• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
@evik31 Asi dělají už hají.No manžel tady chrápe na gauči.Já se půjdu umít a půjdu taky.zítra chci udělat větší uklid tak jsem teda na sebe zvědavá.Jak se mi rádno bude chtít
16. srp 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak se na ten úklid dobře vyspi dobrou noc :grinning:
16. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Díky.Ráno písnu jak jsem se rozhodla :sunglasses:
16. srp 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.Já zase telefonuju,snad už to brzo skončí....ach jooo
17. srp 2010 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kessinkaa dobré ráno tě lituju brouku :frowning2:
jinak pěkné ráno všem :slight_smile:
17. srp 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 krásné ránko Eviku.No v 6 h to zače a už letím,ale kdyby byl pokoj,ale celej den mi je zle :angry:
17. srp 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :grinning:
17. srp 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko ženy:slight_smile:

@lllenkap Gratuluju srdečně:grinning::grinning::grinning: To je paráááda! Je super vidět, že i z NATIVu to jde:slight_smile: A mamates10 je dobrej. Čím menší číslo, tím více citlivej.

@kessinkaa No já už ani nevím, co ti psát. Holka prostě vydrž. Snad to brzy skončí:wink: Myslím, že všechny bychom rády telefonovaly do zachodu, tak si to polož takhle a vlastně si to užívej:wink: Ba né, já vím, že je to šíííílenýýýýý:frowning2:

Mě nějak spadlo připojení, takže jsem připojená přes telefon... Naštěstí je to skoro stejné, takže žádná katastrofa, ale zajímalo by mě, co se mi to tu stalo. Spadlo to už večer a stále to trvá. Teď mi došlo, že tu mám takovej ten (nevím co) a můžu se připojit i jinak:grinning:
17. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám takový dotaz.Takže :angry: :sunglasses: mám internet banking česká spořitelna a jde přes net dát nějak souhlas,že může manžel vkládat peníze ne můj účet vybírat a tak????Aniž bych musela přímo do banky.Já to tam nevidím. :confused:
17. srp 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka já to vydržím,ale říkám si ještě že jsem na kontrolce.Nebo kdybych už měla roční dítě a ted ty nevolnosti,to bych asi nedala.....i když ženská toho vydrží!!
17. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata vkládat bez souhlasu může,ale kvůly výběru tam budeš muset podepisují se tam papíry,tak at vybere z bankomatu na to souhlas nepotřebuje
17. srp 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak co kdepak jsou včerejší testitelky jestli pak dnes testily zas :grinning:
17. srp 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já jo, a výsledek stejný - nulový.
17. srp 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela tak to už je asi v prdelce vid,ale jsi teprv 10den pokud nemáš příznaky na mrchu tak bud zatím v klidu to já už 11den špinila po et,třeba ještě jukne
17. srp 2010 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela jinak mě teda poser čím to může být,tys přeci embyjka měla krásný :frowning2:
17. srp 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Já včera taky začala malinko špinit. podle mě už bych krámovala, nedržet to estrimax. Takže špiním od včerejška, i když do sebe pořád láduju prášky, nevím, jestli je už nemám vysadit.

jojo, mám všechno krásný, sliznici ukázkovou, jedničkový blastocysty, vždycky mi řeknou, jakou mám velkou šanci, když mám vše tak krásný...a prd z toho.
17. srp 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Marcel tak to jsme na tom stejně.Taky to nechápu. :frowning2:
17. srp 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela léky určo zatím nevysazuj,já je musela brát ,i když jsem už krvácela,akorát jsem utrouš musela polikat
to špinění můžeš mýt i od toho zavádění nevím co máš jestli tabletky nebo gel,ale hodně holčin to má potom
17. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@78marcela a byla jsi někdy na nějakém vyšetření laparo,nebo aspon průchodnosti?
17. srp 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:astonished: Někdy je ten život prostě na dvě věci :cry:
17. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Ale to při IVF Ani ICSI nesouvisí.Embryjka se dávají přímo do dělohy takže tohle k tomu nepotřebuje.Já jsem taky nikdy nebyla.Jo kdybychom chtěli IUI tak to je potřeba ale jinak ne
17. srp 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Někdo, kdo těhotní přirozeně má třeba taky vše výstavní a prostě se to ten který měsíc nepovede a trvá to třeba 1/2 roku... Můžeš mít vše pěkné a tělo prostě nechce... Nechci ti dávat plané naděje, ale oni vědí, proč máme testovat až tehdy a tehdy, tak to prostě zkus ještě později. Já jsem včera 14. den po ET testovala a nic. Ale ani mrcha nic. Žádné špinění... Tak jsem prostě včera nevzala utrogestan a dnes už neberu prednison... Snad si mě ta mrcha najde brzy:wink: To mi zase potvrzuje to, že v červenci TO BYLO ONO. Když, nejsou vedra na padnutí, nebo já nespadnu a nepřestanu brát prášky, mrcha prostě nepřijde ani nešpiním. Takhle už to mám po třetí.

@kessinkaa Já vím, že to vydržíš, musíš:wink: Jen je to opruz. No fakt se bojím, když se zadaří, aby mě to nepotkalo. S dítětem to je fakt šílený. A já bych musela každý den vstávat a vozit Barunku do školky... No ale asi bych to dala:wink: tak klidně s těhotenstvím sem:slight_smile:)) Ženská vydrží víc než člověk:wink:
17. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka S poslední větou naprosto souhlasím :grinning:
17. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rvasata ale to si piš,že souvisí.Kdyby měla neprůchodné vejcovody,může mít mimoděložní a kdyby měla endometriozu,tak to vajíčko vyžene a neuhnízdí se.
17. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám si víkendové předsevzetí - ohledně IVF všechno nastuduju, protože se opravdu vůbec nechytám.
17. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baronek si zvykneš :grinning:
17. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata tak proč mě pak braly vejcovody v tom případě mě je tam klidně mohly nechat nemyslíš :wink: naprosto souhlasím s
@kessinkaa a ještě dodávám ,mě řekli,že kdyby mě tam ty neprůchodné nechaly tak nemám šance na otěhotnění ani s ivf a ,když jsou neprůchodné částečně hrozí to co říkala kessinka,takže to si piš ,že to na to vliv má
17. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mlčím
17. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baronek to stejně nenastuduješ káždá to má jinak pořád bude něco jiného to příjde samo uvidíš,já taky spoustu nevím orientuju se v tom čím zrovna procházím :grinning:
17. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek