IVF 2010, porod 2011

Tak holky já už jsem přestěhovaná, kdepak jste vy? :-
Já čekám tak Martiiik,Marcajdo.Marcel,Barbika a další kdepak jste 😃
tady to dáme né jako v květnu 😉
rozmarynek
15. srp 2010
🙂 hahaha ne ne ne nejsem Hanicka 🙂. Moje mama je Alena = 13. 8 a diky tomu ze moje exoticke jmeno neni c CR kalendari a zacina od A tak svatek slavim cely zivot na Alenu s moji mamkou 🙂. Slavit to jdeme az dneska protoze muj tatka byl pryc a vraci se dnes odpo. Takze jste mne neodhalili 🙂
kessinkaa
15. srp 2010
@evik31 já to vykoumu,stejně tam dnes nepojedem.
evik31autor
15. srp 2010
@kessinkaa tak jedině zavřít oči :-o
kessinkaa
15. srp 2010
@rozmarynek ty jedna potvůrko,jsi nás dostala!!!Nejsi Angelika???
evik31autor
15. srp 2010
@rozmarynek tak žeby Ališa 😃
evik31autor
15. srp 2010
tak to bude nervák kdo odhalí
@rozmarynek
rozmarynek
15. srp 2010
Ani jedno...dam vam napovedu: Ar....
rozmarynek
15. srp 2010
Dalsi napoveda: Je to jmeno ktere v cestine znamena zlato 🙂. Ale vic vam uz nereknu...
martiiik18
15. srp 2010
hezké dopoledne holky,

to sluníčko vám zavidím..my máme úplně zataženo a vypadá to na déšť... už tady i hřmí..
čekám na Marcelku, jak dopadla a ono ještě není nic známo 😞 to ona nás jenom napíná s dobrýma zprávičkama 🙂

@rozmarynek : od kolikátého dne si děláš ovulační testy? já se v tom nějak neorientuju 😞 když sem to dvakrát zkoušela, tak čárka byla vždy slabší než ta druhá a tak nevím jak často to mám zkoušet...
kessinkaa
15. srp 2010
@rozmarynek ARIANA 😃 😃
rozmarynek
15. srp 2010
@martiiik18 ja uz mam podle bazalni teploty vychitane ze ovuluji mezi 14 - 16 dnem cyklu. takze ja zacinam testit 14 den 🙂.
kessinkaa
15. srp 2010
@rozmarynek tak to nevím teda ]-(
rozmarynek
15. srp 2010
@kessinkaa ta je v kalendari takze toi byt nemuze 🙂
kessinkaa
15. srp 2010
@rozmarynek hmm,tak to neuhodnu....ale možná jo
rozmarynek
15. srp 2010
hahahaha - tak to bude bojovka dne 🙂
pierrette1
15. srp 2010
@rozmarynek ARANKA?
rozmarynek
15. srp 2010
a vitezem se stava pierette1 🙂 😃
pierrette1
15. srp 2010
ahojky, tak se nechám doma hýčkat... 🙂 manžel teď vyráží na houby, už se těším, že jich donese hoooooodně 😉 chtěla jsem se zeptat, jak jste se cítili po transferu?
rozmarynek
15. srp 2010
...ale tak mi rika jenom mama ...vsichni mi jinak rikaji Ajo, Ajko 🙂 a mm Ajinko 🙂
pierrette1
15. srp 2010
HURÁ!!!!Vyhrála jsem!!!!Musím se ale přiznat, že jsem to zadala do google a to pak jde samo 😉 ale jméno je to pěkné 😉
rozmarynek
15. srp 2010
@pierrette1 ja uplne normalne - porad jsem citila ucinek hormonu takze - pokeceni, tlaky v podbrisku, pichani na vajecnicich - jinak transfer zadny vliv na mne nemel 🙂
rozmarynek
15. srp 2010
@pierrette1 no ty potvurko 🙂 ...zlaty strycek Google 🙂 ja tam take porad chodim pro rozumy! 🙂
rozmarynek
15. srp 2010
pokeceni = poceni
kessinkaa
15. srp 2010
@pierrette1 dloubal a popichoval podbříšek 😃
evik31autor
15. srp 2010
Holky říkala ,že v češtině to znamená zlato ,jako vím ,že latinsky zlato začíná na A,ale nevzpomenu si ani kdyby jste mě zabily
evik31autor
15. srp 2010
aha tak jsem mim o mísu už jste na to přišly 😉
rozmarynek
15. srp 2010
@kessinkaa koukala jsem na ty kocarky co jsi si pridala 🙂. Ta zelena je moc hezka. Jinak ten kocarek jsem mela v ruce a je docela dobry ale na ovladatelnost byl trochu horsi nez nektere jine znacky co tam meli. Uplne nahodou jsem byla v obchode kupovat darecek pro kamaradku co se ji narodilo mimi a tak jsem jukla i do sekce kocarku 🙂.
kessinkaa
15. srp 2010
@rozmarynek no kámoška ho má a řídil se mi skvěle,tak nevím.Jsou to moje dva favoriti
pierrette1
15. srp 2010
@rozmarynek 😃 😃 😃 ...mě právě pobolívají vaječníky a tak celkově jsem nějaká unavená...na google nedám dopustit :-N
@kessinkaa no občas mě jakoby píchne v podbřišku...prostě je to takové zvláštní 😉 zatím nic neřeším, je to dost brzo 🙂
rozmarynek
15. srp 2010
@kessinkaa on nebyl spatny a kdybych neskusila ten Peg Prego tak bych s nim byla take spokojena 🙂.

Začni psát odpověď...

Odešli