• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF 2010, porod 2011

18. května 2013 
autor
@rozmarynek tys nečetla co psala Kessi vid může ti hrozit mimiděložní ,když není něco v pořádku
17. srp 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sedmitecka ono se to dela dvea zpusoby. ten co jsem mela ja byl uplne v pohode - bez zadneho umrtveni nebo narkozy - proste mel vevnitr kamerku - UZ a do vajecniku mi strikl tekutinu a pozoroval kam se strati. Jestlize je vse v poho tak to neboli protoze to krasne protoce a ani nic necitis.
17. srp 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já asi vynadám doktorům,proč my je braly,když sem šla stejně na ivf,myslím,že by v tom měli mýt jasno oni,takže já se už s váma nepřu nemá to cenu to by jsme se tu dohadovaly celý den :grinning:
17. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 ja si i myslim ze zaleci od doktora a cantra. kazdy na to ma jiny nazor a co ja vim hodne zakroku se dela z prevence - co kdyby.... a to kazdy doktor bere jako jine riziko a muzou na to mit ruzne nazory.
17. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všem :slight_smile: v září nás čeká 4 IVF. V lednu jsme přišli v 19tt o dvojčátka tak vše nanovo.......
17. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to sem akcni co???????????? zadne ze budu cekat tento mesic bez pokusenicka - jen je tam pekne soupnem a ta se deje vule bozi - trebas tam vajucho nebylo ale trebas i bYLO :slight_smile: :slight_smile:. Hned je veseleji ze se neco deje.
17. srp 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@versko ahoj a kam jezdíš jestli se můžu zeptat,když jsme kousek od sebe :grinning:
17. srp 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@versko jinak mě je líto těch dvojčátek :frowning2:
17. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, technicky dotaz. jak si pridate do toho okenka o vas (kdyz najedete mysi na foto a ono se vam to ukaze) tu zpravicku snazime se otehotnet? mne to vzdy jen ukaze tu novou zpravu co si napisu jako novou.
17. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko no tak to je teda docela sila - to nevym jak bych dlouho rozdychavala - tak to jsi teda kabrnacka a silna holka :slight_smile:.
17. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 tak to určitě.Ale já taky ne.Už si myslím i dle UTZ poznají mají je dobrý.A to bě je brali v Sanusu?
17. srp 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jinak ,abych to uzavřela radši podstoupím prevenci než pak o to zbytečně přijít,takhle je to u mě hop ,nebo trop bud to výjde nebo né a já doufám,že jooooooo :grinning: jinak já říkám od začátku jiný kraj jiný mrav :grinning:
17. srp 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko ahoj,tak to mi je moc líto,ale věřím,že další štěstíčko se Vám teĎka podaří
@evik31první 2 pokusy v Sanusu /2001,2002/ pak v Pze v Iscare/2009/ a teď jsem se přeregistrovala do Kostelce do Arlety
autor
@rvasata jestli myslíš ty vejcovody tak né v sanusu né,mě na laparo poslala moje gyndařka kvůly tomu,že nám nedařilo
17. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllenkap ja jsem se na ten Pregnyl ptala primo v lekarne pani magistry a ona tvrdi ze Pregnyl v tele oficialne zustava 3 dny ale ona rika 5 dni z duvodu rozdilneho metabolismu jedince. Takze 10 den je na Pregnyl uz mooooc dlouho. proste se mimisek zavrtal a ted je na nem jak zabojuje aby se zakousl poradne a zacal delat to co ma :slight_smile:.
17. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rozmarynek nooo bylo to opravdu psycho...po x letech snažení se zadařio a najednou mi odtekla plodovka.....prý se to stává....šílený...rozhodli jsme se pro další IVF, protože to ,,normálně, nejde. Mám z toho dost nervíky....
17. srp 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@versko páni tak to docela cestujete teda :wink:
@versko Kostelce? Kostelec nad Orlici?
@evik31 a kam jezdíš ty?
17. srp 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. srp 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@versko jestli se můžu zeptat,ale klidně neodpovídej proč jste nezůstaly v Praze,když se vám tam zadařilo
@versko no to tedy nevim jak bych zvladla - tak dlouho se clovek snazi a tak kdyz to vyjde tak se na to clovek upne 10 x vice nez normalne a kdyz to pak nevyjde tak je to teda rana z pekne vysky - uf uf uf - uplne mi leze mraz po zadech.
autor
@versko no to jezdíte docela štreku teda ,my jezdíme do sanusu v HK jedem tam hodku a mám toho plný zuby
17. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko :slight_smile: no to mne podrz. tam je ted klinika? ja tam chodila 4 roky na Stredni zemedelskou :slight_smile:. By mne nenapadlo ze tam bude neco takoveho - je to takove prtave mestecko bez zadne velke nemocnice :slight_smile:.
17. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@versko ke komu jsi chodila v sanusu jestli se můžu zeptat :wink:
17. srp 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@rozmarynek jinak jak ses ptala jak tam dát to snažíme se tak si dej změn údaje,pak až se ti objeví profil tak nahoře klikni na těhotenství a rodina a až se ti objeví tabulka tak nahoře je stav tak si tam doplníš v jakém stavu jsi :grinning:
17. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evik31 jak jsem psala Sanus už byl před x lety, měl mně na starost Dr. Dejmek, nevím jestli tam ještě je, ale už bych tam nešla....měla jsem vrozenou vadu dělohy ..septum...přepážku, se kterou nelze otěhotnět a oni moji diagnozu věděli a aniž by mně na to upozornili, tak jsem tam podstoupila 2 x IVF.....a v té době tam byl docela šílený neosobní přístup...hlavně sestry. Pak Iscare, ale jelikož si to teď budeme vše hradit sami, tak jsme se přeregistrovali do Arlety....je to blíž než do Prahy a slyšela jsem na to jen chválu a když jsme tam byli tak opravdu super přístup...ale nejdůležitější bude výsledek
17. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@versko jo pořád tam je já a Rvasata k němu dokonce chodíme,no tak koukám,že ještě než jsem tam vlezla můžu být ráda,že jsem měla všechna vyšetření :unamused:
17. srp 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versko Strašné! Noční můra každé ženy:frowning2: V té hrůze je pozitivu to, že vidíš, že otěhotnět můžeš. Příště to dopadne určitě dobře:slight_smile: Musí. Neštěstí přece nemůže sedět na jednom člověku!:wink:

@rozmarynek Jsi akční žena:slight_smile: Moc gratuluju a budu držet palce i na nohách:slight_smile:
17. srp 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek