• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Ahoj ženy:slight_smile:

@baronek Vítej:slight_smile: Pokud jde o mě, ví to snad každej. Nic jsem neukradla a naprosto nechápu, proč bych se měla za něco stydět. To, že máme díky medicíně dceru považuju za zázrak a nevím, proč se o to nepodělit s tím, koho to zajímá. Samozřejmě to neřeknu prodavačce v obchodě a podobně, ale jinak... nevím, proč to tajit. V období, které teď prožíváš ty, kdy se mě všichni ptali, kdy už konečně budeme mít miminko jsem to vlastně touto pravdou vyřešila. A najednou dotazy na miminko ustaly a mě bylo líp. Copak mám lepru?????????? Někoho jsem zabila?????????? Nikdo kvůli tomu ani nebrečel. to, že nám doktoři mohou pomoci je naopak štěstí a výhra :sunglasses:
13. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek vítám Tě mezi námi. No u nás to bylo daný... Manželova rodina o tom ví kvůli jeho nemoci v dětství a z mojí strany to ví jenom máma a babička. Táta by to asi moc nepochopil, přeci jenom je to ta starší generace a ta jinak chápe :grinning:
Jinak jak píše Rvasatko, do konce roku jsme všechny těhu :grinning:
@rvasatko, ty jo, tak to já už byla nervozní a testovala. Víš co když to napoprvý vyšlo normálně i když jak píšeš je to zázrak, tak proč by se ten zázrak neměl konat i teď????
Jo a mě honí celý večer mlsnáá. Už jsem tu spořádala pochoutkový salát (na něm ujíždím už od těhu) a ještě bych si něco dala.... :grinning:
13. srp 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka My to taky nejspíš řekneme, ale teď je ještě moc brzy :confounded: Až budeme vědět genetiku a další postup, tak se nejspíš taky odhodláme :sunglasses:
13. srp 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka tak to s Tebou plně souhlasím. Ale přeci jenom, lidi jsou zlí a nechci, aby Tobíkovi hned vpálili že je ze "zkumavky". Jenom my víme, že na tom není nic špatnýho!! Ale u nás na vesnici je to pořád ještě předpotopní. Já sama jsem si v dětství užila (mám nevlastního tátu, který mě vychovává do nějakýho roku a já ho beru jako vlastního, ale lidi to nedokážou prostě pochopit) Proto i s Tobíkem jsme to řekli těm nejbližším u kterých víme, že to nebudou šířit dál...
13. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Jsem to přehnala, ale v podstatě je to doopravdy tak, jak jsem napsala. Pomohly mi kamarádky podporou. Díky tomu, že jsem se někde svěřila jsem získala nějaké informace. A doopravdy mi to pomohlo psychicky, protože ty dotazy, mě dostávaly do kolem a fakt mi vháněly slzy do očí. Protože se teď snažíme o druhé dítě a chodíme opět po doktorech, tak jsem prostě barunce musla říc, že mě paní doktorka léčí, aby jsme mohli mít miminko a že díky nim máme i ji... Takže ona o způsobu svého početí budě vědět brzy všechno. Tedy, až to bude schopná pochopit. Dneska je těch dětí tolik... Jenom v okolí jich mám určitě 10, že nevím, proč by se měla stydět... A to bydlíme v malé obci na okraji Prahy. Ale je pravda @barbika, že asi na malé vesnici jsou poměry ještě inačí. Nicméně já mám názor, že tím, že to dítěti řeknu a podám inteligentně včas já, tím víc bude připravené na "útok" zvenčí:wink:
13. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka no to my chceme taky, jakmile bude Tobík chápat, tak mu to prostě říct. Jak jsem psala nemáme se za co stydět... Spíš můžu říct, že můžeme být pyšný na to, že se nám to díky dr povedlo a Tobíka máme!!
13. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 Tvoje zprávy jsou teda mazec! Ale líbí se mi, jak jsi se k tomu postavila a kdo ví, třeba tak "krajní" řešení s darovanými vajuchy nebude potřeba... Ale i kdyby, tak "ten poklad" prostě odnosíš pod srdcem, bude ti s špatně, manžel tě bude opečovávat, otírat ti pot z čela,ty budeš nevrlá a unavená.... prostě si to prožijete od začátku... To je taky krásný. Je nádherné vědět, že to prostě bude:slight_smile: jak jsem psala, jak mi říkala ta kamarádka. Podpisem papírů o adopci taky najednou věděla, že to bude a těšila se a čekala...:slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer holky,
teda vy ale jedete s tím psaním,vidím,že mi chybí asi 20stránek,abych vás dočetla.Nejsem teď vůbec v obraze :frowning2: :frowning2: .U mě snad zázrak,ale začala jsem dneska špinit,tak to vypadá,že mrcha dorazí v termínu :slight_smile: No vidím to tak,že to dočtu až zítra na noční,mám teď 3noční po sobě,tak bych to mohla stihnout,dnes mám po denní a vůbec se mi už nic nechce.
13. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika No jistě, že můžete být pyšní. Tvůj manžel překonal tu mrchu vlastně hned 2x. Nejdříve ji porazil a pak jí ještě natruc zplodil dítě:slight_smile: To je prostě nádhera a můžete být přešťastní:wink: Chápu, že to má každý jinak. Ale já jsem tu už psala, že nesnáším nějaké prostory pro spekulace. Vzhledem k tomu, že jsme se snažili 8 let, než se podařila Bára, byla jsem na operaci a tak... určitě by nějaké pochybnosti z okolí byly a proč si ještě lámat hlavu s tímhle?:wink:

@baronek Chápu, že jste do toho právě vlítli, takže se s tím musíte nejdřív srovnat sami:wink: Ale opravdu je dneska tak krásná doba, že nám někdo může pomoci, tak proč se z toho hroutit? Za mého mládí by prostě mnoho žen zůstalo bezdětných, protože to u nás ještě nebylo tak dostupné a věda nebyla tak daleko... važme si toho a věřme:slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda vy tady baštíte no já pomlčím jsem už tady spořádala snad půl kyla nektarynek :grinning:
13. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata dámské jízdy by se ti zachtělo jooooo :grinning: no blíž se kvůly tomu stěhovat nebudujen si přijed :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 ahoj po dlouhé době :grinning: tak přeci jenom moje mrcha někam dorazila
13. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jéééé to jseš moooccccc hodná,že jsi ji poslala zrovna mě :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si zobla svůj dnešní poslední estrofének ,no ještě jednu tabletku a jedno balení mám spapaný no mazec :grinning:
13. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jestli si jí nechtěla tak to mě mrzí
13. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 teda a kdy jdeš na to????Víš nejsem vůbec v obraze :slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 v pondělí jdu na ultrazvuk jak na tom vypadá sliznice a ,když to bude dobrý tak už se snad dozvím kdy bude ket
13. srp 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no to víš,že jsem ji chtěla,ani jsem nečekala,že přijde přesne 28DC,myslela jsem,že se někde zdrží.
13. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Tak si dneska hezky odpočiň:slight_smile: Tři noční... to by mě prostě zabilo. Obzvlášť teď, když jsem (snad hormonama) pořád strašlivě unavená. Opravdu jsem nikdy nezažila u nás doma takovej nelad a nepořádek... A nic mě nedonutí. Už proto bych chtěla vysadit ten utroš :unamused:
autor
@marty154 tak to jsem ráda,že jsem jí poslala na dobrou adresu :wink:
autor
@doufalka mě taky doma nic nebaví z toho si nic nedělej :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 To je úplně neskutečný, že budeme držet palce tobě:slight_smile: Fakt ! Budu je držet moc ráda, ale měla jsi to teď táááák dlouhý. Tě obdivuju, že jsi to tak zvládla. Ze mě by už lítaly sprosťárny a byla bych k nevydržení :angry: Ty jsi to zvládla se ctí. Tvoje dítě bude mít klidnou maminku:wink:
13. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak ať ti pořádně naroste.A nezkoušela jsi pít ten Kontryhel???Já jsem ho pila do ovulky a v poho,celkem mi i zachutnal,tak uvidíme až pojedu na kontrolu,zda to trochu pomohlo.
13. srp 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marty154 jo piju piju až budu mýt žábry :grinning:
13. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka nemysly si někdy to bylo těžký na jednu stranu se těším a na druhou zase bojím,že se to zas nepovede no jo no to je osud :unamused:
13. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ber to tak, že jdeš na KET. Díky těm sněhuláčkům se vám holky strašně zvyšují šance... Moc vám ro přeju a taky závidím. Strašně moc bych si alespoň 2 sněhuláčky přála:slight_smile:
13. srp 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka my máme 4 tak jsem zvědavá jak budou bojovat :confounded:
13. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka příště už určo nějaký sněhuláčkové budou uvidíš a ty je pak nebudeš vů-bec potřebovat :grinning:
13. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Krásní 4 bojovníci:wink: V podstatě máš na 4 děti:wink::grinning: Je to tak!
13. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ještě vydrž alespoň do toho 14dne,já tomu pořád věřím,že ti to vyjde,ale máš jen jednoho bojovníčka,tak se to možná ukáže později,nevzdávej to!!!!! :slight_smile: No dnes už určitě budu jen odpočívat,mám toho z denní plné zuby a neboj na ty noční by jsis zvykla,kdybys na ně chodila.Ty bys měla hlavně odpočívat,hlavně po psychické stránce.Víš mě teď vrtá hlavou zda to zkusit teďka nebo počkat a v září se vrhnout přímo na 2IVF

@evik31 jo poslala jsi ji dobře,omlouvám se jestli jsem někoho předběhla.
13. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek