• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@pierrette1 to je jeste po te stimulaci - s temi hormony je tam dole mala Francouzska revoluce :slight_smile: ....takze to proste jeste odezniva ta stimulka.
15. srp 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám holky vygruntováno a jdu si hodit perličku tak hezky drbejte at mám co číst a kde se dneska zase toulaj ostatní :astonished:
15. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jinak Marcel teda napíná :wink:
15. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale ještě někdo byl po et myslím,že to byl někdo z nově příchozích byly nějak stejně s Marcel ,ale neozvou se ani jedna potvůrky podivný :grinning:
15. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 : no Ty si teda šikulka a rychlík... to já když se pustím do úklidu, tak to je na celý víkend :grinning: možná to dělám až moc pečlivě jak říká moje mamka, že se s tím moc drbu :slight_smile:
15. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 neboj,on se tam jeden kousne :wink:
@rozmarynek no já ten Peg Pereo na živo neviděla :unamused:
15. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem stihla nakrájet houby na sušení a dala to všechno na balkon a ono mi zalezlo sluníčko. Tak doufám, že to budu muset za chvíli uklízet....
Pierrettko neboj, já si taky myslím, že máš obrovskou šanci, že se Ti tam mimísci uchytnou!! Držím palečky!
15. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 já uklízím celý týden průběžně takže toho tolik zas není :grinning:
jinak jsem totální debil napouštím si vanu a tam pořád málo vody tak zvednu perličku a já kravka si tam nedala špunt no prostě pako :grinning:
15. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika no u nás by ti to hlavně uletělo fouká tady jak blázen,ale sluníčko svítí
15. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: to by jsi na tu vodu čekala asi hodně dlouho :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jdu dát sprchu a letíme na oběd.Zatím pááá
15. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa dobrou chuť :slight_smile:
15. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa a @barbika :wink: :wink: :wink: ...jdu si vymyslet něco na oběd...manžel vyrazil na houby, prý když prší, tak tam nebude tolik lidí :wink: tak doufám, že něco donese :wink: co dneska vaříte?
15. srp 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 já mám ze včerejška polívku z králíka. Takže bude jenom polívka :grinning: Tobík ještě 2 jídla nezvládne a já se aspoň trochu omezím :grinning:
15. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

@pierrette1 U nás dneska budou palačinky.
15. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 : o to se taky snažím uklízet průběžně, jenže mi přijde, že tím jak su doma a i manžel byl teĎ měsíc doma- dovolená, tak tady byl pořád borčus... takhle když sem přijela domů ve čtvrt na osm večer utahaná z práce, tak mne ani nějaký úklid nezajímal- až o víkendu :slight_smile: ...už se docela do práce jako takové těším, jen kdyby tam nebyli ti lidé, kteří mne tam budou deptat... :frowning2: a hlavně sem toho už asi spustu zapomněla :frowning2:
15. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se asi zblázním. Tak teď jsem tady fotila toho našeho raubíře a spadl mi foťák přímo na čočku.... Takže je asi KO :confounded: Mě klepne....
15. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika A sakra :angry: Tak co, funguje?
15. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 u nás se nevaří nic,myslela jsem ,že mm přijede dopoledne a zajdem na oběd,alůe přijede až odpoledne a jelikož jsem v krámě nebyla tak holt budu na vzduchové dietě :wink:
15. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika tak to jsem zvědavá jestli to foták rozdejchá :confounded:
15. srp 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, tak ten už to nerozdejchá.... Psala jsem manžovi, tak to vzal docela sportovně a prý pojedeme koupit nový... Né že by mi to vadilo, vždycky jsem chtěla nový a nějákou pořádnou zrcadlovku. Ale že přestane ten starý fungovat díky mě jsem netušila :frowning2:
15. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Ber to tak, že to prostě takhle mělo být, protože jinak byste si nový foťák nekoupili :wink:
15. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 to je pravda :grinning:
15. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím to podle nás, už půl roku vybíráme a kupujeme nový foťák, ale protože ten starý pořád slouží, tak mám obavy, že ještě minimálně další půlrok vybírat budeme :grinning: Už několikrát jsme na něj našetřili penízky, abychom je ve výsledku utratili za něco jinýho, protože starý foťák přece ještě funguje :grinning:
15. srp 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika Stanou se na světě i horší věci :grinning:
15. srp 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak koukám i dnes tu je nějak mrtvo :angry:
15. srp 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jj to já chápu :wink: Ale ten foťák mě v tu chvíli hrozně mrzel... Ale život jde dál. My se s Tobíkem vzbudili a jdeme ven. Aspoň po obědě je to opravdu mateřská dovolená a já si odpočinu na ty 2 hod :grinning:
15. srp 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jj mrtvo tu je. Ale co ta Marcelka?? Čekám pořád na tu dobrou zprávu a ona nás teda pěkně napíná.... Nevím, jestli jsem něco propásla a ona není třeba o víkendu u netu nebo tak...
15. srp 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@barbika tak to nevím nepsala,že nebude na netu :unamused:
15. srp 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer, tak koukám, že tady je opět mrtvo :frowning2:
15. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek