• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Jsme si s malou pěkně narvali bříííška.Se nemůžu ani hnout
16. srp 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já taky a to musím jít makat, hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já taky:slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek @pierrette1 a copak jste holky měli dobrého?já sjem udělala rychlovku,ale my s malou to tak milujeme.Zapačené těstoviny a k tomu okurkový salát :slight_smile:
16. srp 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já si udělala těstoviny se sýrovou omáčkou,,,mňam :wink: :wink: :wink:
16. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata no včera jsme stihly véču,ale překvapil mě jsem mu koupila jako dárek jízdu hamrem moc si to chtěl vyzkoušet,ale to už jsem mu musela dát před 14 dny jinak neměli místo
jinak co dneska kuchtíte já asi udělám prezidentský guláš hodím to do trouby a nemusím se o to starat :grinning:
16. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ted teprv zase dočítám my budem mýt jako přílohu taky těstoviny
16. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si udělám smažák se šunkou,mám na to chuť,ale jsem líná
16. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 co je prezidentský guláš? :confused:
16. srp 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata @jancica74 @pierrette1 myslím, že není až tak brzo. 9. den po KET sedmidenních embryjí.
@kessinkaa mám mamatesty 25j.
16. srp 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 ten se dělá v troubě pod alobalem šoupeš ho do trouby a hodinku a pul se o to nemusíš starat
1kg plecka nakrájet
3 velké nakrájené cibule
5 stroužků česneku drobně nakrájet(prolisovat)
3 lžičky sladké papriky
3 lžíce solamylu
sůl ,pepř
2 kostky masoxu
1l vody,může se přidat i kari
Vodu s masoxem přivedeme k varu,ostatní suroviny promícháme v pekáči,přilijeme vodu s masoxem,promícháme,přiklopíme poklicí,nebo alobalem a ve vyhřáté troubě pečeme 1 a 1/2 hodiny.
Možno přidat feferonku či houby, já peču o štvrt hodky mín.
Chutově se podobá normálnímu guláši akorát se nemusí míchat,zahuštěný je tím solamylem
16. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zapomněla jsem nezvedat alobal a nenakukovat pod pokličku neboj nepřipálí se peču na 250%
16. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela zkus to s 10 citlivostí - mě ukázala 7 den,na 25 byl jen stín viditelný pouze na balkoně :wink:
16. srp 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Já mám už 9. den, to by určitě ukázaly taky i 25 testy. A ať koukám jak chci ze všech úhlů a pod různým světlem...prostě nic.
16. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ještě vydrž,třeba se zahnízdily později....holky hlásím,že chodí kontroly - během 5 dnů už 2 kontrola OSSZ A to mám vycházky od 12-18
16. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem Vás v rychlosti dočetla. Dneska nějak nestíhám. Od rána jsem v kuchyni a lopotím se s houbami. Už je nechci ani vidět. K obědu jsme měli obalovanou bedlu s bramborem a okurkovým salátem, do mrazáku jsem obalila asi 20 kousků píchavky a to jí mám ještě třičtvrtě v lednici a budu z toho dělat škvarky... No a teď jsem ještě taky do mrazáku povařila houby na smaženici. Jinak mě čeká zavařování okurek.... Ufffff
Ale zase budou zásoby na zimu :grinning:

@78marcela to mě mrzí, ale ještě uvidíš.... Já vím, asi nemá cenu Tě utěšovat, sama víš, jak ten test vypadá... Ach jo, moc mě to mrzí. Já fakt počítala s tím, že Ty jsi další na řadě.....
Ale ještě to zkus ten 14 den...
@evik31 velká gratulace, tak jsi se konečně dočkala a v sobotu u sebe budeš mít mimísky :wink:
@rvasata ale Ty jsi přeci psala, že i u první Ti testík vyšel negativně, ne... Nechtělo by to spíš si skočit na krev nebo objednat na UTZ????

Jo jinak odpoledne jedeme kupovat nový foťák :grinning:
16. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Tak to jsem měla štěstí. Já to celou dobu poctivě dodržovala, až ted o víkendu jsem tady měla známé a s nima jsem courala po venku, zatím na mě nikdo nepřišel...no ted už budu hodná, protože to docela cítím v kostech.
16. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 to vypadá dobře, určitě ho vyzkouším :wink: díky :wink:
@78marcela :frowning2:
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 juu taky dobrota.Těstovinky já můžu snad na všechny způsoby
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 já jsem doma přes dva měsíce a zatím teda kontrola žádná ,když u tebe byly během 5 dnů 2x to vypadá,že jdou na udání nenabonzoval tě někdo a nebo si to vyžádal podnik,jinak oni nevědí,že máš vycházky dr. to už asi na socku nehlásej a na tom prvním papíru je psané většinou nemáš
16. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@barbika jojo psala.Já počkám do konce týdne a když nic.Tak se rovnou objednám do centra a je to
16. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela neřeším je,je to šílené tak často :confused: já doma nebyla,ale zítra fičím k obvodnímu at mi tam do vyjádření něco pisne a chci změnu vycházek od 10-16
16. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pierrette1 já třeba mín solím a přidám tam trošku gulášového koření,ale to už záleží na vaší chuti přidat můžeš koření jaké máte rádi :grinning:
16. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 je to možné,ale já to nikomu neřekla jsem OSVČ platím si socku i zdravku a to dost,tak nevím jak na to přišli.....ted mi tu zdravku platí oni,asi máš pravdu,že nevědí od kdy mám vycházky,jinak by tady pořád nechodili....ještě se mi to nestalo...
16. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 hele já mám vycházky od 11 -13 a pak od 15- do 17
16. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
rozmarynek, tak to jsme na tom podobně, taky mě to čeká, první týden v září, polyp by pak mohl dělat neplechu při IVF....
16. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 já dělám u soukromníka v tom je možná rozdíl,vás třeba hlídaj víc a nebo jiný kraj jiný mrav :unamused:
ale už to asi pokoušet nebudu,jsem přemýšlela ojestli my zas pak napíšou celodenní ,když budu těhu chvilku jsem je po et tak měla pak my je zas přepsaly takhle
16. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 asi to taky změním,nějaká holčina na jiném foru psala,že má vycházky od 8-18 celodenně,že je to baví,at si posvítí na ty co toho využívají 4x do roka....
16. srp 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jancica74 8-18 to je pěkný to se má,já jsem tam před tím měla psané vycházky dle potřeby a stavu
ale pak my je přepsal,jenže tenkrát my je tak napsal,protože jsem jezdila po doktorech
taky občas jedu na výkend k našim no ted už asi to budu teda víc hlídat a když tě nezastihnou doma to ti nechaj ve schránce nějakej listek,že tam byly?
16. srp 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik, ty mi tedy děláš chutě s tím guláškem, zní to skvěle :slight_smile: a moooc držím palečky, aby se všechno v sobotu vydařilo a mimísům se u tebe líbilo :wink:
16. srp 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 aha,tak já celodenní nikdy neměla a to jsem 2x po IVF a 3x po KET.....nemocenskou jsem měla u stimulace a u tohoto KETU - vyšlo to a v nemocenské pokračuji i nadále a to mi říkali,že to mám rizikové - ale nevím kde je to napsáno....ty jsi po ET?
16. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek