• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@pierrette1 když si můžeš vzít práci domů, tak je to v pohodě :grinning: u mě by to bylo asi horší :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
16. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 noo, jako osvč bys toho od státu moc nedostala, to je fakt, to znám od manžílka :grinning: práce z domu zní dobře :wink:
16. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 co mas za pesana? Mozna ze jsi to tu jiz psala tak promin ze se zase ptam :slight_smile:.
16. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek je to kříženec jezevčíka a bůhvíčeho :grinning: je jí 6 let, ale vapadá pořád jako štěně a taky se tak chová :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím jsem zpět z kontroly a jdu vás dočíst :grinning:
16. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 jezevcika? :slight_smile: to bych v ni nehledala ale je kouzelna :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek její matka je jezevčík a je ještě menší než ona :wink: zbarvení má jako retrívr, ale velikost opravdu ne :grinning:
16. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jak dopadla kontrola?
16. srp 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nakecaly jste tady toho hodně teda Marcel to mě mrzí dnes jsi myslím 9 ten vid,třeba ještě vykoukne
Renčo Dejmek má dovolenou,ale já dneska byla u Štěpána a byl na mě strašně hodnej,Šilhána jsem nepotkala,ale byla tam ta stará rebeka zase prozměnu :wink: ,ale třeba to taky ještě výjde tak nezoufej :frowning2:
16. srp 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 no jsem tak trochu na rozpacích sliznice je vysoká pěkně,ale na jedné straně nějak nedorůstá,ptal jse mě jestli jsem měla nějaké zákroky tak to je asi způsobené ještě tím jak mě braly vejcovody,ale zřejmně to nevadí asi děti nasměrují tam kde je peřinka, protože v sobotu by měl být ket,dohodly jsme se s doktorkou,že nám rozmrazí obě pejetky a z našich 4 dětí vyberou dvě nejsilnější pokud budou tak snad aspon dvě zabojují v pátek mám volat jak to vypadá a od zítra se k estrofenu dopuju ještě prednisonem a od středy utrogestanem ,jo a dnes my píchly pregnyl,tak to je konec mého románu :grinning:
16. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ahojda,tak to je super.Já čoveče na Tebe myslela,jestli na něho nenarazíš.A nevíš,do kdy má dovču?Jak tak čtu tak se chystá Ketííííííííík.Hele mě tak napadlo.Mě při Ketu prednison dejmek vůbec nepředepsal...no to už je jedno.Ale myslela jsem na to a já blb jsem se neptala.no teďka se zeptám na vše a to by bylo.
16. srp 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata do kdy má dovo nevím,ale vypadalo to, když dr. muvil jako,že mě bude ten ket dělat on tak nevím
16. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
si myslím,že tam asi do konce týdne nebude
16. srp 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Tak Eviku,to je super!!!Už to máš za pár :wink:
16. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
akorát jsem se musela tlemit docela stydlivej doktor :wink:
16. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jojo jsem si to myslela.Tak to určo dopadne.jiná ručka dělá dětičky to je jasný to budou dvojky jak vyšitý :grinning:
16. srp 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa já se ještě neraduju až co na to moje děti :wink:
@evik31 stydlivej gynekolog?Tak to je dobrý.A jakpak se to projevuje? :grinning: :grinning:
autor
@rvasata no nechaly jsme rozmrazit všechny mm rozhodl do bříška dvě pro sychra tak nám rozmrazí obě pejety i embryoložka říkala,že je to rozumné tak snad :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 hurá, tak konečně ses dočkala!!!
16. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata sáhnul my na koleno při ultrazvuku,pak si to uvědomil,řekl ježíš prominte zakuckal se u toho a pak se červenal jak kráva sem se tlemila ještě v autě :grinning:
16. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 A jakou máte embryoložku????My takovou trošku ráčkuju a ta je tááááák hodná.
16. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: jo sáhnul na koleno,joooo.Pááááááni ono mu harašilo.no co ses mu líbila,neeeeeeeeeeeeee :sunglasses: :sunglasses:
16. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 snad už jo tak uvidíme,dneska bych se asi taky rozhodla jak ty a nechala si dát 3 jak jsem to dneska poslouchala tak šance jsou asi opravdu větší než jedno
16. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata emryoložku máme takovou brálatou s dlouhýma tmavýma vlasama křestním myslím Simona ,ale dál nevím :wink: tak on taky nebyl nejšerednější :grinning:
16. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ježiši marjá.Nakonec budeš chtít jen Štěpána :slight_smile: :slight_smile: .No není šerednej.hele určo to vyjde....Ten si dá sakra záležet...
16. srp 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem dneska dostala obrovskou kytku a krásnej prtýnek,dneska před 2 roky asi ještě tak 7 mim a řekla jsem mm ANO
16. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata doufám,že dá
16. srp 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to je ale romantika :grinning: :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 určo si dá.Juuuuu takže výročí.to je romantický
16. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek