• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
Tak momentálně vůbec netuším, o čem mluvíte :grinning: :sweat_smile: Ale za měsíc už snad budu chytřejší :pensive:
16. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa
@alim75 no a já dostala Prednison,protože mi vyšla špatná imunologie - prý vypuzuji zárodky a na to přišli až po 5 nezdaru,dobré že?a fraxik píchám,protože mám trombofilní stav - leidenskou mutaci...jo po tom prednisonu se mi začaly dělat opary,imunita šla dolů,ale podařilo se :grinning: brala jsem 5mg 2x denně,moc dobře jsem jej nesnášela,taky jsem z něj nabrala,ale to neva - hlavní je výsledek
16. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 AHA,no já jen,že jem při ET prednisona měla a teďka při KETU ne.Tak se ptám.Tak to já mu o prednison řeknu :confused:
16. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek Z toho si nic nedělaj.Já do dneška plno věcí nechápu.Hihihi
16. srp 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa AHA...no vidíš.Právě jsem při ET brala a při KETU ne,takže si o něj řeknu :grinning:
16. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata no vidíš,já to měla naopak na ET nic,na KET vše :astonished:
16. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský a myslíte, že mám začít brát nějaké vitamíny než to všechno začne? Zatím beru jen acidofalan a manželovi jsem nasadila selen a zinek :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Takže si o něho řeknu.No já vlastně na Ket měla jen Utrogestan,ale teďka si řeknu i o prednison a je to.
16. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek jo tak to nevím.Ale myslím,že vitamíny neuškodí.Ale teda v mezích normy.Aby jste se s mužíčkem nepředávkovali
16. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek a lékař ti nic nepředepsal?asi záleží na zdravotním stavu a taky nevím z jakého důvodu vám to nejde...já chodila na různé testy i manžel a podle toho nám lákař psal léky a dával doporučení :wink:
16. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata zkus to,pokud jsi ho již jednou brala tak asi nebude problém....já si teda o nic říct nemohla,vždy mi řekl,že on je lékař a on určí co mi nasadí....
16. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek mně doktorka "naordinovala" Femibion, který už jsem teda stejně brala.
16. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jo a frexík,mi nic nedělá...občas modřinka
16. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 mně právě imunologie vyšla taky blbě, takže jsem ho od nich dostala hned, bez říkání
16. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 U manžela azoospermie, já zatím v pořádku, ale nemáme za sebou všechna vyšetření. U svého gynekologa jsem chodila na ultrazvuk vajíček - ta se tvoří a tím moje vyšetření prozatím skončila. O vitamínech nikdo nic neříkal, tak nevím, co si mám preventivně nasadit. Teď čekáme na výsledky genetiky a pak to rozjedeme :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 No tak já to zkusím.Ale stejně jsem se ho chtěla zeptat jestli něco naní čím bychom to třeba ještě popo táhli,aby se udrželi.Taky se chci zeptat jestli v našem případě by šel AH,abychom jim pomohly mrazáčkům
16. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata koukám,že máš doma malou princeznu :dizzy_face: a ta byla přirozeně?jen se ptám pokud nechceš neodpovídej,já jen,že mám 2 děti přirozenou cestou a to 3 nešlo 5 let,je sice fakt,že jsem změnila manžela ale problém byl pouze ve mě,on měl všechny testy téměř dokonalé :unamused:
16. srp 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ji já AH měla,ale u nás v car to mají všichni.... a taky ICSI
16. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek záleží, kolik chceš investovat .. buď obyč listovku nebo něco lepčejšího Calibrum Baby Plan, Femibion ...
16. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím, jak dlouho je Pregnyl v těle???
16. srp 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alim75 to je mi jasný, že je to o penězích :sunglasses: Brala jsem už Calibrum baby plan, ale po roce jsem to vysadila. Taky jsem zkoušela čaje od Jonáše a to taky rozhodně není levná záležitost a taky nějaké vitamíny vitatonik a fytotonik :sweat_smile: Teď se tomu jenom směju :astonished:
16. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 AHA,no tak my jsem teda metodu ICSI měli,ale AH to nevím.to si myslím,že určitě ne.Nepamatuju se,že by embryoložka něco říkala a taky nic navíc jsme neplatili
16. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap Názory se rozcházejí - od 3 do 10 dnů. Pokud máš ráda testování, tak to holky dělají tak, že po Pregnylu testují tak dlouho, dokud není test sněhobílý, aby měly jistotu, že je z těla pryč.
16. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 jo mám 4 letou princeznou.Taky vymodlenou.Ale ta se povedla více jak po roce přirozenou cestou.Partner je stejný.Kdyby se ten měsíc nepovedla tak jsem taky šli do centra.Ale zázrak se konal.U nás je "prý" problém u manžela.
16. srp 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata já za AH ani za ICSI nic nedoplácela,ale je fakt,že mě to řekli,dokonce mi to embyoložka ukázala i na PC - byla tam fakt viditelná rýha na obalu,,,neměla jsem ale PK pouze 4b,bylo jich 8 zamražených,rozmrazili 4,ale jen 3 se vyvijeli tak mi je vložili - chytlo se 1.....určitě se na to zeptej....mimíska mají rychlejší cestu vylézt ven :slight_smile:
16. srp 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kessinkaa se máš já mam hrozný boule a dost to bolí.... :confounded:
16. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek počkej na výsledky....já nevím,asi bych brala jen tu listovku.....
16. srp 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky.já jsem nevydržela do 12- 13 dne co řekl doktor a testla se teď a mam slabou čárku.Tak jsem se úplně lekla :slight_smile: Koupila jsem nějakej test za 120 Kč Clearblue,tak možná je vadnej.Na Et jsem byla minulou sobotu.Co myslíte?Pfuj je mě uplne zle :astonished:
16. srp 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jancica74 Jakpak to,že jsi nic ani za ICSI neplatila.Já tuším cenecelých 8 ticích a PK jsem teda měli za tu jsem taky platili tuším 3000 a za zamražení taky 3000
16. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap super tak blahopřeji.... :grinning: moooooocinky
16. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek