• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@rvasata : nezoufej, třeba se ještě něco vyvrbí- i když je lepší si nedělat naděje a pak být překvapená... já měla poslední cyklus skoro 40 dní a pak když sem už doufala v těhotenství, tak se mi rozjela MS... ale to nebude TVůj případ..moc bych Ti to těhotenství přála :wink:
16. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 Díky,ale musíme být realisti.Se mi to asi rozházelo hormonama a tělo se dává do kupy.Nebo i váha...JSem byla silnější a při stimulace 8kg navíc a je to pořád...tak možná.Ale budu hubnout a je to
16. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu.Ještě,že Vás mám.
16. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!!!!!
@rvasata Třeba to vyjde :wink: uvidíš na UTZ, mooooc bych Ti to přála :slight_smile:
@rozmarynek co se týká toho polypu, taky si myslím, že musí pryč :slight_smile: ale třeba fakt zmizne sám, přála bych ti abys už začala a zbytečně tě něco nezdržovalo :wink:

Já už nešpiním a ani vaječníky mě nebolí, tak nevím jestli mám být ráda a nebo je to špatně :unamused: ach jo :unamused:
16. srp 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Díky......nooo.Jsem tady přes víkend nebyla nedočítala jsem.Jestli se nepletu tak máš za sebou ET? :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: ahoj, nechce se mi moc hledat na předchozích stránkách - jakpak jsi dopadla na kontrole???
16. srp 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata a @lucccy v pátek jsem měla ET 3embryí, kontrolu mám 30.8.a to je za strašně dlouho a tak nemám nic jiného na práci než se pořád pozorovat, jestli se něco děje a tak :wink:
16. srp 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: ty jo, hned 3 embryjek? tak to by bylo, aby se nezadařilo :wink:
16. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, test negativní. ani stíneček, nic, prázdno.
16. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy Tak to se určo alespoň jedno embryjko uchytí to je jasný.Žádný pozorování. :angry: :grinning:
16. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela To není možný.Tak je brzo. :angry:
Holky sakra leží na ná nějaká smůla nebo cooooooo
@pierrette1 Držím pěsti, myslela jsem, že se nedoporučuje zavádět 3 embrijka :confused: Bylo by super, kdyby se chytla všechna.
@78marcela ještě není vše ztraceno, může se to ukázat později :sunglasses:
16. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy to by teda bylo, aby.... :wink: :wink: :wink: doktor nám to doporučil, že prý nemá smysl jedno nechávat :unamused:
16. srp 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 v našem Artu, když jsou tři embrijka, si holky nechaly zavést jedno a dvě zmrazit, já bych to udělala asi taky tak :confused: Ale to říkám teď a kdyby na to přišlo, tak nevím :frowning2:
16. srp 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: jj, určitě je to tak lepší :slight_smile: a jak tedy probíhalo ET, zvládla jsi to? :wink:

@78marcel: neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :frowning2:
16. srp 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela můžu se zeptat,co jsi měla za značku testu??
16. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek já si taky myslím, že to běžně nedoporučují :wink: ale ty naše byli lenoši a nechtělo se jim dělit, tak doktor řekl, že lépe jim bude u mě :wink: mě taky představa 3 docela vyděsila :grinning:
@lucccy ET bylo úplně v pohodě :wink: proti OPU brnkačka :wink: měla jsem transfer asi v 11hodin a pak jsem tam zůstavala do dalšího dne :wink: mohl tam zůstat i manžel, ale byla to taková rychlovka, že jsme s tím moc nepočítali a nechali doma psa a to by asi přes noc sama doma nevydržela :wink: takže pro mě manžel přijel až ráno :wink:
@78marcela určitě je to brzo!!!!!!!
16. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, i když pondělní :wink:
tady v práci má půlka lidí rozmlácená auta z noční bouřky, v Praze byly prý kroupy velikosti tenisáku, uffff :confounded:

rozmarýnek, polyp si nech určitě odstranit, mě posílá mudra před IVF taky na hystero, protože má podezření na polyp a ten by IVF mohl pěkně pokazit :frowning2:
16. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 no vidíš to, zvládla jsi to na jedničku :slight_smile:
16. srp 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela který den jsi po KET?
16. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy snažila jsem se :wink: :wink: :wink:
16. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Teď si musíš najít nějakou zábavu, abys na to nemyslela :grinning:
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: jj, jsi šikulka, teď už jen zvládnout to šílené čekání......... :rolling_eyes:
16. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jste me presvedcily - polype polype z kola ven!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Budou mi ho kontrolovat 2 den mrchy jestli se vyplavil a jestli tam bude tak ho necham vyndat a IVF budeme tim padem mit z Doufalkou :slight_smile:.
16. srp 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a @lucccy a to je právě to nejhorší...to čekání!!!!!! jsem doma a strašně se nudím :unamused: !nebaví mě nic nedělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek já si myslím,že se nic posouvat nebude.Je to malej zákrok spodkem
16. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1: jj, já byla doma naštěstí jen asi 4 dny a pak jsem šla velmi ráda do práce, kde jsem na TO tolik nemusela myslet, aspoň čas do testování rychleji utekl :wink: ty jsi teď na nemocenské?
16. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale po transferu můžeš chodit hned normálně dopráce, né? :astonished:
16. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucccy já jsem OSVČ, takže nemocenská pro mě nemá smysl (prvních 14 dnů nic) :unamused: vzala jsem si práci domů, že toho víc udělám a budu v klidu :wink: naštěstí mě aspoň pes donutí nemyslet na to tak moc, za chvíli s ní vyrazím do parku :wink:
@baronek jj, můžeš, ale u nás doporučují klidový režim a to bych já v práci asi neměla :wink:
16. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek