• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@78marcela tak tohle je přesně i můj názor, 100% s tebou souhlasím
25. čer 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tadelka nic půl hodiny ho tam nechaly vydusit a když skončilo vystoupení tak ho pustily občas akorát do něj štouchly klackem
25. čer 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tadelko: Pernštejn je kousíček od nás :slight_smile: vřele doporučuji :slight_smile:

my sme taky takoví výletníci, ale jezdíme spíše na jednodenní výlety ( macocha, punkevní jeskyně, aquaparky, podmořský svět, různé zoo- zamilovala sem si Zoo v Lešné,Praha,...)

no holky, teda vy ste se rozjely- nevím jak vy, ale nějak sem nikdy nepřišla na chuť sexu na jednu noc.. a za celou svou sexuální kariéru jsem nejvíc spokojená s manželem.. od prvopočátku sme si sedli jak v životě , tak v posteli- jak se říká jak prdel do gatí :slight_smile:

marcelko: Ty jó, tak Ty to máš takhle složitý s tím balením :frowning2: ale neboj, určitě to uteče :wink:

já do teď uklízela- koupelnu, kuchyň, vytírala sem podlahy, aby tady bylo čisto... zítra dodělám obývák a bude :slight_smile: mám sice strach na jednu stranu, abych něco nepokazila, ale pak si říkám, že ženský, co neví, že sou těhotný, tak taky dělají všechno...
25. čer 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 tak já nikdy neměla sexík na jednu noc, než jsem se vdala, tak jsem měla známost , chodili jsme spolu dva roky a dost jsme si užili
25. čer 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sex na jednu noc nebrat nic moc zážitek :unamused:
25. čer 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martiiik18 já navím já bych se tak nepřepínala,rozhodla jsem se ,že po ketu budu jen odpočívat ,že to tomu drobečku trošku usnadním
25. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka to je pravda, mě by hrozně lákalo prožít si nějaký čas, třeba jen týden dva v různých stoletích...škoda že to nejde. Ale ta krčma to alespon trochu přiblíží...
@martiiik18 ona nebyla řeč o sexu na jednu noc, to ne, teda alespoň u mě to tak nebylo, ty svý zážitky, co jsem tady měla, to byl s mým tehdejším přítelem. Nebyla jsem ani v mládí taková, že jsem se s někým seznámila a hned s ním šupla do postele.
Ale jsem na druhou stranu ráda, že jsem předtím několik vztahů měla, protože vím, že s tím mým prvním klukem bych nebyla šťastná jak jsem teď. V těch 17ti na to má člověk jiný pohled, tehdy jsem si říkala, že je přece hodnej a tak, což byl, ale zase na druhou stranu byl jednodušší a vím jistě, že by mi to časem vadilo.
Sem tam za nějaký rok se s ním setkám, spíš náhodou, on se z naší rodné vísky odstěhoval a oženil se, žije v Ustí nad Labem, já v Ústí nad Orlicí, ale sem tam na velikonoce přijede a staví se. Je pěkné ho vidět, má dítě, je slušný otec rodiny, ale já bych s ním štastná nebyla. Spokojená možná, ale ne štastná.
To, že jsem si něčím prošla, mi utřídilo názory, a jsem za to ráda, ke klukovi chci vzhlížet a za něco si ho vážit. Vím, že tituly v životě nejsou všechno, to vůbec ne, ale mě třeba velmi imponuje můj přítel tím, že je vědecký pracovník, že dělá ve výzkumu léčiv, že je ve svém oboru dobrej, že už má několik patentů... to je něco před čím se hluboce klaním. Zase vím, že má jiné slabší stránky, je do svýho oboru děsně zažranej a nic jiného by asi dělat nemohl ani nechtěl, absolutně neřeší oblékání, to je mu úplně jedno, v čem jde, vím, že mi doma sice vymění žárovku, ale to je asi tak všechno, pravděpodobně by nesestavil poličku, kdyby k tomu neměl vědecký podrobný názor...ale i tak ho miluju a jsem štastná že ho mám. A že to tak bylo předtím a že jsem si na tohohle počkala.
25. čer 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 Jenže ženský, co neví, že jsou těhotný, a nehlídají se, to mají trochu jinak,. my máme jednou tak vysoké riziko potratu, proto se nám dávají neschopenky od začátku, tak mě Marti nezlob a běž ležet, maximálně na krátkou procházku bych tě pustila, ale vytírat? To se mi nezdá jako dobrej nápad. A jsi na začátku, pořád se to uhnizďuje ještě, tak se nepřepínej a bud v klidu. J8 šla taky do práce a lituju toho, říkám si, nejít, mohlo to třeba být, to už dnes neovlivním, ale po KETU se ani nehnu.
25. čer 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela moje řeč :grinning:
at se hejbe chvilku manža :grinning:
25. čer 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela moje známá se zajímá o karty, minulé životy, horoskopy atd. říkala, že měla nějaký problém, který ji pomohl vyřešit jen léčitel, který ji hypnotizoval. Zjistila, že v středověku byla znásilněna několika muži v hospodě. Prý si to v té hypnoze znovu prošla, cítila vše, bylo to prý hnusné a živé....Moc jí to pomohlo. Já bych do toho nikdy nešla. Bojím se
25. čer 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky budou dávat prostřeno tak si jdu udělat papu potom dnešním pečení sladkýho mám chut na topinku s česnekem manža není doma tak je to v poho :grinning:
25. čer 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
však už ležím holky :slight_smile: snad se nic nestalo a mimi je tam kde má být :slight_smile: dělala sem to pomalu a v klidu...přísahám...ale manžílkovi to radši říkat nebudu až dojede z práce- to by nebyl moc nadšený...

se sexem na jednu noc sem to myslela tak, že to je jediné, co mne ani trochu neláká a nechápu to... nikdy sem to nezažila a už nezažiju :grinning: naopak si myslím, že mnohem lepší je sex s někým , koho znáte a znáte ho dýl... víte co se mu líbí a co ne a můžete s ním mluvit otevřeně o svých touhách atd... a proto aj nechápu páry, kde třebas ženská řekne, že už ji ten sex s tím partnerem nebaví, protože už sou spolu dlouho atd...

a k těm místům-my jednou absolvovali kabinku v obchodě a sexík v létě na šlapadle na přehradě... ale na ten hřbitov fakt nemá nic...
25. čer 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 určitě máš lepší odpočívat... :slight_smile: ale dovedu si představit jak je to těžké vydržet nic nedělat.. :wink:
25. čer 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já taky mizím, jdu se koukat na tv :slight_smile: držte se a opatrujte pa pa :slight_smile:
25. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pierrette: no právě.. to nic nedělání mne ubíjí... kdyby byl aspoň manžílek doma, ale je na odpolední a přijede až ve čtvrt na jedenáct :frowning2:
25. čer 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tadelka to je teda něco. Nevím, jstli bych do toho šla...asi by mě to lákalo, ale nejsem tak senzitivní, a myslím, že by mě ani nešlo zhypnotizovat.

@evik31 - a já si dala chleba s romadůrem, taky mnamka, ale to můžu taky když není chlap doma. jinak by to nesnesl.

@martiiik18 - už se ani nehni, alespon do třetího měsíce, jasné? Maximálně mírné procházky...asi si vás holky musím vzít na starost a trošku klidnit energie. Jinak martik taky dobrý, to šlapadlo. a ten obchod, to byla vždycky moje tajná fantazie, ale asi bych to nikdy nedala...neumím být potichu a prodavačky by se asi divily.
25. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martiiik18 ajééééje...to chápu, mě se manža vrátí už kolem deváté a i to mi přijde pozdě:frowning2: já si pamatuji jak jsem byla doma po operaci a těšila jsem se, že nebudu muset nic dělat a pak jsem dělala i věci, které mě nebaví a nakonec jsem se dala do mytí oken!!!!!A to fakt nesnáším :wink:
25. čer 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pierrette1 Mě zase baví mějt okna, ale jen nový plastový. A docela žehlit, jinak nic.

Tak já mám holky dobaleno, doma uklieno, ať to tady má miláček pěkný, když budu pryč a ted sama nevím, zda se vydat na cestu do Znojma, 180 km, nebo jet až ráno...
25. čer 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela tak my sice užmáme plastové (konečně!!!kastlíkové jsem prostě ignorovala :slight_smile: ), ale ani ty nezvládám a vyhýbám se tomu jak můžu...naštěstí manželovi nevadí je umývat :wink: ...jo a žehlení mě docela baví...já bych jela asi teď než ráno...nerada vstávám...a jak jedeš?pokud autem tak teď bude určitě menší provoz..
25. čer 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, autem právě, kvůli tomu jsem čekala do předvečera, at je to přes to Brno klidný. Ale i tak se mi nechce, když si představím ty tři hodinky jízdy. Sice ráda jezdím, ale co je moc to je moc a poslední dobou trávím na trase Znojmo Brno ústí dost času.
Jenže mě se nebude chtít ani ráno, přitom bych tam už tak ráda byla.
25. čer 2010 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela ján jezdím taky ráda, ale co jezdím každý den, tak už jsem ráda, že nemusím...tak nasedni do autíčka, vyjeď a za chvilku tam budeš :wink: hlavně opatrně...
25. čer 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda vyrážím, zatím papa a snad dojedu v pohodě.
25. čer 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela pěknou a klidnou cestu a v pořádku dojeď :slight_smile:
25. čer 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj můžu se k vám přidat? Tedy pokud je to diskuse o snažení... Z poslední stránky lze vyvodit i jiné závěry :wink: :grinning:

Já jsem právě v rozjetém 4 pokusu. Z prvního úspěšného pokusu mám 4 letou dceru. Pak byly dva neúspěšné. Dnes píchám snad poslední dávku, zítra jdu na ultrazvuk a jestli mi ty mršky dost narostly, tak to vypadá na pondělní punkci. Stimulace mi vůbec nedělá dobře, navíc špatně reaguju. Folikul je dost, ale rostou pomalu, takže dnes píchám 12. den, břicho mám jak buben a je mi špatně. Ještě nikdy jsme neměli nic na zamražení. No tak nevím, co ještě napsat... Je tu některá z vás taky zrovna v rozjetém "vlaku"?
25. čer 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka ahojky vítám tě tady, tohle je opravdu diskuze o snaženi :grinning: já jdu zítra taky na ultrazvuk, kde mi řeknou, jestli jdu na OPU v pondělí, nebo v úterý, tak jsme na tom stejně :wink:
25. čer 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@doufalka vítej samozřejmně ,že je to diskuze o snažení,tohle bylo jen takové zpestření,kdyby jsme měly pořád mluvit jen o folikulách atd. tak by nám z toho asi za chvilku hráblo :grinning:
v rozjetém vlaku je tu děvčat víc viz naše tabulka na předchozích stránkách já momentálně čekám na menzes a pak šup na ket :slight_smile:
týjo 4ivf tak to musí být záhul už víš proč se vám nechce pořád zadařit :confounded:
25. čer 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé ted koukám,že ty už jednoho prcka máš :sunglasses:
25. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka taky tě vítám! já mám za sebou 1IVF v dubnu a v pondělí jdu na kontrolu a uvidíme co dál...mě taky stimulace nedělá dobře. Skoro celo jsem ji proležela doma... :unamused:
25. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání :slight_smile:

Tadelko, tak to v tom asi pojedeme spolu. Můžu se zeptat, kolikátý pokus máš?

Ano, jak jsem psala, tak mám dceru. Ta se jako zázrakem podařila hned při prvním IVF. Do druhého pokusu jsem šla s takovou jistotou, že jsem po nezdaru skončila na čas na antidepresivech :cry: Při třetím pokusu se vajíčka ani neoplodnila, takže se ho pojišťovna nepočítá, tudíž mám ještě jeden "hrazený". I při hrazeném pokusu doplácíme kolem 30.000Kč, protože potřebuju víc léků (bo dostávám koňské dávky a stejně mi to roste pomalu) a musíme mít i další nehrazení postupy.

Proč se nám nedaří, těžko říct. Před tím, než jsme se svěřili do rukou odborníků, jsem několikrát přírodně otěhotněla, ale vždy potratila. Manžel nemá úplně příkladný spermiogram, takže se dá spekulovat o tom, že vajíčko oplodnila vždy nějaká poškozená spermie. Prostě jiný problém nikdo nenašel. Proč se nedaří teď - problém vidím v tom, že spermio je ještě horší a oba jsme ještě starší :unamused:
25. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pierrette, tak to jdeš na kontrolu dost brzy. Jak jsem psala, my jsme měli pokus na přelomu ledna a února a vidět mě chtěli nejdříve až v červnu!!! Ale protože jsem měla mrchu 29.5., nacpala jsem se jim tam ještě vlastně v květnu. Na mě si nepřijdou. Dvěřmi mě vyhodí a já se jim oknem vrátím! :grinning:
25. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek