tam byla je to fajn sice trošku dražší véča,ale za ty peníze to stojí
25. čer 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela no to je jasný, chce to udělat rodinný výlet z dětma, je to pro ně take poučné a hodí se jim to do školy. Tak se holka snaž
25. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však to je prima, my už dlouho nikde nebyli,dřív jsme jezdívali, i když spíš na jednoděnní výlety, sem tam víkend, ale málo, to se přítelovi nechce, ten spíš jednodenní po okolí. Vlastně od loňského Turecka jsme nebyli nikde. To je škoda, jenže na to teď nejsou finance, IVF, byt...tak počítám, že si ještě chvilku počkáme, než zase někam vyrazíme.
25. čer 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 - no jo, ty to máš za rohem, my jedině na ten víkend, jen na véču bych tam nešla...když už tak at si to užijeme s přenocováním.
25. čer 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katovi marinovaný žebra jsou supr mnamka ,ale mám pocit ,že občas ten jídelák mění my tam, byly 3 a pokaždý nám ten jídelák přišel trošku pozměněný
25. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt se na to těším a jednou za čas ty peníze obětujem. Takhle nejíme každý den. Nevím proč, ale mě vždycky přitahovalo vše, co je spojeno se středověkem. Celkově mě historie zajímá. Tahle dnešní doba mi příjde taková cizí... :unamused:
@tadelka se snažím jak divá :grinning: :grinning: :grinning:
tak mi už taky dlouho nikde nebyli, loni jsme začali s IVF a veškeré peníze jdou jen na to. Mezi tím různá vyšetření, no je mi líto manžela, letos zase nikam nepojede a bude bez dovolený :frowning2: co se dá dělat
25. čer 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka mě taky ta doba láká...byla krutá, ale svým způsobem mě to děsně přitahuje, knih historických mám doma hromadu.
Evči, díky za tip, tak to ochutnáme. Je dobře, že to mění, ten jídelák, jinač by to byla nuda, ne?
autor
dobrý je když to chytíte s tím jejich vystoupením to je pak o zábavu postaráno :grinning:
@78marcela :grinning: tak je to zpravne, tak to ma byt :grinning:
25. čer 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manžu jednou zavřely chudáka do klece ,to byla teprv prdel aspon pro mě :grinning:
25. čer 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám slíbeno, že se můžu projít po hradě Pernštejn. Strejda má kámoše kastelána. Slíbil, že to tam můžem prošmejdit, když tam nebudou lidi. Moc se na to těším, ale nevím, kdy tam vyrazíme :unamused:
25. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 co tam s ním dělali?
25. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě na dnešní době taky vadí to, že lidi se zajímají jen sami o sebe a nic jiného. Jako děcko si pamatuju, že to bylo jiný, at byli komunisti jaký chtěli, ale mám pocit, že jim o nějakou tu soudržnost šlo, spousta akcí pro děti, pro rodinné akce, z podniků organizované dovolené pro utužování kolektivu...dnes to zní možná směšně, ale mělo to něco do sebe a lidi k sobě měli mnohem blíž...
Což je vcelku ironie, dnes se člověk může spojit s celým světem, ale nezná souseda z baráku.
Nebo že bych ty dojmy z dětství měla trošku zkreslené? Ale myslím, že ani ne, vždyt dneska na ulicích už děcka nelítají jako dřív, sedí doma u PC, a to, co my měli, to nemají...a je to škoda. Přitom mi bude teprve 32, není to tak dávno, ale i za těch 20 let se to velmi změnilo.
25. čer 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak koukám, že máme hodně společného :wink: je pravda, že doba byla krutá, dost se vraždilo a zabíjelo, nemluvím o znásilňování, ale nějak mě víc ta doba přitahuje, než dnešní doba, která je jakoby byla nalajnovaná a člověk žije jak ro bot podle nějakých pravidel či co :unamused:
25. čer 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To je fakt zajímavý...ale myslím, že přes léto dělají ty jejich akce snad denně, nebo skoro denně, mají to myslím na stránkách. Mají tam i některé videoukázky, taky je to dobrý...
@tadelka ten hrad ti závidím
25. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek