• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
pieretko, špínit můžeš, u nás to i psali v papírech. vůbec se nenervuj, je to v pohodě. odpočívej a raduj se, máš v bříšku obrovskou naději!! a vy jste šli do možných trojčátek? to je odvaha, moooc ti přeju, aby to vyšlo . krásně si to užívej, jsme s tebou!!!
14. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcajda děkuji...mě o špinění nic neřekli....chtěli bychom max dvojčata, ale vzhledem k tomu, že naše ambryjka jsou pěkní lenoši a nikam nespěchají a nechtělo se jim pořádně dělit a byli jen tři (měli jsme jen tři vajíčka), tak nám doktor doporučil dát všechny tři...já budu šťastná za jedno:slight_smile:
14. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 jojo může co vím tak po utrouši trošku špiní každý,ale kdyby se to zhoršovalo tak určo brnkni do caru,mě třeba říkaly ,že když po utrouši špiním tak ho mám polykat ,pak už jsem nešpinila,ale zase jsem byla jak zhulená :grinning: nesíš pak řídit auto atd.,ale to by ti řekly
14. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marcajda já nemám co poslat nevařím mm rybaří tak mám stravu co dům dát :grinning:
14. srp 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem si udělala romantický den s dvd koukám na samé sladáky,to je relax ted jsem zkoukla deník princezny 1 a ted jdu na 2 aspon se u tehlech filmech nemusí přemýšlet a příjdu na jiné myšlenky tak zatím :grinning:
14. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás dneska vaří manžel:slight_smile: a budeme mít pstruhy na másle :wink: mňam, už se těším
14. srp 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda pstruha bych si taky dala..Evi, tak já podělala co bylo potředa a teď čekam až přijde druhá směna do práce..coz je v 5. a tak se asi půjdu projít za telátkama a nakrmit kočky. už mě z počítače bolí oči. ale za chvíli se za vámi vrátím :wink:

mám to domů 40km, tak tu musím vydržet..
14. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,já taky nevařím,je mi zle.Manžílek říkal,že se postará :grinning: .
@pierrette1 to ti mohli poranit čípek,jak to zaváděli,to bude v pořádku.Máš tři bojovníky,jeden se určitě chytne :wink:
14. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem si na chvilku zas udělala čas,ale tady zase nikdo noo co se dá dělat :wink:
14. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 taky si myslím, že to bude v pořádku a určitě máš velikánskou šanci, že se jeden, dva nebo tři bojovníčci uchytí :wink:
@kessinkaa už aby ty nevolnosti skončili, viď. Ale na druhou stranu, jak tu pořád píšeme - zaplať pánbuh za ně :grinning:
@evik31 no koukám, že tu pořád nikdo není.....
A ta Marcelka, kde se nám toulá? Doufám, že testík vyšel OK a ona teď někde radostí a štěstím pláče a není schopná nic jiného!!!!!
14. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika no budu moooc ráda,až to povolí :grinning: ...takhle se nehnu z baráku.
14. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dneska nemám na vás nějak štěstí tak jsem zkoukla 3 sladák a jsem nějak romanticky nalasena a vzhledem k tomu že prd dávají to vidím zase na nějaké dvd :wink:
14. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že pořád nikdo.... Ale co, vždyť je víkend a všichni se věnují svým drahým polovičkám.
14. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy, mě se jen tak nezbavíte:wink: Na dovču jedeme až v sobotu za týden. Píšu z notebooku neteře. Byla jsem zvědavá na Marcelku, ale ona je bud zaneprázdněná a nebo tam ještě není nic moc vidět... Vždyt je opravdu brzy:wink:

@pierrette1 Spinit rozhodně můžeš. Punkce je je docela drsnej zákrok a mohla jsi trošku zakrvácet a te\\\\d ti s utrošem vychází ta sražená krev. Taky to může být po tom zavedení... Spinit z nějakého jiného důvodu, je ted ještě brzy:wink: Bud v klidu, odpočívej a nech se hýčkat.

Neumím na tomhle psát, tak se raději loučím a večer snad zase nakouknu.
14. srp 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, si představte, že už zase začínám krvácet :unamused: Ty hormony mi teda dávaj zabrat, a to už beru třetí den antikoncepci, mě z toho trefí :angry:

Jinak jsme s manželem strávili krásnej den v lese. Vyjeli jsme na kopečky, bylo tam úžasný podzimní počasí - mlha, 11 stupňů, prostě na houby jak dělaný. V lese skoro nikdo a nasbírali jsme dva skoro plný košíčky - od babek přes hnědáčky až po bílý hříbky, celkem asi 7 druhů, prostě nádhera :dizzy_face:
14. srp 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marcelka se neozvala a já jdu spát. Dobrou noc!
14. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika dobrou
@alim75 drž se,snad to přestane
14. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A tak tady už nikdo ,no já jsem dneska přeromantikovaná :grinning: 6 sladáků úplně stačí,ale po ketu si to určo nejmín 3 dny zopakuju :grinning: ,ale hormony dělaj divy jsem řvala při každým hepiendu dokonce i u popelky :grinning:
a ted koukám někdo tu pálí ohnostroj tak se jdu juknout a do hajan :grinning:
tak teda dobrou
14. srp 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Brý ráno :grinning:
15. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!
U nás krásně svítí sluníčko, tak musím vymyslet program na dnešní den co budeme s Tobíkem dělat. Tátu máme v práci, tak jsme tu takový samy samotinký :grinning:
Eviku tak kolik slaďáků bude dneska??? :grinning: :grinning: :grinning:
Můžu Ti říct, že já už pod žádnými hormony nejsem, ale teda rozbrečí mě i špatná zpráva ve večerních zprávách. Hrůza, to jsem nikdy neměla :sweat_smile:
15. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika dneska už žádný dneska budu uklízet mám tu plno práce :confounded:
15. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - dobre ranko. jdu vas docist vcera kdyz jsme prijeli od nasich tak uz jsem nemela silu sednout k pocitaci.
15. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak marcelky jsme se vcera nedockali :frowning2:. Jsem napnuta jak to dopadne - moooooooooooc by se nam dalsi tehulka sikla do tabulky aby se zacali vyrovnavat stavy :slight_smile: :slight_smile:.

Ja dneska nic nedelam - uklizeno mam od vcera, navareno od nasich - vyfasovali jsme proviant a dnes vecer jedeme k nasim slavit mamky a muj svatek a tak vecere bude v restauraci :slight_smile:.

Tady sviti slunicko a tak jste nevim co bude za plan :slight_smile: zatim pomaly nedelni rozjezd s kavickou u TV :slight_smile: = nedelni lenoseni :slight_smile:.

Jinak ovulacni test mam pozitivni jiz 3 dny a BT stale dole tak moje telo je opravdu na spomalenem programu :slight_smile: hahahaha.
15. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek tak vše nej Haničko :wink: .My jedeme k našim na obídek,jsem ráda,že nemusím vařit!!Fakt ty smrady nedávám :angry: .
15. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek tak rozmarýnek je Hanička joooo stejně jako moje tchýně :grinning: jinak ono se to tělo srovná uvidíš :wink:
no tak já už mam umyté nádobí tak jdu na prach tak zatím pak zas juknu :sunglasses:
15. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa mě bere slova z úst ted jsem to akorát chtěla dopsat
@rozmarynek vše nejlepší Hani :grinning:
15. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 no ty bláho,já jsem motyka!!!Ted když to píšeš,jsem si vzpoměla,že mám tchýni taky Hanu.Noooo musím sehnat dárek :confused:
15. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa a určitý jídla ti nevadí :confounded:
15. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa tak to je dobrý kytku a bombošku seženeš určitě :wink:
15. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hele spíš smrady.No ale i když vidím maso,tak nevím jak budu papkat
15. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek