• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
no nic ženy jdu do krámu a dolékarny,tak se ozvu zase až pak
jinak co mě zarazilo ,že vás posílají na IUI,nebo IVF,když vám neudělali aspon tu pitomou průchodnost mě už to vše nechala udělat moje mudra než mě poslala do sanusu,podle mě ,když to máte a nevíte o tom vyhazujete peníze zbytečně komínem,jako že vám to neudělaj v caru pochopím tam máj z nás peníze tak proč to neprotahovat,ale podle mého názoru by vám to neměli dělat pokud nemáte vyšetření aspon té průchodnosti :unamused:
17. srp 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
alim, teď jsme si to tady přečetla, jak se to přihodilo, co se vlastně stalo???, to masivní krvácení byla reakce na stimulku???? :confused: :confused: :confused:
17. srp 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 Žádné vyšetření mi nedělali, pouze mě brali krev na hormonální profil. Řekli, že mám PCO, proto neovuluju, a že tady je problém. Žádné jiné vyšetření mi nedělali.
17. srp 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem objednaná na pondělí 23.8 ve 8.45 k Dejmkovi
17. srp 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@78marcela Marcel holky mě tak vyděsili...jsem zase začala plašit.Jsem taky ráda, "že ti taky vyšetření nedělali",víš jak to myslím.Musím dr. věřit.JSem rozházená.Sakra děvčataaa.Se ho na to zeptám. :angry:
17. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě teda řekl,než-li jsme znali výsledky spermiogramu,že pokud by se dělalo IUI,že by se udělala laparoskopie.Ale pak řekl,uvidíme dle spermiogramu a ten dopadl tak jak dopadl,takže rovnou ICSI a nic jiného neříkal.já jsem profil O.K.ovulaci mám,sliznice tak jak m á být
17. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rvasata,mě taky nedělali ani laparo ani průchodnost......mám všechny výsledky ok, ovulace jako hodinky, sliznice narostlá až moc :wink: , hormonální profil taky výstavní, imuno nás obou v pořádku, jen máme trošku pomalejší spermijky....a podle všech testů mi v CAR řekli, že u mě laparo není nutná, protože nic nenasvědčuje tomu, že bych měla srůsty nebo endomrchu, a já mudrům věřím, myslím, že už lecos za ta léta praxe poznají z UTZ a krve, známkou neprůchodných vejcovodů je prý tekutina v nich a já tam nic nemám, záněty ani operace břicha jsem taky nikdy neměla, takže věřím, že mají pravdu a jsem v pořádku.......každopádně teď při té hysteroskopii se zeptám, jestli by mi tu průchodnost nemohli zkontrolovat aspoň pomocí té kontrastní látky, pro klid duše :slight_smile:
jo a na IUI nás vzali i bez laparo, takže já vážně nevím.... :confused: :confused:
17. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko holky,vlastně už dopoledne :wink: mě tedy na laparoskopii poslali,ale jen z toho důvodu,že již mám 2 děti,a že mě údajně bude stačit IUI,tak aby měli jistotu,že jsem průchodná ale našli mi tam milimetrové ložiska endometriozy :astonished:
17. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka A já jsem blbec v tomhle ta hysteroskopii je k čemu a pročpak tam jdeš?No já nevím,jestli to je u mě tím,že jsem už dítě měla,ikdyž teda císařem...
17. srp 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka Taky jsembyla na IUI bez laparoskopie.

Kde je Rozmarýnek? Byla vůbec včera? Já mám teď mizernou docházku, takže se moc neorientuju... Jo vlastně byla, teď mi to dochází. Ale kde je dnes?

Nevím, zda jsem to tu psala, ale kromě pratety, která je tedy ještě v té nemocnici, ale už půjde "domů" - nevím tedy kam a s kým, ale půjde, tak v sobotu si moje babička (84let) zlomila nohu v kotníku:frowning2:(( Dnes mě tědy čeká opět dvojitá návštěva. Navíc mám jednu babku v Motole - Praha 5 a druhou v Krči - Praha 4. Ačkoliv to vypadá, že je to vedle sebe, opak je pravdou, je to na opačných koncích Prahy:frowning2: Já se z toho už jednou poseru. Jsem fakt vyčerpaná. Ale musím říc, že co jsem si nevzala včera a dnes ty utroše, je to o poznání lepší:slight_smile:
17. srp 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@doufalka holka ty taky se nezastavíš,co.Se teda pěkně naběháš a hlavně psychika,ale je vidět že jseš silná to žena :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zdravím jsem zpět
@sedmitecka já taky měla vše v pořádku krom rozházené mrchy a podívej na výsledek,netvrdím,že vám musí dělat laparo,ale aspon tu průchodnost vám udělat měli,měposlaly třeba zas hned na laparo a na hysteroskopii a průchodnost mě ani nenabídly,což v zhledem k mému stavu by mě byla stejně na prd akorát bych trpěla,kámoška co na tom byla říkala,že jí to strašně bolelo,že to do ní nemohly ani stříknout,tak musela na laparo stejně a měla taky srůsty jak kráva
17. srp 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata hysteroskopie je ,že se juknou na dělohu zevnitř :grinning:
17. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rvasata spon tak mě to řekli
17. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
rvasata, jj, přesně jak píše evik, budou mi čumět do dělohy kamerou :grinning: :grinning: :grinning: taky bych se ráda koukla, jenže budu chrnět, protože jse msrab a navíc mi asi budou odšťourávat kus sliznice, možná polyp, tak v limbu :wink:
a poslali mě na ni proto, že mi abnormálně moc narůstá sliznice, měla by být před mrchou max 12 mm a já jí měla už pět dní před mrchou celých 17 mm, takže pořádná duchna :grinning: :grinning: takže je podezření na polyp. já se ptala, jestli nemůžu mít endometriozu, ale dva mudři to razantně vyloučili, že to bych měla bolesti břicha, tekutinu v břiše a nepravidelnou mrchu, což nemám.......
17. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufalko, teda taky to nemáš jednoduchý, nezastavíš se :frowning2: věřím, že je to nápor na nervy, navíc to hnusný počasí......chjooo
17. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
evik, jj, určitě bych tu průchodnost udělat chtěla, tak právě doufám, že při té narkoze u hystero mi jí udělají, musím se na to v pronatalu zeptat :slight_smile:
a vyšetření průchodnosti bych bez uspání taky nedala, to máš pravdu, že to musí šíleně bolet, byla na tom kolegyně z práce a prý řvala na hlas a lezla skoro až na strop :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to nedám :frowning2:
17. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se předem omlouvám, že vám sem lezu.
Jen mě zaujalo, jak jste tady psaly o tom odstanění neprůchodných vejcovodů.Mám jeden neprůchodnej a chystáme se na IVF a nic o tom, že by se měl odejmout nevím.To se dělá vždy??
Zjistili mi tu neprůchodnost při HSG a už nikdy bych na to nešla, bolest jak .....zlatej 40hod. porod. :wink:
Žádnou tekutinu jsem neměla, nikdy zánět, operace, v tomto směru nic.Kdybych si to sama nevyžádala, tak to nevím dodnes.
Díky za odpověď. :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sedmitecka no kámoška dostala jenom nějakej oblbovák
tu hystero taky dělaj bez uspání jooo,mě ji dělali při laparo takže jsem naštěstí byla taky v limbu :grinning:
17. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka páni budeš jak hvězda "pod kamerou" :grinning: :grinning: .n já se ho zeptám na tu průchodnost
17. srp 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si ráno dělala test a byla tam velmi slabounká čárka.Volal jsem teď do Iscaru a sestřička mě řekla, že testovat má cenu opravdu ten 14 den od Et .Teď prý v těle může být ještě Pregnyl a Uterogestan a ten může ukázat slabou pozitivitu a nebo naopak. :frowning2:
17. srp 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv já měla jeden neprůchodnej úplně a druhej trošku jo ale vzali mě oba ,řekli mě ,že kdyby nademnou stály všichni svatí a já otěhotněla tak že by my pak stejně hrozilo mimiděložní a pak by ch mohla dopadnout ještě hůř
17. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mv no hodně se stává,že mají holky po IVF mimoděložní.Člověk si řekne,vždyt to zavedou do dělohy,ale ono tam chvilku putuje :wink:
17. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap nesmutni.Jestli máš doma testi dej je pryč.a testni opravdu až jak ti řekli v centru.Oni vědí proč to říkají.Takhle se zbytečně stresuj.A neboj.duch bude určo sílit :wink:
17. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mv nevím jak to dělají ,když je jeden v pořádku :frowning2:
jiank já taky jiné příznaky neměla,že není něco v pořádke ani slepáka né
17. srp 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - jsem tady :slight_smile:. A nebude verit kde ted sedim :slight_smile:. sedim v CARu s laptopem na kolenach a cekam az se rozmrazi spermijky. Za hodku mi je tam soupnou.
Vcera me strasne bolel levy vajecnik - udelala jsem si ovulacni test a tlusta dalnice vykoukla za 1 minutu. BT teplotu jsem mela dnes rano jeste dole a tak mi musel folikulik prasknout vcera vecer. Nic jsem nelenila hned v 8:00 jsem volala do CARu a ze bych preci tu IUI chtela. Tak jsem vylezla na kozu - sliznice ukazkova folikulik uz nebyl tak jsem presne vedela ze vcera kolem 10 :00 vecer rupnul - bylo to jako byste mi zabodly vidlicku do vajecniku a tak doktor souhlasil ze v pohode ze tam ty mrsky ocasaty tedy rychle soupnem :slight_smile:.

Tak ted sedim v cekarne a docitam vas :slight_smile:.
17. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lllenkap 10den ještě pregnyl jo tak to koukám tak to zkus ten 14den,ale tam určo bude a krásně silná :grinning:
17. srp 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak k vasi debate o pruchodnosti vajecniku. Vzhledem k tomu ze jsme chteli nejdrive vyzkouset IUI tak mi hned udelali kontrolu pruchodnosti jeste nez jsme zahajili prvni IUI. mam dojem ze na IVF to neni potreba a tak se trochu zastanu Rvasatky :slight_smile:.
17. srp 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jé teda holka tak to je paráda tomu se říká z prdelky klika :grinning:
17. srp 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek alespon někdo. :grinning: Takhle mi to takyy řekli.KDybych na IUI šla tak to udělají
17. srp 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek