• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@barbika jojo je mrtvo já stihla s mm zajít i na véču :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěknej večír ženy:slight_smile:

Tak my jsme doma. Všude dobře, doma nejlíp:slight_smile: Barunka už je ve své postýlce a já jsem zasedla ke svému noťáskovi... Mám tu bordel jak v tanku, ale jsem zvědavá na Marcelku a taky Pieerette je teď v očekávání... Doufám holky, že jste v pořádku:wink:

Co nového? Povídejte, přehánějte:wink:
15. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem tu.

Nikam jsem se o víkendu nechystala, ale najednou se ozval v pátek telefon a známí z Letohradu, že tu jsou na kolách, abych jim domluvila ubytování na jeden den. Tak jsem domluvila, a z jednoho dne byli tři a já tam s nima zkejsla, bylo to fajn, a já ani netestla. Zítra teda budu a hned dám vědět.
15. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Tak to je super:slight_smile: Když jsi měla akci a nemusela jsi na to myslet, je zbytečné testovat:wink: Budeme napjatě čekat.

Jdu pokračovat v krasojízdě:slight_smile: Kočky - 2 dny bez dohledu - všude chlupy:frowning2:
15. srp 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer holky :slight_smile: hlásím se po delší době, vrátila jsem se z Jizerek a teď se už nemůžu dočkat zítřejšího pracovního dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pokouším se vás dočíst, abych byla v obraze, ale 30 stránek nezdolám :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: Krásný den
16. srp 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata :slight_smile: :slight_smile: nesmutni
16. srp 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata copak se děje???
16. srp 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Ahojda Kessi,ale MS nikde,ale test jsem si udělala a samo,že negativní :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a jak jsem tušila stašně mě to sebrala,ikdyž jsem to věděla.Jsem fakt pitomá.Tečou mi slzy fakt jsem pitomá.Nechápu kde se toulá a proč.Když jsem to měla pravidelný i po transférech jsem krvácela tak nějak ve stejnou dobu. :frowning2:
16. srp 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko ženy:slight_smile:

@rvasata Nesmutni, psala jsi, že jsi neměla pozitivní test, ani když jsi byla prokazatelně těhotná! Zajeď si k doktorce na UZ a buď tě překvapí, nebo ti píchne včelku:slight_smile:

@kessinkaa Krásný týden těhotenství:slight_smile: Takový zakulacený. Máš už čtvrtinu za sebou. Myslím, že tu nejtěžší:wink: Na konci je to sice náročné fyzicky, ale mimčo už je hotové, takže, když se narodí dřív, nic se nedějě:wink: Moje kamarádka porodila chlapečka ve 31tt.. Když už byl Malej trošku větší, tak to komentovala slovy, že: "...To těhotenství mě vysloveně zklamalo, nejdříve čekání, zda to vyšlo, pak nic a když už to na mě začínalo být vidět a lidi mě mohli pouštět sednout... porodila jsem!":grinning: Tak to mě docela rozesmálo. Ty to dotáhneš mnohem dál, ale prostě... třetina je za tebou:slight_smile::slight_smile::slight_smile:

Já jedu k praktické gyndařce na prevenci. Jo a dnes jsem si udělala test a samo, že negativní. Já jsem to však čekala, takže žádnej smutek, žádné slzy.
16. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata: :frowning2: to mě mrzí, ale jak píše doufalka, určitě zajeď k dr., nějaké vysvětlení to mít musí, co? :wink:
@doufalka: tady se to dneska špatnou náladou jednom hemží... kdy jdete do dalšího IVF?
@78marcela: jsem zvědavá na výsledek testu :slight_smile:
16. srp 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Tak dnes rano jsem jak zbity pes - boli mne zada a jsem nejaka unavena - je tady zatazeno a jeste pondeli nesnasim to je vikend taaaaaaaaaaaaak daleko :frowning2:.

Rvasatko nesmutni - jak rika Doufalka - UZ nebo vcelicka - sak si sama rikala ze s tim vic nepocitas nez pocitas - ja vim i ta uplne prtava nadeje je nadeje a dokaze pekne s clovek zahejbat.

Vcera v noci se tu zenili certi a kroupi mlatili do stresnich oken jak na koncertu bubeniku az jsem se bala a Boda se klepal strachy jeste hodinu po tom.

16. srp 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ty cekas na nas vid? Takze IVF to jisti hned jak dorazi mrcha? To ti vychazi na kdy?
16. srp 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata je to fakt na hovínko co??Ach jo,ta mrcha si zahrává :frowning2: ,je mi to líto
16. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Ach jo,taky mi to je líto :cry: ....holky co mi to děláte,jsem tady zůstala sama,ale neopustím VÁS!!!No už chci být za 12 týdnem
16. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka No já to věděla,ale stejně.Jsem fakt cíťa.No já počkám do konce týdne a brnku do centra.Ke svýmu nejdu.Protože on nemá v ordinaci UTZ dělá ho jen ve čtvtrek a bylo by to na dýl a stejně bych se objednávala do centra tak to vezmu při jednom.Ale opravdu mě to vzala a jako bych to neříkala
16. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek Ne ne, mrchu asi dostanu v následujícch dnech, jak vysadím utroš (dnes už si ho neberu). Musela bych druhý den na injekci do CARu.... Ale mám tenhle týden strašného běhání a v sobotu vyrážíme na týden pryč, takže to nechám na to září. Budu mít dl. protokol, takže mě všechny předběhnete, ale to neva:wink: Bude to taková pěkná tečka, za tím naším snažením:wink: Opakuji: Bude to taková pěkná tečka, za tím naším snažením:slight_smile: (Cimrman:wink:)

@lucccy Já jsem na negativní výsledek připravená už týden, takže u mě se rozhodně nemůže mluvit o špatné náladě:wink: Teda prudí mě, že v tomhle počasí pojedu s Bárou k doktorce, ale to je asi tak vše:wink:

Až přijedeme, dám jí tempery a budu uklízet. S temperama a modelínou mám jistotu pár hodin klidu na práci:slight_smile:

Musím se jít vyderatizovat, za chvilku vyrážíme:wink: Přijdu po poledni.
16. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy díky objednám se koncem týdne rovnou do centra.Fakt mě to štve :angry:
16. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa neopoustej nas - ty jsi nase jiskricka ktera nam tu dodava nadeji a neboj makame na tom sec se da abychom posily tve rady a mohli se navzajem bavit o blinkani a boleni bricha a nespavosti....:slight_smile: :slight_smile:.....
16. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa Díky.Ale já to tušila,ale ta nadějička.Když jsem to měla i po transférech pravidelný tak nechápu.NO jo no.Příroda je mocná a tělo si dělá co chce
@kessinkaa no tak to je jasný,že tady zůstaneš.Kam by jsi jako chtěla jít.Ty můžeš tak akorát na WC :sunglasses:
@rvasata Tak skoč na krev. Nebo chceš ještě těch pár dní doufat? Třeba ta krev překvapí:wink: Vždyť test u tebe nic neznamená:wink: Nebuť labuť ženo:wink: Zatím se hoď trošku do klidu holka zlatá:slight_smile: Já vím, že je to hrozný, ale kdyby se mi testy neukazovaly, tak bych asi do krve pořád věřila, že možná.... Moc bych ti to přála:wink:
16. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek o blinkáníííííííííííí nééééééééééééééééééééé :angry:
16. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože můj, ženy!!!! Nedělejte tady vlnyyyy!!!!! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

@kessinkaa Zůstaň! :slight_smile:

@rvasata Ty se nehruť holka zalatá! Jdi si pohladit malou, odfrkni si a než bude UZ nebo krev, nehruť se! A pak taky ne a pusť se s námi do dalšího boje! :wink::slight_smile:
16. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufalko aha tak to ti vyjde nekdy na pulku zari a s dlouhym protokolem tak ke konci zari? No mne kdyz dorazi mrcha jak by mela tak bych mela zacit stimulovat na IVF 29 - 30 srpna takze v pulce zari by mohl byt OPU. Ale jeste brzo mluvit - jen aby mrcha nedelala drahoty jako vse tento cyklus. Take mi doktor nasel naposledy pri UZ malinky polip v deloze - cice rikal ze je opravdu malinky ale jestli se neztrati pri mrse (casto se vyplavi se sliznici) tak by ho radsi nejdrive vyndal nez by se slo dalsi IVF. Tak nevim - malinky polip podle mne az tak velky vliv nema - cernosky maji polipy snad vsechny - maji to v genech a moje kamaradka se 4 polipy otehotnela tak nevim :slight_smile:.
16. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vybiham s Bodou na curani a kakani za 20 minut jsem zase u vas :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek No já mám cyklus 30 dní, takže až to teď v půlce dostanu, tak pak zase za 30 dní, to je druhá půlka září. 2. den mrchy půjdu na injekci a za 14 dní začnu stimulovat (to už jsme v říjnu), pak OPU, pak ET... No jsem někde na konci října. Ufff. To je doba.
16. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek polyp musí pryč,prý by vypudilo mimčo.Já ho tam taky měla.
16. srp 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka Tak to já už nevěřím.Já chci počkat,jestli to nedostanu třeba sama...a pak půjdu do centra.
16. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ránko holky,

tak jak je na tom Marcelka? zase napíná???? :wink:
16. srp 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek